üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Valdkond: ÕE
Tuule Kalamees, õpilasesinduse president, 4. detsember 2023

Koos lumega on tulnud ka jõulukuu ning meie kooliperes hakkab vaikselt tekkima taas jõulumeeleolu. Õpilasesindus aitas ka seda luua, kaunistades 1. advendil jõulukuuse.

Kristin Lauri, 17. november 2023

Meie kooli õpilasesindus on nüüd juba üle kahe kuu toimetanud, saanud kogemusi ning alustanud ideede realiseerimisega. Kes on meie kooli õpilasesinduses, kuidas nad ise ennast tutvustavad? Nad teevad seda kolme küsimuse kaudu. Mis on minu roll õpilasesinduses? Mida saan teha, et Nooruse koolis oleks veel parem olla? Miks on hea olla õpilasesinduses?

Kristin Lauri, 21. september 2023

Õpilasesindusse kandideerimine on lõppenud ja nüüd saame rõõmuga teile tutvustada meie lõppkandidaate. Õpilasesinduse valimised toimuvad Stuudiumis 22.09. Mine kindlasti valima ja anna oma hääl enda lemmikule.

Kristin Lauri, 12. september 2023

Alanud on uus õppeaasta, sellega seoses ootavad meid ees ka Nooruse kooli õpilasesinduse valimised. Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi. Kandideerima on oodatud kõik! Kandideerimiseks on aega kuni 18. septembrini 2023.

Miks liituda õpilasesindusega? Õpilasesinduse liikmed soovitavad ...

Kristin Lauri, 5. september 2023

Tähelepanu, aktiivsed noored!

Alanud on uus õppeaasta, sellega seoses ootavad meid ees ka Nooruse kooli õpilasesinduse valimised. Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi. Kandideerima on oodatud kõik! Kandideerimiseks on aega kuni 18. septembrini 2023.

Kristin Lauri, 3. mai 2023

Enne vaheaega 20. aprillil toimus Nooruse kooli esimene õpilaskoosolek.

Õpilasesindus kutsus iga klassi (1.–9. klass) 3 esindajat koosolekule. Koos õpetajate ja õpilasesindusega arutleti koolikeskkonnas oluliste teemade üle.

Kristin Lauri, 21. aprill 2023

Saaremaa vald valib igas kuus hariduslugu. Märtsikuu hariduslooks valiti podcast (taskuhääling) Saare Noored, mille toimetamiseks on oma jõud ühendanud kolme Kuressaare põhikooli õpilasesinduste õpilased Karola Kuldsaar, Nora-Liisa Viherpuu ja meie kooli õpilasesinduse asepresident Aleksandra Uue.

Kätrin Tamira Kanemägi, 9.d klass, 6. aprill 2023

Peab tõdema, et märts oli meie õpilasesinduse jaoks tunduvalt vaiksem kuu kui veebruar ning suuremad tegevused jäävad meil samuti aprilli. Vaatamata sellele ei jäänud me ka tegevuseta.

Kätrin Tamira Kanemägi, 9.d klass, 17. märts 2023

Veebruar oli siiani üks kõige tegevusterohkemaid kuid meie õpilasesindusele. Suurimas fookuses olid meil sõbrapäevanädal, vabariigi aastapäev ja HuNt konverents.

Kätrin Tamira Kanemägi, 9.d klass, 6. veebruar 2023

Uus aasta, uued kogemused ja uued väljakutsed – õpilasesindus võtab jaanuarikuu kokku.

Kätrin Tamira Kanemägi, 9.d klass, 10. jaanuar 2023

Oktoobri lõpus sai meie õpilasesindus moodustatud ja saime tegudele asuda. Oleme koos käinud kaks kuud ning selle ajaga oleme nii mõndagi juba teha jõudnud.

Kristin Lauri, 2. detsember 2022

Jõulud hiilivad vaikselt lähemale, juba mõne päeva pärast on käes 2. advent. Ka meie armas koolimaja hakkab vaikselt jõulukuube selga saama. Õpilasesindus tegi sellega täna algust ja tahab teistelegi anda edasi soovid, mis koos kuuske kaunistades tekkisid.

Nautige ühiseid hetki ja mõnusaid mälestusi, mida koostegemine toob. Jõulud on soojuse, andmise ja rõõmu aeg. Loodame, et detsember toob meile Nooruse koolis kõike seda ja võibolla isegi rohkem, sest ärgem unustagem – jõulud on ka imede aeg.

Kristin Lauri, 8. november 2022

Õpilasesindus on selleks aastaks valitud, aitäh kõigile valijatele! Õpilasesinduse koosseisus on Aleksandra Uue (7.b), Katreen Sepp (6.b), Kirke Emili Mägi (6.b), Alex Pärnoja (7.b) Loore Rand (6.c), Triinu Kaju (7.c), Noora Nook (6.b), Deisy Klimov (8.c), Eva-Lotta Orglaan (8.d), Sandra-Maria Roosipuu (9.a), Iris Tinno (9.a), Kätrin Tamira Kanemägi (9.d), Geidi Maimann (9.a), Anelle Eliisa Jaansalu (7.d). Õpilasesinduse president on Sandra-Maria Roosipuu, asepresidendid Iris Tinno ja Aleksandra Uue.

Siit saate lugeda mõningaid õpilasesinduse liikmete mõtteid, ehk saame tuttavaks ning uurime, kes õpilasi sellel aastal esindavad.

Kristin Lauri, 4. oktoober 2022

Alanud on uus õppeaasta, sellega seoses ootavad meid ees ka Nooruse kooli õpilasesinduse valimised. Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi. Stuudiumis toimub e-hääletus 7. oktoobril. Seniks on teil võimalus õpilasesinduse kandidaatidega tuttavaks saada. Kui kooli peal neid trehvate, siis kindlasti astuge julgelt ligi ja uurige veel lähemalt, miks just nemad teid esindama sobiks.

Kristin Lauri, 26. september 2022

Tähelepanu, aktiivsed noored!

Alanud on uus õppeaasta, sellega seoses ootavad meid ees ka Nooruse kooli õpilasesinduse valimised. Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi. Kandideerima on oodatud kõik! Kandideerimiseks on aega kuni 30. septembrini 2022.

Therese Käen ja Kreete Põld, õpilasesinduse nimel, 25. veebruar 2022

24. veebruaril käisime Nooruse kooli õpilasesindusega traditsiooniliselt vabadussõja ausamba juures kimpu asetamas. Meenutamaks neid, kes meie vabaduse eest võitlesid, ja olles tänulikud Eesti riigi eest.

Mõtisklesime ka üheskoos, mida Eesti riik meile tähendab.

Kristin Lauri, 11. november 2021

Õpilasesinduse valimise tulemused selgusid küll juba mõnda aega tagasi ja õpilasesindus on juba jõudsalt oma tööd alustanud, kuid laiale ilmale on info seni jäänud saladuseks.

Õpilasesinduse valimistest võttis osa ⅔ 6.–9. klassi õpilastest. Tuleb rõõmuga tunnistada, et kõik esindusse kandideerijad said hääli ning õpilaskogu otsus kinnitada õpilasesindusse 18 liiget tähendab seda, et Nooruse kooli esimesse õpilasesindusse said kõik valimistel kandideerinud õpilased.

Kristin Lauri, 13. oktoober 2021

Reedel, 15. oktoobril toimuvad õpilasesinduse valimised Stuudiumi vahendusel, kus igal õpilasel on võimalik hääletada enda lemmikkandidaadi poolt, kandidaatidega on võimalik varem tutvuda 1. korrusel asuval õpilasesinduse stendil.

Lehekülg: /7 järgmine

Kuulutused

Galerii