üles
Kolmapäev, 22. märts 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

22. märts

25. märts

27. märts

28. märts

29. märts

Töötajate sünnipäevad

23. märts

24. märts

26. märts

27. märts

Valdkond: Personaalia
Toimetus, 12. märts 2023

Üks ümmargune sünnipäev ei ole üldsegi pisiasi, aga pisiasjad on tihtipeale just need, mis palju rõõmu valmistavad. Kevadist sünnipäeva (seda küll koos lumememmedega!) tähistab täna Ivika Reinart meie tublist töökollektiivist. Soovime Ivikale palju-palju õnne, jaksu ning kõike ilusat kogu koolipere poolt!

Triin Kald, 10. märts 2023

Pealinnast pärit Ingale on elu toonud põnevaid tööalaseid väljakutseid nii erinevatest lasteaedadest kui muusikakoolist. Lisaks on ta välja andnud ka lastelaulude kogumiku/plaadi „Präänik-Väänik“.

Üheks olulisemaks ja inspireerivaks kogemuseks peab Inga oma seotust rahvamajade ja kultuurikorraldusega, olles juhtinud viimased seitse aastat Laimjala rahvamaja.

Kolleegid spordiosakonnast, 6. märts 2023

Sellist spagaati, nagu fotol näha, igatseb teha iga tütarlaps. Annelyle ei loe, mis number on kolme punkti asemel!

Miskipärast on väga oluline inimese vanuse määramisel tema sünniaeg. Järjest enam aga räägitakse organismi kui terviku vanusest. Selleks on vastavad näitajad ja kehaliste võimekuste testid, mis annavad ülevaate kogu keha kui terviku toimimisest. Annely on kindlasti inimene, kelle sünnijärgne vanus ei vasta tema keha tegelikule vanusele ja seda positiivses mõttes!

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Erna Mets
Gert Lutter, 21. veebruar 2023

Kurbusega teatame, et meie kooliperet on tabanud kaotus – toonelateele on läinud meie pikaajaline kolleeg, bioloogia- ja geograafiaõpetaja Erna Mets.

Toimetus, 20. veebruar 2023

Milline on hea matemaatikaõpetaja valem?

„Kõigepealt tundub see valem sulle range, kohutavalt raske on seda mõista. Aga kui sa teda tundma õpid, muutub see järjest toredamaks ja paremaks.“

„Teda asendada oleks ilmselt võimatu, isegi kui kasutada asendusvõtet.“

Palju õnne, meie matemaatikaõpetaja Gerly! Soovime Sulle edu ja jaksu kogu koolipere poolt.

Toimetus, 5. veebruar 2023

Täna tähistab oma ümmargust sünnipäeva meie haldustöötaja Niina. Kui hea lugeja just peale tunde esimesele korrusele ei satu, võib Niina talle hoopis märkamata jääda! Tööd aga märkame ikka.

Artikkel / PersonaaliaArva ära: XVI.I.MCMLXVIII
Teine kaunis tundmatu daam, 16. jaanuar 2023

Me ei tea, kuidas ta sellesse suhtub, aga ta oli naine ♀ oma viimases maises kehastuses. Sündis kusagil USA lõuna-keskosa territooriumil umbes aastal 1225. Tema elukutse oli keemik, alkeemik.

Jaana Puksa, 15. jaanuar 2023

Mis iseloomustab Kuressaare Nooruse Kooli säravat saksa keele õpetajat? Kollased kummikud ja päikeseline naeratus! Tänast juubilari tervitavad ja iseloomustavad teda kõige paremini tundvad inimesed.

Eve Tuisk, 7. detsember 2022

Kui saatsin novembri keskpaigas Toomas Takkise meiliaadressile (jah, ikka veel sellele Nooruse omale) intervjuuküsimused, kostis ta lustakalt, et ta tõesti proovib neile vastata – me olevat talle paraja hunniku pähkleid pureda saatnud.

Aga nagu kellavärk on vastused minu postkastis novembri viimasel päeval – täpselt nii, nagu kokku lepitud. Ja nagu arvata võis, on pähklid täiesti toomastakkiselikult puretud.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Raina!
Reet Lasn, 30. november 2022

Vaikselt aasta teinud ringi.

Palju lapsi ümberringi.

Saatjaks sul on numbrid, tähed,

laste rõõmsad palged.

3.b klassi õpilased räägivad õpetaja Rainast nii: „Hommikuti ütleb ta ilusti „Tere hommikust!“. Ta on tubli ja aitab meid, sellepärast meeldibki temaga õppida, eriti kunsti teha ja matemaatikas teeme ka vahel toredaid asju. Peale selle on ta veel ilus ja tark, tore, sõbralik, vahel naljakas ja vahel lahke.

Stevelin Tamm, 15. november 2022

Augusti lõpus asus Kuressaare Nooruse Kooli praktikale 3. kursuse klassiõpetaja eriala üliõpilane ja meie kooli vilistlane Laura Nook, kes toimetas 1.a klassi juures oktoobri lõpuni. Kuidas tal läks?

Gert Lutter, 17. oktoober 2022

Reedel, 14. oktoobril toimus Nooruse koolis direktor Toomas Takkise vastuvõtt koolitöötajatele. Pidulikul üritusel tänas Toomas Takkis kolleege ning andis tulevasele direktorile Marit Tarkinile üle oma kabineti võtme.

Artikkel / PersonaaliaAeg tänada
Toomas Takkis, 14. oktoober 2022

Neid, keda tänada soovin, on meie kooliga seotud aastate jooksul palju kogunenud.

Tänan lapsevanemaid, kes on oma lapsed meie kooli toonud, meid usaldanud. Teid on tuhandeid ja meie koostöö on olnud enamasti nii meeldiv kui ka tulemuslik.

Tänan erinevate aegade lapsevanemate esinduste, eri aegade hoolekogude liikmeid, kes on nõudlikult ja toetavalt aidanud kaasa meie ühistele lastele parema kooli tegemisele.

Reet Lasn, 28. september 2022

„Tere! Mina olen Liisi, hakkan õpetama ühte sinu klassi poissi.“ Sellise hästi positiivse ja rõõmsameelse tervituse sain Liisilt. Istusime ja hakkasime kohe tööjuttu ajama. Kõigest muust ei jõudnudki rääkida. Nüüd on tore Liisist rohkem teada saada.

Triin Kald, 20. september 2022

Millest on tehtud väikesed tüdrukud? Suhkrust ja jahust ja maasikavahust.

Nooruse kooliga liitus sel sügisel mitme aine õpetaja Eliise Belinets – inglise filoloogist suhkrukunstnik.

Irina Mulenok, 19. september 2022

Käesoleval õppeaastal õpivad ka meie koolis Ukraina õpilased. Neil aitavad õppetööga kohaneda ja kooli kollektiivi sulanduda õpetajad ja koordinaatorid, kes ise samuti Ukrainast pärit on. Nataliia, Iryna ja Tetiana kohalolu meie majas on selgelt nähtav ja tajutav. Nad on õpihimulised, aktiivsed ja oma tegemistes süvitsi minevad. Lisaks sellele, et nad laste heaolu nimel meeletult pingutavad, proovivad nad ka ise uude olukorda sisse elada ja sellega kohaneda! Oleme teile toeks!

Reet Lasn, 16. september 2022

Eelmisest õppeaastast töötab meie kooli ujulas Moonika Kasemets. Kunagi pioneerijuhina Mustjala põhikoolis töötamist alustanud Moonika on pikalt tööl olnud kaugejaamas ja elektroonikaalal, nüüd aga hoiab silma peal ujula külastajatel.

Moonikale endale meeldib ikka aias toimetada ja lugeda ning lisaks kõigele muule on ta täitsa ise õppinud akordioni mängima. Täna on tal juubelisünnipäev ja soovime kogu koolipere poolt palju-palju õnne, rõõmu ja jaksu edaspidiseks! Ilusat sünnipäeva, Moonika Kasemets!

Gert Lutter, 15. september 2022

Lisaks mitmele õpetajale alustas sügisest uuel töökohal ka kaks uut inimest halduspoolel. Kristiina Krikun on abiks sööklas ning Reena Rihkrand asus tööle ujula teenindajana.

Juba kevadel tuli tööle Niina Lember, kelle käe all saavad puhtaks esimese korruse klassiruumid, ja veidi varem alustas ujula teenindajana tööd ka Moonika Kasemets.

Uuringi neilt, kes nad on, mida teevad ja kuidas neil meie suures koolimajas läheb!

Lehekülg: /26 järgmine

Kuulutused

Galerii