Teisipäev, 19. märts 2024

26. märts

Artiklite sari: Suveseik
Gert Lutter, 31. oktoober 2023

Suvi on möödunud kui linnutiivul ning seda jäävad meile meenutama mälestusekillukesed. Koolileht Nooruse Meridiaan korjab kokku kõigi klasside killukesed, et sellest saaks ühine suur mälestus.

Vahepeal on saabunud veel 7.b klassi suvepilt ning seekord ka töötajate meenutused suvest!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 1.c, 1.b ja 6.b klass
Gert Lutter, 13. oktoober 2023

Seekord siis kolme klassi suvepildid ning jäänud veel samapalju! Ootame teie viimast suvepingutust!

Gert Lutter, 9. oktoober 2023

Järgmiseks korraks ootame nende klasside suvemälestusi, kes pole veel saatnud! Kohtume!

Gert Lutter, 6. oktoober 2023

Seekord saatsid oma suvehetked kuus klassi. Nüüd ootame järgmisi, et saaksime edasi avaldada!

Gert Lutter, 2. oktoober 2023

Seekordsed suveseigad saatsid meile pealkirjas mainitud klassid. Järgmisi näeme juba paar päeva pärast, nii et kohtume!

Artikkel / KlassiloodSuveseik tuleb taas!
Gert Lutter, 22. september 2023

Kiireimad reageerijad on olnud 1.a, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a, 5.b, 6.c, 9.b ja 9.c. Järgmised suvemeenutused on juba ootel, nii et kohtume peagi!

Artikkel / KlassiloodSelline oli „Suveseik“
Gert Lutter, 20. oktoober 2022

Suvi on möödunud kui linnutiivul ning seda jäävad meile meenutama mälestusekillukesed. Koolileht Nooruse Meridiaan korjas kokku kõigi klasside killukesed, et sellest saaks ühine suur mälestus.

Ja nüüd ka toimetuse ning töötajate kogutud suvemälestused. Aitäh kõigile, kes seda vahvat mängu kaasa mängisid ning eriti heale päkapikule idee eest.

Kõiki töid saab peale vaheaega uudistada ka näitusel. Järgmise fotoprojektini!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 9.c, 8.a ja 5.b klass
Gert Lutter, 18. oktoober 2022

Aega võttis aga asja sai! Nüüd on lõpuks kõigi klasside suvekillukesed kokku kogutud ja jäänud on veel vaid töötajate omad.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 1.a, 8.d ja 6.a klass
Gert Lutter, 13. oktoober 2022

Kuumal rannaliival ja kaugel soojal maal – ootame viimaseid suvemälestusi selle nädala lõpuni! Oodatud on ka töötajate pildid.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 7.d, 1.c ja 4.a klass
Gert Lutter, 7. oktoober 2022

Ja ongi puudu veel vaid 6 klassi! Ootame teie meenutusi suvest!

Gert Lutter, 4. oktoober 2022

Sügiskuu lõpp tõi koos hoovihmadega ka suvemälestuste uputuse! Et tublisid pildisaatjaid mitte liiga kauaks ootele panna, on seekord loo sees 6 pilti.

Kes pole veel jõudnud saata – kiirustage, sest kolletamiskuu ei oota ja lehed juba langevad!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 7.b, 8.b ja 6.c klass
Gert Lutter, 3. oktoober 2022

Seekordne suveseik viib meid tegema sporti, külastama looduskauneid kohti ning istuma ralliauto rooli!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 5.c, 2.c ja 2.a klass
Gert Lutter, 30. september 2022

Neljandas suveseigas hüppame näiteks langevarjuga! Järgmine lugu õige pea.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 8.c, 5.a ja 1.b klass
Gert Lutter, 29. september 2022

Järjekorras kolmandasse suveseika jõudsid oma fotodega 8.c, 5.a ja 1.b klass. Peagi kohtume jälle!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 2.b, 9.b ja 7.a klass
Gert Lutter, 27. september 2022

Järgmised kolm kiiret suvemeenutajat olid 2.b, 9.b ja 7.a klass. Ootame endiselt kõigi suveseikasid!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 3.a, 4.c ja 3.c klass
Gert Lutter, 23. september 2022

Kõige kiiremad suvemeenutajad olid 3.a, 4.c ja 3.c klass. Aitäh kiiretele!