Lisa lemmikSöögiajad

Klass: 7.a

Klass: 7.a
Tund
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:05
1
8:50
Eesti keel
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Eesti keel
Õpetaja: Eve Tuisk
Ruum: 305
Eesti keel
Õpetaja: Jaana Puksa
Ruum: 301
Eesti keel
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 304
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Konsultatsioon
Õpetaja: Tetiana Ihnatenko
Ruum: 300
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Irina Mulenok
Ruum: 204
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 309
Matemaatika
Õpetaja: Signe Vahkal
Ruum: 401
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 408
Matemaatika
Õpetaja: Signe Vahkal
Ruum: 401
9:00
2
9:45
Muusika
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101
Geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
Klassijuhataja
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: --
Klassijuhataja
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Eesti keel
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Eesti keel
Õpetaja: Eve Tuisk
Ruum: 305
Eesti keel
Õpetaja: Jaana Puksa
Ruum: 301
Eesti keel
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 304
Eesti keel
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
10:00
3
10:45
Ajalugu
Õpetaja: Kaisa Sau
Ruum: 409
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Irina Mulenok
Ruum: 204
Liikumisõpetus
Õpetaja: Annely Oolup
Ruum: Vml 2
Liikumisõpetus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: Llabor
Liikumisõpetus
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: Ujula 1
Liikumisõpetus
Õpetaja: Marko Kesküla
Ruum: Vml 1
Liikumisõpetus
Õpetaja: Sander Suurhans
Ruum: Jsaal
Liikumisõpetus
Õpetaja: Siim Usin
Ruum: Ujula 2
Liikumisõpetus
Õpetaja: Tiina Käen
Ruum: Psaal
Loodusõpetus
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
11:00
4
11:45
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Irina Mulenok
Ruum: 204
Kunst
Õpetaja: Eliise Belinets
Ruum: 406
Oma tee
Õpetaja: Mihkel Vendel
Ruum: Aula
Inimeseõpetus
Õpetaja: Kristel Paju
Ruum: 407
Ajalugu
Õpetaja: Kaisa Sau
Ruum: 409
12:00
5
12:45
Loodusõpetus
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Liikumisõpetus
Õpetaja: Annely Oolup
Ruum: Vml 2
Liikumisõpetus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: Llabor
Liikumisõpetus
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: Ujula 1
Liikumisõpetus
Õpetaja: Marko Kesküla
Ruum: Vml 1
Liikumisõpetus
Õpetaja: Sander Suurhans
Ruum: Jsaal
Liikumisõpetus
Õpetaja: Siim Usin
Ruum: Ujula 2
Liikumisõpetus
Õpetaja: Tiina Käen
Ruum: Psaal
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 407
Matemaatika
Õpetaja: Signe Vahkal
Ruum: 401
Geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
13:00
6
13:45
Inglise keel
Õpetaja: Eliise Belinets
Ruum: 203
Inglise keel
Õpetaja: Grete Pihl
Ruum: 304
Inglise keel
Õpetaja: Katrin Liiv
Ruum: 308
Inglise keel
Õpetaja: Külli Mänd
Ruum: 304
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Marvi Mäeots
Ruum: 200
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 410
Matemaatika
Õpetaja: Gerly Leibenau
Ruum: 403
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Matemaatika
Õpetaja: Maren Aaviste
Ruum: 405
Matemaatika
Õpetaja: Maria Koppel
Ruum: 309
Matemaatika
Õpetaja: Signe Vahkal
Ruum: 401
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Kirjandus
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Kirjandus
Õpetaja: Eve Tuisk
Ruum: 305
Kirjandus
Õpetaja: Jaana Puksa
Ruum: 301
Kirjandus
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 304
Kirjandus
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
Inglise keel
Õpetaja: Eliise Belinets
Ruum: 203
Inglise keel
Õpetaja: Grete Pihl
Ruum: 304
Inglise keel
Õpetaja: Katrin Liiv
Ruum: 308
Inglise keel
Õpetaja: Külli Mänd
Ruum: 304
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Marvi Mäeots
Ruum: 200
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 410
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
14:00
7
14:45
Inglise keel
Õpetaja: Eliise Belinets
Ruum: 203
Inglise keel
Õpetaja: Grete Pihl
Ruum: 304
Inglise keel
Õpetaja: Katrin Liiv
Ruum: 308
Inglise keel
Õpetaja: Külli Mänd
Ruum: 304
Inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Inglise keel
Õpetaja: Marvi Mäeots
Ruum: 200
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 410
Praktiline inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: Aula
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101
Eesti keel teise keelena
Õpetaja: Riina Piterskihh
Ruum: 413
Kirjandus
Õpetaja: Anu Liik
Ruum: 408
Kirjandus
Õpetaja: Eve Tuisk
Ruum: 305
Kirjandus
Õpetaja: Jaana Puksa
Ruum: 301
Kirjandus
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 304
Kirjandus
Õpetaja: Maret Laurson
Ruum: 310
15:00
8
15:45
Praktiline inglise keel
Õpetaja: Kersti Kirs
Ruum: 404
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: Aula
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101

Kuvatud tunniplaanis on 33 tundi nädalas.