üles
Reede, 19. aprill 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

19. aprill

20. aprill

22. aprill

23. aprill

24. aprill

25. aprill

26. aprill

Töötajate sünnipäevad

21. aprill

25. aprill

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 19. aprill 2024

7.c klass õppis kunstitundides kahe koondumispunktiga perspektiivi ehk kauguspilti joonistama ja kujundama. Töö autor on Noora Nook.

Mariete Järvelaid, Kätriin Maiste, Maarja Põder, Anastasia Väin, Grete Aavik, 19. aprill 2024

Seiklusterohke kooliliiga vabariiklik finaalturniir Viljandis tõi meie koolile tüdrukute arvestuses 2. koha ja poiste arvestuses 5. koha.

Raina Rääp, 18. aprill 2024

Mõista, mõista, kes see on?

VÄIKE LEHMAKE, MAGUS PIIMAKE.

Vastuse leiad 1.b klassi ukselt.

Kristi Sillart, õpetaja, 18. aprill 2024

9. aprillil toimus Saare maakonnas 5. klasside õpioskuste talgute võistlus, kus osales ka Kuressaare Nooruse Kooli 5.b klassi viieliikmeline võistkond. Võistkonda kuulusid Rico Sannik, Eerik Elias Rekaya, Hannes Pulk, Henry Prostang ja Heleen Alas.

Gert Lutter, 18. aprill 2024

8.–14. aprillil toimunud liikumisrõõmu mõõduvõtus osales kokku 15 kooli. Nooruse kooli usinamad sammuseadjad olid kooliastmeti Aileen Metsniit, Albert Ormus ja Rasmus Klimov, lapsevanematest Merita Õigemeel ning õpetajatest Eve Tuisk.

Koolidevaheline liikumisvõistlus toimus juba 5. korda.

Meeskonnad peale meeleolukat lahingut / Kristel PajuÜleplatsimees Siim Usin tegi noortele korvpalluritele silmad ette / Gert LutterKui Sander korvi alla pääses, jäi teistel üle vaid pealt vaadata / Gert Lutter
Kristel Paju, 17. aprill 2024

16. aprillil said palliplatsil taaskord kokku õpilased õpetajatega. Sel korral kohtusid Nooruse kooli meesõpetajad III kooliastme noormeestega.

Tiffany Šaukštelite, 8.a, 17. aprill 2024

Ma käisin unustamatul seiklusel Kariibi mere piirkonnas, laevareisil Explorer of the Seas pardal.

Kristiin Sooäär, Triinu Kips, 9.d, 17. aprill 2024

1. aprillil toimus kõigil üheksandikel eesti keele proovieksam. Seejärel, 9. aprillil toimus 9.d klassil ka e-katseeksam.

Eve Tuisk, 16. aprill 2024

11. ja 12. aprillil korraldati Kuressaare Hariduse Koolis maakonna koolide näitemängupäevi: neljapäeval esinesid 5.–9. klassid, reedel 1.–4. klassid. Nooruse kooli truppidel läks suurepäraselt, sest tagasi tuldi kahe laureaaditiitli, eripreemia ja näitlejapreemiatega. Uhke töö!

Artikkel / KoolitusMeri ja mina ka!
Mereteemaline koolitus „Meri ja mina ka!“ / Ülle RäimMereteemaline koolitus „Meri ja mina ka!“ / Ülle RäimMereteemaline koolitus „Meri ja mina ka!“ / Ülle Räim
Elis Nõu, 15. aprill 2024

Aprillikuu esimesel reedel käisid kaheksandad klassid erinevatest Saaremaa koolidest spordihoones mereteemalisel koolitusel „Meri ja mina ka!“. Kokku oli kuus töötuba ning nendest ja oma muljetest veidi täpsemalt 8.a klassi õpilaste pilgu läbi.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Kevad / 7.c klassKevad / 7.c klassKevad / 7.c klass
Kristin Lauri, 12. aprill 2024

7.b maalis vesivärvidega kevadet.

Katrin Liiv, 10. aprill 2024

Mida mõtleb saarlane, kui kasutab sõna „labu“? Keda mõtleb saarlane, kui kasutab sõna „tonger“? Kuidas on saare murdes lause „Aja hobune ära“? Nendele ja paljudele teistele küsimustele otsisid lõimingupäeval vastust kuuendikud, kes saare murde õppimise töötoas tõdesid üllatuslikult, et see saarlaste keel üks isevärki keel on. Igaks juhuks said õpitud murdesõnad ka üles joonistatud, sest mine tea, millal need meie igapäevasesse kõnepruuki taaskasutusele võiksid tulla.

Ülle Räim, 9. aprill 2024

1. aprill oli lisaks naljategemise päevale ka oskuste päev. Meie kooli sadakond kaheksandikku ja nende õpetajad väisasid Kuressaare Ametikooli ja seal õpetatavate erialade töötubasid. Õpilastele tutvustati Kuressaare Ametikooli sisseastumise tingimusi ja korraldust. 8.b klassi õpilastelt väike ülevaade.

Artikkel / VariaIn memoriam: Ilse Au
Malle Tustit, 9. aprill 2024

„Aeg enne Linnuteed, mis sulle antud,

on küll sinu oma;

kuid samas oluline neile,

kes su kõrval selles ajas.“

(V. Osila)

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 9. aprill 2024

Märtsikuu Tähekese viktoriinis olid parimad 1. klassidest Maribel Aulik, 2. klassidest Tevin Kaljo ja Tomi Sepp ning 3. klassidest Theodor Vabar.

Väga tubli tulemuse tegid ka Madli Tuuling, Johannes Reinfeldt, Mairold Kivi, Mia-Loviise Ivalo, Priit Loik ja Henri Niit.

Liisa Heina, 6.a klass, 8. aprill 2024

Eelmisel nädal külastas 6.a klassi oftalmoloog ehk silmaarst doktor Mariliis Putnik.

Artikkel / ÕppetööSärav olümpiaadiaasta
Aire Siinvert, õppejuht, 8. aprill 2024

Kuressaare Nooruse Kooli ettevõtlikud noored osalesid sellel õppeaastal päris mitmetel aineolümpiaadidel: inglise keel, eesti keel, matemaatika, bioloogia, geograafia, keemia, ajalugu, saksa keel.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Optilised illusioonid / 7. klassidOptilised illusioonid / 7. klassidOptilised illusioonid / 7. klassid
Eliise Belinets, 5. aprill 2024

7. klasside joonistatud optilised illusioonid.

Lehekülg: /359 järgmine

Kuulutused

Galerii