Otsi
Artiklite sarjad
- n päeva lõpetamiseni (34)
- Eesti päev (15)
- Bookstagramid (35)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
29. märts
- Aksel Aeg 1.a
- Natali Abel 9.b
- Rico Kahest 5.b
30. märts
- Horre Arikas 9.b
- Mariete Järvelaid 8.c
31. märts
- Maren Talvik 6.a
1. aprill
- Kaisa Vahstein 9.b
3. aprill
- Andra-Elizabeth Võeras 7.a
- Lisanna Valdmets 9.a
4. aprill
- Karolina Rämmal 2.a
- Mia Toom 7.d
5. aprill
- Danylo Baranko 1.a
- Sten Uue 8.d
- Trevo Välisson 6.a
Töötajate sünnipäevad
30. märts
- Sirje Mehik
31. märts
- Tiina Kaup
Toimus maakondlik KEVADMUNA konkurss. Saaremaa vald, Muhu Põhikool ja Valjala Põhikool kutsusid osalema loomingulisel fotokonkursil. Kõigist maakonna koolidest oli oodatud kuni kaks fotot vanuseklassi kohta.
Sellele eelnevalt toimus koolisisene võistlus, kus hääletuse teel valisime välja oma kooli parimad Kevadmunad.
Kõiki esitatud töid on võimalik vaadata siin: https://padlet.com/kristinlaurii/kevadmuna-2023-hkaynneyy1edfxk4
Enim hääli kogusid ja maakondlikule võistlusele pääsesid:
Mattias Markov, 1.b klass
Annabel Nuut, 2.b klass
Rikko Mattias Nuut, 6.a klass
Henry Prostang, 4.b klass
Richard Ruumet, 2.b
Emma Kubits, 4.b klass
Epp Kristel Tuisk, 7.b klass
Maakondlikul võistlusel selgitas žürii välja kõige paremad.
Žürii koosseisu kuulusid Saaremaa mahemunade esifänn Tanel Tang, fotograaf Pilleli Läets ning Tartu Hansa Kooli kunstiõpetuse õpetaja Elle Kaljuste.
Publiku lemmik selgitati välja Facebooki vahendusel – enim „laike“ saanud pilt võitis.
I kooliaste
I koht, 10 punkti: Kusti-Johannes Lapp, Valjala Põhikool
II koht, 7 punkti: Annabel Nuut, Kuressaare Nooruse Kool
III koht, 5 punkti: Bruno Peäske, Valjala Põhikool
II kooliaste
I koht, 9 punkti: Loore-Lote Laht, Kihelkonna Kool
II koht, 7 punkti: Lisandra Tarkus, Kuressaare Vanalinna Kool
III koht, 5 punkti: Rikko Mattias Nuut, Kuressaare Nooruse Kool
noorsootöötaja