üles
Neljapäev, 13. juuni 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

13. juuni

14. juuni

15. juuni

16. juuni

17. juuni

18. juuni

19. juuni

20. juuni

Töötajate sünnipäevad

17. juuni

19. juuni

Teade, Õppetöö, kuni 1. september 2024
Gert Lutter, 12. juuni 2024

Saare maakonna järjekorras 48. tantsupeole on joon alla tõmmatud, muljed jagatud, särgid puhtaks pestud ning kivikesed kingade seest välja korjatud. Pealkirja „Oma saar“ kandnud tantsusündmus oli veidi eriline, sest eelmine toimus alles kaks aastat tagasi. Järgmist kohalikku tantsupidu aga ootame aastani 2028.

Meie koolist hoidsid Sõleseppade lippu kõrgel 1.–4. klasside lasterühm ja koolitöötajate segarühm.

Tiffany Šaukštelite, 8.a klass, 12. juuni 2024

Astuge sisse lummavasse maailma raamatus „Üks“, kus saate tuttavaks 16-aastaste Siiami kaksikute Grace'i ja Tippiga. Nende lugu pakub südantsoojendavat ja liigutavat seiklust, kus kõige olulisematena troonivad armastus ja sõprus.

Artikkel / Klassilood6.c käis Hiiumaad avastamas
Katrin Liiv, 11. juuni 2024

Eelmisel nädalal, kui klassiruumi temperatuur üle kolmekümne soojapügala näitas, otsustas 6.c klass õuesõppe kasuks ja seadis end kahepäevasele õppereisile Hiiumaale.

Inge Jalakas, 11. juuni 2024

10. juuni pärastlõunal ootas koolijuht Marit Tarkin kooli parimaid õpilasi tunnustusüritusele Pärlipäev. Üritus algas Eesti Kontserdi koolikontserdi programmiga – muusikatund Tanja ja Mihkliga. Hariv ja rõõmsameelne kontsert, kus räägiti sellest, kuidas lugu saab esitada erinevates stiilides. Kokkuvõtteks loodi ise ka laul, mille sõnad mõtlesid välja õpilased ja laulu kirjutas kokku Tanja Mihhailova-Saar. Refääniks kasutati kõige populaarsemat häälikut – O.

Kersti Kirs, 11. juuni 2024

Maikuu viimased kümme päeva osalesid meie kooli ajaloos noorimad (10–11-aastased) õpilased rahvusvahelise Erasmus+ projekti KA210-SCH W.I.S.H.E.S. „We Include everyone with sport and Heritage through European States“ tegevustes Prantsusmaal Bretagne`i piirkonnas Rennes`i linnas.

Kaisa Sau, 10. juuni 2024

7. juunil kogunes kogu koolipere programmi Arutlev Kool raames Eesti Väitlusseltsi poolt läbi viidud koolitusele.

Kristel Paju, 10. juuni 2024

Neli päeva möödusid sportides, üksteist tundma õppides ja pingevaba õhkkonda nautides. Saime palju uusi teadmisi ja elulisi oskusi, teame, miks on oluline, et ise tuleb katsetada ja proovida, nii tulevad oskused ja iseseisvus.

Jaana Puksa, 10. juuni 2024

20.–31. mail oli 7.a klassis külalisõpilane Ksenija Käkinen. Järgnevalt saame lugeda tema mõtetest ja kogemustest Nooruse koolis.

Artikkel / Klassilood4.a klass Lääne-Saaremaal
4.a klass Lääne-Saaremaal / Isabel Trei4.a klass Lääne-Saaremaal / Isabel Trei4.a klass Lääne-Saaremaal / Isabel Trei
Reet Lasn, 10. juuni 2024

Kui saime õpetajalt teada, et läheme kaheks päevaks ekskursioonile Lümandasse, hakkasime juba mõttes asju pakkima. Oma matkakotti pakkisime madratsi, magamiskoti, riided, plätud, veepüstolid ja kaisukad ...

Ekskursioon toimus 4.-5. juunil.

Artikkel / KultuurKäisime MudiFestil
Ave sol-bemoll Mudifestil / Helle SulgAve sol-bemoll Mudifestil / Helle SulgAve sol-bemoll Mudifestil / Helle Sulg
Helle Sulg, MudiFestil osaleja, 7. juuni 2024

Kuressaare Nooruse Kooli mudilaskoor Ave Sol-bemoll esines 1. ja 2. juunil Türil IX mudilaskooride festivalil. Oli suur rõõm kahe päeva jooksul kevadpealinnas laulda, mängida, esineda ja lihtsalt koos olla.

Artikkel / ÕppetööSõrvemaa looduse võlu
Koos Anni Filippoviga Sõrvemaad avastamas / Grete PihlKoos Anni Filippoviga Sõrvemaad avastamas / Grete Pihl
Liivi Erlenbach, 7. juuni 2024

Maikuu viimastel päevadel käisid 4. klassid õppekäigul Sõrvemaale.

Artikkel / Klassilood2.c klassi õnnetoojad
Triin Kõue, 7. juuni 2024

Kuub mul punane ja sile,

kaunilt mustatäpiline.

Kui mind lendu lased käelt,

koheselt siis sa näed.

Toon sul õnne, sõbrake,

ära mulle haiget tee.

Salme Lauren

Luisa Eist, 7.a klass, 7. juuni 2024

Parimad sõbrad Caddy ja Rosie, kes on üksteist lapsepõlvest saati teadnud, on alguses lahutamatud. Nende erinevused on neid lähedasemaks muutnud, kuid kui Caddy saab 16-aastaseks, hakkab ta soovima, et ta võiks veidi rohkem Rosie moodi olla: enesekindel, vaimukas ja huvitav. Siis ilmub nende ellu Suzanne, kes on ilus, rikutud ja salapärane – ning kõik muutub hulga keerulisemaks. Kui Suzanne’i minevik avalikuks muutub ja kui ta olevik selgemaks saab, taipab Caddy, kui palju üks väike pahategu lõbu võib valmistada. Kuid nii sõpruse kui ka taastumise külg on karmim, kui kumbki tüdrukutest taipab, ja Caddy hakkab aru saama, et kord allakäiguspiraalil liikudes pole võimalik peatuda.

Artikkel / ÕppetööUute traditsioonide loomine
Kristel Paju, 6. juuni 2024

Käes on laagri kolmanda päeva lõpp ning Saaremaa hakkab juba vaikselt taas meie mõtetesse pugema. Koduigatsus on küll südames, kuid õnneks meie kooli lahedad õpsid hoiavad tuju kõrgel. Aeg on ka kodustega jagada lahedamaid muljeid.

Ramon Mägi, 9.c klass, 6. juuni 2024

Sport mängib minu elus suurt rolli. Mina isiklikult tegelen mitmete erinevate spordialadega, nagu suusatamine, jooksmine, maadlemine jne. Esimest korda pandi mind trenni, kui olin alles kolmeaastane – selleks trenniks oli judo. Näen, et nii noorelt spordiga alustamine on tulnud mulle igati kasuks nii praegustel treeningutel kui ka õppimisel ning on aidanud kaasa tervislikumale eluviisile.

Youtube video!
Fazerit uudistamas / Kristi SillartHelsingis adrenaliini otsingutel / Ülle RäimHelsingis adrenaliini otsingutel / Ülle Räim
Ülle Räim, 6. juuni 2024

Linnanmäki on üks Soome populaarsemaid lõbustusparke, mis pakub mitmeid põnevaid atraktsioone ja meelelahutust igas vanuses külastajatele. Park on tuntud oma karussellide, atraktsioonide ja suurepäraste linnavaadete poolest. Külastajad saavad nautida põnevat päeva täis seiklusi ja lõbu. Taiga on lõbustuspargis asuv põnev atraktsioon, mis on üks populaarsemaid ja adrenaliinirohkemaid. See on Ameerika mägi, mis pakub kiiret ja põnevat sõitu mitmete kurvide ja langustega ning on tuntud oma kiiruse ja põnevuse poolest, pakkudes kindlasti adrenaliinilaksu kõigile seiklushimulistele.

Kaari Maidle, 5. juuni 2024

Sedasi näevad suve läbi prillide 1.a klassi lapsed!

Eve Tuisk, 5. juuni 2024

Teisipäeval, 4. juunil võõrustas president Alar Karis tublimatest tublimaid kirja- ja mõttetalgutel „Kas ma Eestit unes nägin?“ osalejaid tänuüritusel presidendi kantselei roosiaias. Meie koolist olid Kadriorgu oodatud Grettel Rohi, Anna Hamburg ja Liisa Naulainen. Oleme väga rõõmsad, et teil oli võimalus presidendiga kohtuda.

Lehekülg: /363 järgmine

Kuulutused

Galerii