üles
Teisipäev, 18. juuni 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

18. juuni

19. juuni

20. juuni

21. juuni

23. juuni

25. juuni

Töötajate sünnipäevad

19. juuni

23. juuni

24. juuni

Uudis, avaldatud 21. mai 2024, vaadatud 696 korda, autor Inge Jalakas, Inspira juhataja / kehalise kasvatuse õpetaja
Poodiumi I kohal 8.-9. kl pentatloni ja üldise klassidevahelise võistluse võitja 9.a klass
 Galerii Autor/allikas: Hanna Elise Aavik

16. mail siras päike kõrgelt ja nii staadionil kui tervisepargis võis näha õhetavate põskedega õpilasi – kõik valmis oma tiimi nimel pingutama orienteerumisega mälumängus, ujumises, täpsusvisetes, rattasõidus ja jooksmises. Toimus klassidevaheline pentatloni võistlus.

Pentatloni tulemused

1. klassidest olid parimad 1.c klassi õpilased koosseisus Sarah-Roosi Rikmann, Remi Siim, Maribel Aulik, Georg Rand, Eliisabet Aer, Theron Vabar, Elisabeth Sink, Ruuben Rauk, Eliise Mõts, Ron Markus Kivi.

2.-3. klassidest sai I koha 3.b klassi võistkond koosseisus Madli Tuuling, Erich Koitla, Kelli Koost, Kevin Matt, Ronja Sofia Rahnik, Robin Vaga, Mirell Tamm, Hans Orumaa, Grete Lindau, Mairo Mäeorg.
II koht 2.a  ja III koht 3.a

4.-5. klassidest oli parim 5.c klass koosseisus Vanessa Laul, Kasper Orglaan, Isabella Kuusk, Kiur Arro, Madelin Nigol, Hendrik Eist, Melissa Jõeveer, Kahrut Suuster, Laureen Valdmets, Oskar Laanet.
II koht 4.b ja III koht 5.b. Esimest ja teist kohta lahutas peaaegu 3 minutit.

6.-7. klassidest võitis I koha 7.c klassi tiim kooseisus Mirjam Paimre, Regor Jalak, Mirtel Paimre, Siim Oopkaup, Lisandra Lehtjärv, Sebastian Tasa, Sandra Kuusk, Robin Tuuling, Miia Toom, Kert Kombe.
II koht 6.c ja III koht 6.b. Esimest ja teist kohta lahutas ainult 35 sekundit.

8.-9. kl hulgas kindlustas endale I koha juba mitmendat aastat järjest 9.a klass koosseisus Trevor Ast, Tuule Kalamees, Kristo Kombe, Jette Tiitus, Robin Luik, Lisanna Valdmets, Sander Ringvee, Hanna Paju, Ken Kristen Rüütel, Marili Paimre.

II koht 9.c ja III koht 8.c klass. Esimest ja teist kohta lahutas ainult 16 sekundit.

Tegelikult võitis III koha 8.-9. kl arvestuses kooli personali tiim koosseisus Kristiina Piipuu, Kaarli Haandi, Maria Koppel, Gert Lutter, Kristel Paju, Sander Suurhans, Marko Kesküla, Epp Ilver, Mihkel Vendel ja Helerin Koppel. Tiim toetab „ausa mängu“ reegleid spordis ning loovutas oma koha õpilastele.

Kas pentatlon muutis 4.–9. klasside vahelise võistluse paremusjärjestust?

Kokkuvõte 4.–9. kl klasside vahelisest võistlusest

4.–5. klass

I koht (30 p) 5.c klass, II koht (29 p) 4.b klass, III koht (25 p) 5.a klass, 4. koht (21 p) 4.a klass, 5.-6. koht (19 p) 4.c klass ja 5.b klass

6.–7. klass

I koht (38 p) 6.b klass, II koht (30 p) 7.d klass, III koht (29 p) 6.c klass, 4. koht (24 p) 6.a klass, 5. koht (22 p) 7.a klass, 6. koht (21 p) 7.c klass ja 7. koht (14 p) 7.b klass

8.–9. klass

I koht (50 p) 9.a klass, II koht (42 p) 9.d klass, III koht (26,5 p) 9.c klass, 4. koht (25,5 p) 8.c klass, 5. koht (24 p) 8.d klass ja 6. koht (22,5 p) 8.a klass, 7. koht (20,5 p) 8.b klass, 8. koht (19 p) 9.b klass

Nagu tulemustest näha, siis kolme esimese poodiumikoha vahel käis tihe rebimine, mõnes kohas lausa 0,5-punktised vahed.

On hea meel tõdeda, et meil on palju liikumishuvilisi õpilasi, kuigi vahel kipub „laiskuseuss“ takistama õigeid otsuseid vastu võtmast. Aitäh kõikidele klassidele, kes oma tiimid alati kokku püüavad saada, ei puudu mitte üheltki võistluselt ega vea oma tiimikaaslasi alt!

SPORDIGA TEGELEDA ON ÄGE! Aitäh kõigile osavõtjatele ja ürituse läbiviijatele!

Inge Jalakas,
Inspira juhataja / kehalise kasvatuse õpetaja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii

14. juuni 2024
10. juuni 2024
17. mai 2024