Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Teade
Merle Rekaya, 23. veebruar 2016

Kaitseväe juhataja 9. veebruari 2016 ettepanekul andis Eesti vabariigi president sõjaväelise auastme lipnik meie kooli õpetajale ja reservväelasele Andres Kolgale. Auastme andis pidulikult üle Kaitseliidu ülem, brigaadikindral Meelis Kiili 19. veebruaril Kaitseliidu peastaabis. Palju õnne!

Tiiu Smidt, 22. veebruar 2016

23. veebruaril söökla avatud 8:30–13:30.

24. veebruaril koolimaja suletud

Madli-Maria Naulainen, 19. veebruar 2016

Täna kell 13 aulas Playback. Tulge vaatama ja kaasa elama. Üllatusega astuvad üles ka õpetajad!

Inge Jalakas, 18. veebruar 2016

Inspira teatristuudio lavastus "Diagnoos: KINNISIDEE" on valmis end näitama.

Merle Rekaya, 18. veebruar 2016

Meie KG kuulutab välja arvamuslugude konkursi „Tahan öelda ...”. Konkursist ootame osa võtma 7.–12. klasside õpilasi. Kirjuta vabalt valitud teemal, mis sind mõtlema, arvama, nõu andma paneb. Parimad tööd valib välja Meie KG toimetus, viimane loo ülespaneku tähtaeg on kolmapäev, 9. märts 2016.

Parima arvamusloo kirjutajal on võimalus saada MEIE KG toimetuse liikmeks. Koolijuht annab parimatele välja preemiad.

Eve Tuisk, 16. veebruar 2016

Laupäeval, 13. veebruaril korraldati Astes kodutütarde mängudepäeva. Meie kooli kodutütar Karoline Malk (10.b) pälvis kabes teise koha.

Maria Koppel, 8. veebruar 2016

30. jaanuaril toimus Saaremaa Ühisgümnaasiumis maakondlik matemaatikaolümpiaad 4.–12. klassidele. Kokku osales Saaremaa koolidest 160 õpilast, neist 35 Kuressaare Gümnaasiumi õpilast.

Madli-Maria Naulainen, 2. veebruar 2016

Valida saab kahe teema vahel: “Milline oleks Eesti, kui keegi ei suitsetaks?” ja “Milline oleks Eesti, kui inimesed jooks poole vähem?”. Noori julgustatakse kirjeldama oma visiooni Eesti ühiskonnast, kui me jooks alkoholi poole vähem ja ei suitsetaks. Kutsutakse üles arutlema selle üle, kuivõrd keskkond meie käitumist mõjutab. Kuidas tähistaksime sündmusi maandaksime stressi, leiaksime sõpru ja tooksime ellu põnevust, kui suitsetamine ja alkoholi tarbimine oleks tabu, mitte norm?

Teade / KultuurBEE või BII või PIE?
Riina Haljas, 1. veebruar 2016

26.jaanuaril viidi Kuressaare Gümnaasiumis läbi 6.-7. klasside inglise keele maakondlik Spelling Bee võistlus. Meie kooli esindas edukalt Märten Martinson 6. klassist.

Ott Pukk, 12.a klass, 28. jaanuar 2016

Juba tuleval kolmapäeval, 3. veebruaril, toimub Kuressaare Spordihoones unustamatu vastasseis KG vs SÜG. Neidude mäng saab alguse kell 17 ning noormeeste oma 18. Sina, KGlane, kes sa seda loed, otsi oma kapipõhjast sinine särk ning pühi teklilt tolm, sest tribüünid on vaja lainetavalt siniseks lüüa. Pikemalt tulemustest tuleb artikkel pärast mängude toimumist.

P.S Loomulikult peab lisaks sinisele pluusile ja teklile kaasa võtma pasunad ning tugevad häälepaelad.

Merle Rekaya, 26. jaanuar 2016

Kolmapäeval, 27. jaanuaril kell 18 on raadio Kadi eetris KG noortesaade "Rendez-vous".

Meediakursuse õpilased Taavi Sink, Kristo Kask ja Kerttu Pirn said mikrofoni ette nii korraldajad, juhendajad, külastajad, žüriiliikmed kui ka grand prix´võitja.

Toredat kuulamist!

Teade / KlassiloodNagu Ants Antson
Saimon Moondu, 10.a klass, 22. jaanuar 2016

22. jaanuaril pärastlõunal toimus 10.a poiste kehalise kasvatuse tund Kuressaare Jahisadamas uisutades.

Merle Rekaya, 22. jaanuar 2016

Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2016 avamine on täna kell 17 meie kooli aulas. Sigin-sagin on kestnud juba kaks päeva, täna kell poole 12st algavad aulas laulajate proovid, mis kooli igapäevaellu veidi elevust lisavad.

Kell 18 toimub I võistluskontsert, kus astuvad üles 7.–9. klassi õpilased. Kuuendana on võistlustules Jutta Loviisa Juht, Kuressaare Muusikakoolist (juhendaja Kairit Sepp) ja kahteistkümnendana Merilin Mälk, Kuressaare Gümnaasiumist (juhendajad Helle Rand ja Tuuli Rand).

Teade / ÕEStiilipäev
Sandra Väli, 11.a klass, 19. jaanuar 2016

Kuressaare Gümnaasiumis on toimumas juba kolmandat korda stiilipäev! Stiilipäev toimub, nagu traditsooniks saanud juba kuu viimasel kolmapäeval, 27. jaanuaril ning teemaks sel korral pidžaamapidu!

Merle Rekaya, 18. jaanuar 2016

First Lego League Eesti Tallinna poolfinaal toimus 16.01.2016 Tallinna Energia Avastuskeskus. Lugu meie võistkonna tegutsemisest varsti Meie KGs.

Teade / VariaKell tähtis on!
Lelet Aavik-Part, 18. jaanuar 2016

2.d klassis toimus täna kellade näitus. Kooli oli toodud käekellasid, seinakellasid, äratuskellasid, liivakellasid ja isegi mõned väga vanad ja hinnalised ajanäitajad. Miks on kell ja kella tundmine tähtis?

Teade / KultuurKutse võimlemisgalale
Sirje Metsküll, 14. jaanuar 2016

Olete oodatud Kuressaare Gümnaasiumi võimlemisgalale, mis toimub esmaspäeval, 18. jaanuaril kell 18.00 KG võimlas. Esinevad kooli võimlemisvõistluse paremad rühmad. Oma kavaga publiku ees ka õpetajad.

Maria Koppel, 13. jaanuar 2016

Kuressaare politseijaoskond kutsub Saaremaa lapsevanemaid osalema noorte narkootikumide tarvitamise ennetamise seminarile 20. jaanuaril 2016 Kuressaare Gümnaasiumis.