Pühapäev, 7. juuli 2024

Rubriik: Teade
Teade / ÕESõbrapäev
Anneli Meisterson, 10. veebruar 2012

Kuressaare Gümnaasiumi sõbrapäeva moto "Sõbralik kooseksisteerimine."

Madli-Maria Naulainen, 8. veebruar 2012

Juba 17. korda algab loodushariduslik ettevõtmine "Tere, kevad!", millega kutsutakse lapsi koos õpetajate ja vanematega loodusesse kevadet otsima ja leidma ning oma tegemisi ja leidusid ka teistega jagama. Osalema on oodatud koolide 1. - 9. klasside õpilased ning lasteaedade vanemate rühmade lapsed koos õpetajatega. Projekti põhitegevused algavad 1. märtsil ja kestavad mai keskpaigani.

Anneli Meisterson, 7. veebruar 2012

Turvalise interneti päeva tähistatakse iga aasta teise kuu teise nädala teisel päeval.

Teade / SportTähtis teade!
Sirje Metsküll, 3. veebruar 2012

Kooli meistrivõistlused suusatamises toimuvad 14. veebruaril 10.-12. klassidele ja 15. veebruaril 4.-9. klassidele. Täpne juhend ja ajakava on Meie KG spordirubriigis.

Teade / VariaRobootikaseminar
Olle Arak, 3. veebruar 2012

6. veebruaril toimub meie koolis Eesti-Läti ühisprojekti ICT DCNet raames seminar, kus näidatakse ja tehakse tööd robotitega. Ürituse tulemusena saavad õpilased ettevalmistuse kevadel toimuvateks võistlusteks Tartus ja Riias.

Enne seminari algust on võimalik näha ka robotiteatrit.

Teade / VariaKaotatud & leitud
Külli Mänd, 2. veebruar 2012

Annan teada, et valveruumis asuvad hetkel üks paar kurbi musta värvi sõrmkindaid, üks üsna üksik valge käpik ja väheke kannatada saanud nahast rahakott. Samas pakkuda hulgaliselt võtmeid võtmehoidjaga koos (nt uljalt viltuse päkapikumütsiga karu)või ilma selleta ning lai valik ehteid - enamasti paarilise kaotanud kõrvarõngaid.

Kooliruumidest leitud riideesemetega võite endiselt tutvust teha peakorpuse numbrigarderoobis, kuhu on kooliaasta keskel kogunenud särke, pükse ja dressikotte juba üksjagu.

Johanna Suurhans, 10.k, 2. veebruar 2012

KG õpilasesinduse 1. veebruari koosolekul arutati järgmist:

Anneli Meisterson, 2. veebruar 2012

Kuressaare Gümnaasiumi õpilased osalesid üle-eestilises uuringus. Kokku laekus vastuseid 212 koolist ja küsitlusele vastas 7356 noort.

Sirje Kereme, 1. veebruar 2012

Neljapäeval, 2. veebruaril toimuvad aulas teadusvahetunnid I-III klassidele.

9:45 - 2. klassid

10:45 - 1. klassid

11:45 - 3. klassid

Sirje Metsküll, 27. jaanuar 2012

Aeg: 14. ja 15.veebruar 2012.

Toimumise koht: Tervisepark

Osalejad: iga klassi võistkonnas osaleb 5 poissi ja 5 tütarlast, osalejaid võib olla rohkem, kuid arvesse lähevad gümnaasiumis 5 parimat poissi ja tüdrukut, põhikoolis 5 poissi ja 4 tüdrukut.

Võistlustulemused lähevad arvesse klassidevahelises võistluses.

Sirje Metsküll, 23. jaanuar 2012

Võistkondade nimeline registreerimine oma kehalise kasvatuse õpetaja juures või ruumis 024 kuni 31. jaanuarini. Seejärel selgub võistluste süsteem.

Urve Aedma, 18. jaanuar 2012

Reedel, 20. jaanuaril toimuval maakondlikul emakeeleolümpiaadil kasutatakse ka raamatukogu ruumi. Seetõttu on raamatukogu kell 9.30-14.00 neile, kes olümpiaadil ei osale, suletud.

Laine Lehto, 18. jaanuar 2012

Neljapäeval, 19. jaanuaril algusega kell 19:30 toimub meie kooli aulas 11. küünlavalgusõhtu luule ja lauluga.

Esinevad Pilvi Karu ja Laine Lehto lauljad, luuletusi loevad Reet Välissoni, Sirje Mehiku, Liivi Erlenbachi, Kristel Salumaa, Ruth Jasmini ja Grete Pihli õpilased.

Avatud kohvik. Olete oodatud !

Urve Aedma, 13. jaanuar 2012

Aastaks 2012 kooliraamatukokku tellitud ajakirjad ja ajalehed:

Anneli Meisterson, 12. jaanuar 2012

Õpilasvahetus Kohila Gümnaasiumi, Viljandi Paalalinna Gümnaasiumi ja Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste vahel. Kandideeri vahetusõpilaseks või paku vahetusõpilasele majutust!

Teade / VariaToiduraha
Tiiu Smidt, 9. jaanuar 2012

Muutunud on arveldusarve, kuhu kanda toiduraha!

Gümnasistide magnetkaardile kantava toiduraha ja ka pikapäeva toiduraha saaja on Kuressaare Linnavalitsus, arveldusarve number 10220032596019.

Pilvi Karu, 30. detsember 2011

Kahel jõulueelsel õhtul kõlas Laurentiuse kirikus Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste esituses laule ja luulet.

Anneli Auväärt, 30. detsember 2011

KG jõulupäev on selleks aastaks möödanik. Palju tänu peakorraldajatele: Maret Martinson, Reet Välisson, Riina Haljas, Annely Oolup, Irina Mulenok, Marvi Mäeots, Mai Rand.