üles
Teisipäev, 26. oktoober 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

27. oktoober

28. oktoober

29. oktoober

30. oktoober

31. oktoober

2. november

Töötajate sünnipäevad

27. oktoober

Valdkond: Personaalia
Artikkel / PersonaaliaÕpilastes on Annet!
Madli-Maria Naulainen, 17. oktoober 2021

Anne on Anne. Meie Anne. Nagu hea haldjas, kes praegu peamiselt vanaema rolli ja pensionipõlve naudib, aga meie koolis justkui endiselt mõtteliselt kogu aeg olemas on. Tema headus ja lahkus, daamilikkus, armastus õpilaste ja kooli vastu – need on kustumatud. Ta on puudutanud nii paljusid meist ja on endiselt kogu aeg juures. Palju õnne, armas Anne!

Reet Lasn, 30. september 2021

Kersti kokkupuude meie majaga ei ole esmakordne. Kersti on Kuressaare Gümnaasiumis olnud varasemast ajast 1. klassi õpetaja. Õppetöö toimus siis Ida-Niidu lasteaia ruumides, kuna suures majas oli suur ruumipuudus.

Eve Tuisk, 27. september 2021

Treener Triin või juhataja Triin? Ei, nüüd hoopis õpetaja Triin. Ometi on ta kõikidest eelnevatest ametitest midagi kaasa võtnud, sest õpetaja on justkui imeinimene – juhib, õpetab, toetab, motiveerib ja on lisaks muidugi oma ala professionaal.

Triin on alati pidanud oluliseks kogemusi, mis aitavad tal inimesena kasvada. Ja õnneks on neid võimalusi tema elus olnud!

Eve Tuisk, 22. september 2021

Raplamaalt pärit Liisa Toomsalu ootas kolm aastat õiget aega, et meie kooli tööle tulla.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikapedagoogiks õppinud Liisa arvates on täiesti normaalne, et muusikaõpetaja ka vabal ajal laulab ning parim aeg selleks on autoroolis! Muidu aga laulab Liisa ka Valjala segakooris.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, Merle Sullakatko!
Reet Lasn, 21. september 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie söökla klienditeenindaja Merle Sullakatko. Juba 21 aastat on ta naerunäoga meid sööklas tervitanud. Kurja sõna Merle vist ei tunnegi.

Eve Tuisk, 16. september 2021

Kes Gabrieli tunneb, see teab, et tegemist on mehega, kes kogu aeg liikumises. Seega on igati paslik avada tema olemust kuulsa kirjandusteose algust parafraseerides. Haarab ju „Kevade“ oma avalausega „Kui Arno isaga koolimajja jõudis ...“ lugeja kohe tegevuste keerisesse. Gabriel alias Gaba teeb oma ümber olevate inimestega sedasama.

Gert Lutter, 15. september 2021

Üle mere kodusaarele tagasi jõudnud Aire oli õppealajuhatajatöö valikus nii kindel, et teisele tööintervjuule ei jõudnudki. Kooliajal matemaatikat enda lemmikaineks pidanud Aire tunnistab, et nüüd tuleb endal väga palju juurde õppida, ning loodab, et kõigil jätkub kannatlikkust tema küsimustele vastata: „Mulle meeldib koolis valitsev sõbralik ja akadeemiline õhkkond.“

Gert Lutter, 13. september 2021

Tallinna kiire elustiili saaremaisemalt rahulikuma kulgemise vastu vahetanud Kärt leiab innustust kõigest positiivsest enda ümber.

Vanemate soovitusel õpetajaks õppinud Kärt tunnistab ise, et tegelikult on ta alati tahtnud saada näitlejaks: „Aga olen aru saanud, et õpetajaamet on ka mõneti nagu näitlemine – iga päev on mul publik.“

Artikkel / PersonaaliaSikuke / 25.08 = 60
Toimetus, 25. august 2021

Pöördvõrdeline ja särav matemaatikaõpetaja, inspireeriv pedagoog, pühendunud, töökas ja hooliv ema ning vanaema – nii arvavad sõbrad, õpilased ja lapsed tänase juubilari, Signe Vahkali kohta.

Soovime meiegi koos kogu kooliperega tervist ja jaksu ning et õnn ei kasvaks mitte lihtsalt lineaarselt, vaid suisa eksponentsiaalselt!

Toimetus, 16. august 2021

Täna tähistab ümmargust sünnipäeva Laivi Jürisson, meie matemaatikaõpetaja juba kaheksa aastat. Kaheksa aastat on ka õpetajaametis pikk aeg, selle aja jooksul koguneb elu-muutujaid päris palju. Taandame, lihtsustame, lahutame ja jagame. Jätame graafikule kolm puutujat. Mida soovivad Laivile sünnipäeva puhul elukaaslane, õpilane ja kolleeg?

Eve Tuisk, 9. august 2021

Täna 361 päeva tagasi rääkis Therese Neisalu, tänane juubilar, leheveergudel sellest, milliste ootustega ta uuele (õppe)aastale vastu läheb. Pea aasta on möödas ja võib öelda, et nii ongi läinud, nagu Therese unistas – lastele meeldib tema trennides käia!

Therese ise tunneb, et on oma elus jõudnud punkti, kus tahab just vaimselt areneda: ta on väga palju erinevaid raamatuid avastanud ja lugenud ning erinevates eneseotsingulaagrites käinud.

Kui aga tänasele juubilarile film pühendada, siis räägiks see kas elu valikutest, printsessidest või toredatest tantsudest ja rõõmsatest lastest – ja seda kindlasti koos õpetajaga!

Artikkel / PersonaaliaInna Vann 60!
Tiia Kuusk, 7. juuli 2021

07.07 on sünnipäevalaps Inna – sel aastal lausa juubilar!

Gert Lutter, 6. juuli 2021

Kooliaasta ühe viimase üritusena, just enne lõpuaktusi, toimus 17. juunil restoranis Castello traditsiooniline koolijuhi tänuüritus. Tänati tublisid töötajaid, jagati kolleegipreemiaid ja vaadati tagasi möödunud õppeaastale.

Liina Ajangu, 5. juuli 2021

Täna tähistab oma ümmargust sünnipäeva meie tugikeskuse töötaja ja eripedagoog Liisi Laum. Meie kooli vilistlasest õigusteadusliku ringiga siia tagasi jõudnud Liisi on töös lastega leidnud oma kutsumuse.

Ühineme tugikeskuse kolleegide soovidega ning soovime kogu koolipere poolt Liisile palju-palju õnne ja päikest kõigisse päevisse!

Artikkel / PersonaaliaMerle – Rekaya ... „50“!?
Eve Tuisk, 29. juuni 2021

Targad mehed on öelnud, et interpunktsioon on kirjaliku keele nähtus, mille peamine eesmärk on lahendada ebakõlad lause struktuuris ja pöörata tähelepanu nüanssidele, mis võiksid ilma interpunktsiooni tunnusteta märkamata jääda. Mõnikord mulle tundub, et Merle on ka kirjavahemärk. Ilma temata jääks nii mitmedki detailid märkamata.

Sirje Mehik, 26. juuni 2021

Täna tähistab oma juubelisünnipäeva Reet Lasn. Teda iseloomustavaid häid sõnu on palju: hooliv, sõbralik, südamlik, usaldusväärne, abivalmis, koostööaldis, loov, sportlik, musikaalne, maalähedane, empaatiline, vaba hing.

Kõige rohkem paistab Reeda juures silma hoolivus ja empaatiavõime, tema oskus teisi ära kuulata ja oma vaiksel moel tuge pakkuda. Ta on sõprade ja kolleegide jaoks alati olemas.

Toimetus, 26. juuni 2021

Täna tähistab sünnipäeva meie õpetaja Timofei Stepanov. Olgu need väikesed videoklipid läbi õpilaste suude ja südamete kogu koolipere poolt. Palju õnne!

Anu Liik, 16. juuni 2021

Anni on nagu päike, kes toob naeratuse suule ja lööb silmad rõõmust särama. Nagu malbe tuuleiil, mis jahutab kuumal suveööl või kired üles kütnud tööl. Nagu ingel, kes külvab enda ümber head, vahel ilma, et isegi teaks. Nagu kullatera, kellega koos tahad sõuda, südames õhin, et koos imesid otsida ja kõiki takistusi trotsida. Kallimast kallim ...

Lehekülg: /22 järgmine

Kuulutused

Galerii

22. oktoober 2021
6. oktoober 2021
3. oktoober 2021