Teisipäev, 19. märts 2024

26. märts

Artiklite sari: Õpilane küsib
Markus Tulk 7.b, 16. juuni 2022

7. klassid on õppeaasta jooksul õppinud intervjuud kirjutama. Sel korral jagame lugu Kuressaare Gümnaasiumi 33. lennu vilistlase Sander Tulgiga.

Oskar Tulk 7.b, 9. juuni 2022

7. klassid on õppeaasta jooksul õppinud intervjuud kirjutama. Sel korral jagame lugu Kuressaare Gümnaasiumi 8. lennu vilistlasega, ajakirjanik Mehis Tulgiga.

Maria Pae ja Kendra Kakkum, 7.b klass, 17. mai 2022

Meie klassis on palju sportlikke õpilasi. Esindatud on ka ratsasport. Natali Abel ja Karola Alder on 7.b klassi kaks ratsaspordihuvilist, kes on väljaspool kooli valinud enda huvialaks just ratsaspordi. Mis on nende eesmärgid ning kuhu tahavad nad jõuda?

Triinu Kips 7.d, 4. mai 2022

Vestlesin intervjueeritavaga tsiviilkaitse teemadel, sest kui Eva oli ise koolilaps, toimus igal veerandil vähemalt korra üks õppus, kus kõik pidid minema lähimasse varjendisse, või kui õppehäire toimus koolis, siis varjuma kooli keldrisse. Toimusid ka meditsiiniabi andmise võistlused.

Kristofer Rohi 7.d, 2. mai 2022

Ma valisin intervjueeritavaks Tanel Leoki, sest ta on mulle inspiratsiooniks ning ta on minu üks iidolitest. Tanel on minu silmis väga sümpaatne ja tore inimene.

Laura Kolk 7.d, 22. aprill 2022

Valisin intervjueeritavaks Anne Keerbergi, oma vanaema, sest tahtsin temast rohkem teada saada. Ta on olnud mulle eeskujuks igat moodi. Olen temaga juba väikesest peale orienteerumas käinud ja tänu temale saan nüüd üksi metsas kaardiga hakkama.

Maarja Põder 7.d, 18. aprill 2022

Lindia Lallo on noortevaldkonnaga tegelenud väga pikalt ja peaaegu iga noorteüritusega, mis Saaremaa vallas toimub, seostub just tema nimi. Valisin intervjueeritavaks just tema, sest tundsin, et nii mina kui ka teised noored saaksid temalt teada, milliseid huvitavaid noortele suunatud projekte tehakse Saaremaal. Lisaks tundus huvitav teada saada, milline näeb välja ühe noorsootöötaja elu.

Trude Marie Kreitsmann 9.c, 14. aprill 2022

Meie koolis on käinud ja käivad imelised talendid. Nende seas ka purjetajad Miia ja Anni Kubjas. Tüdrukud on saavutanud palju, aga Annil on kogunisti jääpurjetamise MMi hõbemedalist ning Eesti meistrivõistlustel Ice-Optimist klassi võitja. Miia on saavutanud Euroopa meistrivõistlustel Ice-Optimist klassis kuuenda koha ning MMil võidelnud välja 7. koha. Järgnevast intervjuust saamegi teada, mida tüdrukud ise purjetamisest ja oma saavutustest arvavad.