üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Valdkond: Konkurss
Artikkel / KonkurssHakkasime santima!
Galerii!
Madli-Maria Naulainen, 4. detsember 2023

Novembrikuus on kaks toredat rahvakalendri tähtpäeva, millest kogu kool osa sai. Meie kooli noored kehastusid vahvateks mardi- ja kadrisantideks ning käisid koolikaaslastele santi jooksmas. Sandid käivad ringi heade soovidega ja nende küllatulek toob head õnne.

Kaisa Sau, Bianca Marie Rannama, 15. november 2023

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis toimunud väitlusturniiril START väitlesid noored teemal „Väikseid maakoole Eestis ei tohiks sulgeda.“

Kristin Lauri, 10. oktoober 2023

Meie kooli 9.c klassi õpilased Liisa Naulainen, Anna Hamburg, Bianca Marie Rannama ja Aleksandra Vahter osalesid konkursil „Ringmajanduse meistriklass 2023“, mille eesmärgiks on tõsta õpilaste teadlikkust ringmajandusest praktiliste tegevuste kaudu ning suunata õpilasi rakendama ringmajanduse põhimõtteid igapäevaselt oma elus. Neid juhendasid Kristin Lauri ja Madli-Maria Naulainen.

Konkurss oli avatud kõigile õpilastele, kellel on soov soodustada rohelist mõtteviisi.

Aire Siinvert, õppejuht, 28. september 2023

Mis on mõttespordi olümpiaad? Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid viiel alal: Vene kabe, male, gomoku, sudoku ja ristsõnade lahendamine. Võistlusest osavõtt on tasuta ning mõõduvõtmine toimub interneti vahendusel kooli arvutiklassis.

Kaisa Sau, 26. august 2023

24. augustil Tornimäel toimunud Saare maakonna hariduskonverentsil jagus ohtralt kiidusõnu ja tunnustust ka meie kooli haridustöötajatele.

Helle Rand, 3. mai 2023

Reedel, 28. aprillil ja laupäeval, 29. aprillil toimus Kuressaare Nooruse Kooli aulas linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2023, kus osales kokku 93 lauljat vanuses 3–19 aastat. 

Raili Kaubi, 23. märts 2023

17. märtsil võõrustas meie kool tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoorust osavõtjaid.

Madli-Maria Naulainen, 10. veebruar 2023

2. veebruaril toimus Saaremaa Gümnaasiumis 6.–12. klasside õpilaste kõnevõistlus. Kokku esitati võistlusel 31 kõnet. Meie kooli esindasid Kirke Emili Mägi ja Noora Nook. Kõneldi teemal „On vaja midagi, mis meid keset tühjust hoiaks“. Noora kõne valiti noorima vanuseastme parimaks kõneks ning Kirke Emili kõne sai eripreemia. Palju õnne!

Siinkohal avaldame Noorale võidu toonud kõne.

Eve Tuisk, 8. detsember 2022

Teisipäeval, 6. detsembril toimunud etlemiskonkursil „Koidulauliku valgel“ pälvis Epp Kristel Tuisk 7.b klassist laureaaditiitli. Epp Kristel võlus kuulajaid Kersti Merilaasi luuletusega „Puravikud“ ning Lydia Koidula luuletusega „Meie kass“.

Meie kooli esindasid väärikalt veel Artur Veelaid ja Richard Sepp 6.a klassist (mõlema juhendaja Liivi Erlenbach) ning Deisy Klimov 8.c klassist (juhendaja Eve Tuisk).

Madli-Maria Naulainen, 28. november 2022

Oktoobris osales kolm robootikaringi võistkonda Ventspilsi IT-võistluse eelvoorus. Selleaastase võistluse teemaks on katsed.

Eve Tuisk, 11. mai 2022

Pühapäeval, 8. mail toimunud Kuressaare linna sünnipäeva ja Euroopa päeva tähistamisel kuulutati välja „Rohelend Rakett 69-ga“ võitjad. Meie rõõmuks pälvisid Kuressaare piirkonnas esimese koha 7.c klassi õpilased Liisa Naulainen, Jakob Kalle ja Ingel Roos Pajuniit. Noori juhendas Madli-Maria Naulainen ning toeks oli ka Rakett 69 Teadusstuudiote tegevjuht Kristi Märtin. Palju õnne!

Võitjad sõidavad sügisel 2-päevasele reisile Brüsselisse, kus tutvutakse nii Euroopa Komisjoni tegemistega kui ka ägedate muuseumide ja linna endaga.

Marvi Mäeots, 21. aprill 2022

Näitemängupäev toimus 20. aprillil Orissaare kultuurimajas. Kuressaare Nooruse Kool oli esindatud kahe näitemänguga: 6.c klassi etendusega „Koolimõistatus“ ja 9.a klassi etendusega „Meeleheitel, väsinud, arust ära“.

Linda Männik, 7.a klass, 12. aprill 2022

Käisime 1. aprillil etlemas. Kaasas oli ka Kuressaare Gümnaasiumi vilistlane Henry Mänd. Mis seal toimus ja kuidas meil läks?

Eve Tuisk, 11. aprill 2022

2022 on Euroopa noorteaasta ja selle raames kuulutasid Euroopa Komisjon, Rakett69 Teadusstuudiod ja KVARK välja roheideede konkursi „Rohelend Rakett69-ga“. Konkursi eesmärgiks on suurendada noorte keskkonnaalast teadlikkust ning muuta oma kodukoht rohelisemaks ja keskkonnasõbralikumaks.

Meie kooli võistkond Nooruse Rohelend on üks kolmest Saaremaa meeskonnast, kes finaali valiti.

Helle Rand, 11. aprill 2022

7. aprilli õhtul kogunesid Nooruse kooli aulasse Inspira väikesed laululapsed.

Eve Tuisk, 16. märts 2022

Teisipäeval, 15. märtsil korraldatud maakondlikul etlemiskonkursil saavutasid Nooruse kooli etlejad mitmeid auhinnalisi kohti eripreemiast suure auhinnani. Noorema vanuseastme etlejad võtsid mõõtu Vanalinna koolis, keskmise ja vanema astme etlejad astusid publiku ette Saaremaa Gümnaasiumis.

Raili Kaubi, käsitöö ja kodunduse õpetaja, 11. märts 2022

Ajakiri Käsitöö kuulutas välja konkursi „Kõige kaunim põll“ ning just valmisid ka 8.b klassi tüdrukute põlled. Seega otsustasime osaleda konkursil ...

Helle Rand, 14. veebruar 2022

Eelmisel laupäeval, 5. veebruaril toimus Saaremaa tublimate muusikahuviliste katsumus – muusikaolümpiaad. See toimub üle kahe aasta ja sellel aastal oli meie kooli esindamas Lisette Sepp 7.b klassist.

Lehekülg: /19 järgmine

Kuulutused

Galerii