üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Valdkond: Sport
Annely Oolup, 24. november 2023

Kolmapäeval, 15. novembril toimusid klassidevahelised hüpitsaga hüppamise võistlused 1.–9. klassini. 

Annely Oolup, 30. oktoober 2023

Teisipäeval, 17. oktoobril toimusid Kuressaare spordikeskuse kergejõustikuhallis traditsioonilised klassidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Autasustamine toimus juba reedel, kokkuvõtlik ülevaade on siin.

Kristin Lauri, 30. oktoober 2023

Meie kool on osa liikuma kutsuvate koolide liikumisest.

Et mõtteid koguda, sai punt õpetajaid ühel pärastlõunal õpetajate toas kokku, et koos mõtelda, kuidas me koolis rohkem liiguks.

Annely Oolup, 6. oktoober 2023

Kolmapäeval, 4. oktoobril toimus Kärlal traditsiooniline koolinoorte teatejooksukross, kus osalesid maakonna põhikoolid ja gümnaasiumid.

Galerii!
Ülle Räim, 2. oktoober 2023

Meie kooli 3. tervisespordipäev toimus uue formaadi järgi, mille aluseks oli eakohasus, valikuvõimalus ja koostöö.

Ülle Räim, 25. september 2023

Me pöörame põhitähelepanu lihtsatele liikumistegevustele, tutvustades kõigile jõukohaseid ja kättesaadavaid võimalusi hea enesetunde ja tervise nimel.

Ülle Räim, 20. juuni 2023

Spordivõistlused on üks viis, kuidas end proovile panna, sundides töötama ja pingutama oma eesmärkide saavutamise nimel.

Argo Jürisson, lapsevanem, 16. juuni 2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja mitmevõistluse finaaletapp toimus 13.–14. juunil Võrus. Osales üle 150 sportlase üle Eesti.

Finaaletapil esindasid Kuressaare Nooruse Kooli Teneli Kaljo (4.b), Grette Väli (4.a), Emma Piipuu (5.b), Jasper Piipuu (3.b), Karl Arthur Sepp (5.b), Karl Martin Kremm (7.b) ja Andro Jürisson (7.b).

Juhan Kolk, 7. juuni 2023

Maikuu kolmel nädalal käisid Nooruse kooli 2. klassi õpilased liikumisõpetuse tunni raames õppimas vee peal liikumist vahendil: purjetamas ja aerutamas. Purjetamisõpetuse lõppedes oli kõigil võimalus koos perega tulla Saaremaa Merispordi Seltsi kogu tegevusega tutvuma. 31. mail oli Kuressaare jahisadamas palju elevust, kui õpilased koos vanematega said proovida erinevaid veesõidukeid.

Annely Oolup, 30. mai 2023

Maikuu jooksul toimus mitu kergejõustikuvõistlust nii maakonnas kui vabariigis. Meie kooli kiiremad jooksjad, hüppajad, viskajad, tõukajad ja heitjad said  juurde palju võistluskogemusi, meeskonnaga tegutsemise oskusi ning ületati kindlasti ka  oma isiklikke rekordeid.

Inge Jalakas, 30. mai 2023

Möödunud nädalal toimus Nooruse koolis II pentatlon (KG järgi X). Tegemist on võistkondliku teatevõistlusega, kus tuleb mõõtu võtta viiel spordialal: ujumine, vaba-/täpsusvisked, rattakross, jooksmine ja mälumäng, mis seekord toimus Actionboundi äpiga orienteerudes.

Juhan Kolk, 19. mai 2023

Nooruse koolis juba traditsiooniks saanud 2. klasside purjetamise õpetus jätkub ka tänavu. 2017. aastal nimetati meie ettevõtmine aasta õpetaja galal aasta haridusteo nominendiks. Purjetamistunnid toimuvad Kuressaare Jahisadamas koostöös Saaremaa Merispordi Seltsi treeneritega.

Annely Oolup, 16. mai 2023

Kolmapäeval, 10. mail toimus Kärlal igakevadine Saaremaa koolinoorte maastikujooksukross. 

Inge Jalakas, 4. mai 2023

Neljapäeval, 11. mail toimub Nooruse koolis klassidevaheline võistlus Pentatlon II (KG järgi juba 10. korda).

Annely Oolup, 21. aprill 2023

Reedel,14. aprillil toimusid Kuressaare Vanalinna koolis traditsioonilised rahvastepallivõistlused ja seda juba 26.korda. Osaleda võisid kõik 1.–5. klassi rahvastepallihuvilised erinevatest Saaremaa koolidest. 

Gert Lutter, 18. aprill 2023

3.–9. aprillil toimus järjekordne koolidevaheline liikumisvõistlus. Seekord Liikumisrõõmu mõõduvõtu nime all toimunud kampaania raames sai kokku lugeda nii oma päevas kogutud samme kui ka läbitud kilomeetreid.

Üldarvestuses olid meie kooli usinaimad liikujad Merita Õigemeel (lapsevanemate sammude I koht), Margus Kivi ja Siiri Nurk (vastavalt lapsevanemate kilomeetrite arvestuse I ja III koht) ning Melissa Kivi (õpilaste kilomeetrite kogumise III koht).

Rando Hallik, MTÜ Saalihokiklubi Merikas, 6. aprill 2023

Saalihokiklubi Merikas tegutseb Nooruse koolis alates 03.10.2023 ja seda kahel päeval nädalas. Treeninguid viivad läbi Ergo Saar ja Rando Hallik. Klubi tegevus sai alguse 2020. aasta sügisel ja sealt alates oleme Saaremaal edendanud saalihokit.

Annely Oolup, 30. märts 2023

Eelmisel laupäeval, 25. märtsil toimus Tartu ülikooli spordihoones koolinoorte võistlussarja TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja III etapp.

Osales ligi 300 noorsportlast 74 koolist ja noored panid end seekord proovile kõrgushüppes, kuulitõukes, kaugushüppes ja teivashüppes.

Lehekülg: /30 järgmine

Kuulutused

Galerii