üles
Neljapäev, 8. juuni 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. juuni

9. juuni

11. juuni

12. juuni

13. juuni

14. juuni

Töötajate sünnipäevad

11. juuni

Teade, Õppetöö, kuni 31. august 2023
Juhan Kolk, 7. juuni 2023

Maikuu kolmel nädalal käisid Nooruse kooli 2. klassi õpilased liikumisõpetuse tunni raames õppimas vee peal liikumist vahendil: purjetamas ja aerutamas. Purjetamisõpetuse lõppedes oli kõigil võimalus koos perega tulla Saaremaa Merispordi Seltsi kogu tegevusega tutvuma. 31. mail oli Kuressaare jahisadamas palju elevust, kui õpilased koos vanematega said proovida erinevaid veesõidukeid.

Annabel Lember, 7.b klass, 6. juuni 2023

Autor räägib raamatus tõelisest sõprusest, kiusamisest, usaldusest, armastusest ja koostööst. Autor tahab teada, kas kiusamine võib lahutada Lewist ja tema uut sõpra, kas armastus ja koostöö suudavad päästa maailma ja kas saab pidada oma onu usaldusväärseks sõbraks.

Epp Kristel Tuisk, 7.b klass, 5. juuni 2023

Kui Nooruse kooli kodutütred 26. mail Märjamaale jõudsid, olid sealsed noorkotkad juba platsis. Meid tervitati soojalt ja põnevad tegevused hakkasidki pihta. Laagri põhilised juhendajad olid küll Kermo Niinemäe (rühmajuht) ja Uku Seiler (rühmajuhi abi), aga Maret (Märjamaa noortejuht) oli ka abiks.

Saime terve nädalavahetuse kestnud laagris magada jaotelgis, teha seljakotti käepärastest vahenditest, tutvuda Märjamaa noorkotkastega, teha tuulekella, käia rabamatkal, ööhäire ajal taimi tuvastada ja morsekoodi edastada. Lisaks sai tehtud rividrilli, mis oli mõne meie rühma tüdruku lemmiktegevus laagris.

Tiiu Smidt, 5. juuni 2023

Õppeaasta jooksul on koolimajja unustatud või kaotatud mitmete kotitäite viisi esemeid, alustades trikoodest ja ujumispükstest, lõpetades spordijalatsite ja dressidega. Kui sinul või sinu lapsel on mõni asi kadunuks jäänud, ole hea ja tule seda otsima enne 20. juunit. Peale seda annetame need heategevuseks. Asjade kättesaamiseks pöördu tööpäevadel haldustuppa 116.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Kingisadu / Ennar TalvikKingisadu / Eleanor LeedoKingisadu / Liselle Niit
Ene Pidmann, 3. juuni 2023

Perspektiiviõpetuse teemana joonestatud ja kujundatud kingisadu meie kooli sünnipäevaks. Autoriteks Ennar Talvik ja Eleanor Leedo 7.c klassist ning Liselle Niit 6.c klassist.

Gert Lutter, 2. juuni 2023

Esmaspäeval, 19. mail toimus Kuressaare kultuurikeskuses tunnustusüritus tublidele noortele kultuurivaldkonna tegijatele, olümpiaadidel osalenud õpilastele ning nende juhendajatele. Tunnustatud said ka mitmed meie kooli õpilased ja nende juhendajad.

Gert Lutter, 2. juuni 2023

Reedel, 2. juunil tuleb tulevastel 9. klassi lõpetajatel rinda pista esimese katsumusega – kell 10 algas eesti keele põhikooli lõpueksam. Pea sadakond Nooruse kooli tulevast lõpetajat saavad oma teadmised proovile panna eksamil, mis kontrollib nende kirjutamisoskust, funktsionaalse lugemise oskust ning õigekirja.

Eksamid jätkuvad kolmapäeval, 7. juunil põhikooli matemaatika eksamiga.

Edu lõpetajatele ja jaksu õpetajatele, kes eksameid parandavad!

Kristin Lauri, 2. juuni 2023

Toimus maakondlik KEVADMUNA konkurss. Saaremaa vald, Muhu Põhikool ja Valjala Põhikool kutsusid osalema loomingulisel fotokonkursil. Kõigist maakonna koolidest oli oodatud kuni kaks fotot vanuseklassi kohta.

Sellele eelnevalt toimus koolisisene võistlus, kus hääletuse teel valisime välja oma kooli parimad Kevadmunad.

Tiiu Smidt, 2. juuni 2023

Suvi ja vaheaeg on tulekul! Siit leiad info koolimaja, ujula ning koolisöökla toimimise kohta suvekuudel. Mõnusat peatset puhkust!

Artikkel / Varia19 päeva lõpetamiseni
Jaana Puksa, 1. juuni 2023

Reedel, 2. juunil 2023 asuvad 9. klasside õpilased sooritama oma esimest põhikooli lõpueksamit – eesti keele ja kirjanduse eksamit. Sellele põnevale ja pingelisele lõpuspurdile annavad oma mõtted kaasa 9. klasside juhatajad.

Inge Jalakas, 1. juuni 2023

Kui looduses on viljade valmimise aeg sügisel, siis koolielus on see kõige kaunimal õitsemise ajal – kevadel.

On suur rõõm, et meie armsas Nooruse koolis on nii palju tublisid tegijaid!

Kärol Sepp, 9.a, 1. juuni 2023

Enne veel kui tutinädal ja eksamid saabuvad, käis 9.a klass lõpureisil Palangal. Kolm päeva ja pikk bussisõit möödusid ülikiirelt – aeg lendabki, kui reisid parima seltskonnaga koos.

Eve Tuisk, 1. juuni 2023

Maailmalõpp saabub siis, kui Triin närvi läheb. Ta on hästi püüdlik ja kohusetundlik, aga vahel muretseb ka ülearu. Tore tüdruk, kes on hästi sõbralik, sportlik ja ilus ka – Lepatriinu, kelle täpid panevad alati naeratama. Mängib hästi võrku.

Nii iseloomustasid Triinu klassikaaslased Kuressaare Gümnaasiumi 12.c klassist mitu head aastat tagasi, kui Triin hakkas KGd lõpetama. Kuidas näevad Triinu kolleegid ja õpilased täna, kui ta tähistab oma juubelit?

Reet Lasn, 1. juuni 2023

Juba teist aastat istutavad 3.a ja 8.d klass koos lilli. Laste meelest oli see üks toredamaid tegevusi sel kevadel.

Kas teadsid, et peiulill ehk tageetes kasvab looduslikult nii Mehhikos kui ka mujal Kesk-Ameerikas. Peiulill on võimeline eemale peletama kahjurputukaid. Aga meie istutasime nad ikka ilu pärast.

Kristel Paju, 31. mai 2023

22. ja 23. mail käisid neljandad klassid õppereisil Läänemaal.

Helle Rand, 31. mai 2023

Reedel, 26. mail esinesid kooli aulas meile koorid ja rahvatantsijad, et peomeeleolu tekitada ka saali kogunenud publikule.

Nataliia Dotsenko, 31. mai 2023

Meie kooli Ukraina õpilased käisid õppereisil Tartus. Lapsed said tutvuda ERMi väljapanekutega, uudistada AHAA teaduskeskust ning isegi Emajõel laevaga sõita! Mida lapsed arvasid, saad lugeda siit.

Annely Oolup, 30. mai 2023

Maikuu jooksul toimus mitu kergejõustikuvõistlust nii maakonnas kui vabariigis. Meie kooli kiiremad jooksjad, hüppajad, viskajad, tõukajad ja heitjad said  juurde palju võistluskogemusi, meeskonnaga tegutsemise oskusi ning ületati kindlasti ka  oma isiklikke rekordeid.

Lehekülg: /339 järgmine

Galerii