Lisa lemmikSöögiajad

Klass: 8.c

Klass: 8.c
Tund
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:05
1
8:50
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Oma tee
Õpetaja: Karina Vaiksaar
Ruum: 314
Liikumisõpetus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: Vml 1
Liikumisõpetus
Õpetaja: Marko Kesküla
Ruum: Jsaal
Liikumisõpetus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: Llabor
Liikumisõpetus
Õpetaja: Marko Kesküla
Ruum: Vml 2
9:00
2
9:45
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Füüsika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 401
Muusika
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101
Füüsika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 401
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
10:00
3
10:45
Inglise keel
Õpetaja: Eve Aedla
Ruum: 113
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 410
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Ene Pidmann
Ruum: 201
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Inglise keel
Õpetaja: Eve Aedla
Ruum: 113
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 410
Keemia
Õpetaja: Eneli Vahar, Tetiana Ihnatenko
Ruum: 225
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
11:00
4
11:45
Eesti keel
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Ene Pidmann
Ruum: 201
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
12:00
5
12:45
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Inglise keel
Õpetaja: Eve Aedla
Ruum: 113
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 410
Eesti keel
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Ajalugu
Õpetaja: Kaisa Sau
Ruum: 409
Keemia
Õpetaja: Eneli Vahar, Tetiana Ihnatenko
Ruum: 225
13:00
6
13:45
Inimeseõpetus
Õpetaja: Kristel Paju
Ruum: 407
Konsultatsioon
Õpetaja: Tetiana Ihnatenko
Ruum: 400
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Ajalugu
Õpetaja: Kaisa Sau
Ruum: 409
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Kirjandus
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Kirjandus
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Klassijuhataja
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 408
14:00
7
14:45
Kunst
Õpetaja: Kristin Lauri
Ruum: 301
Praktiline inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: Aula
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101
Praktiline bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Praktiline füüsika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 409
Praktiline geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
Praktiline keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Kirjandus
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Kirjandus
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
15:00
8
15:45
Praktiline inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: Aula
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101
Praktiline bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Praktiline füüsika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 409
Praktiline geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
Praktiline keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225

Kuvatud tunniplaanis on 36 tundi nädalas.