Otsi
Artiklite sarjad
- Kümme küsimust (5)
- Vilistlase vaatepunkt (2)
- Bookstagramid (49)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
25. november
- Katreen Sepp 8.c
- Liisbet Sepp 9.b
- Theron Kütt 9.d
26. november
- Brenda Reinmägi 1.c
- Karola Koppel 2.b
27. november
- Brait Orav 6.a
- Daniel Kalaus 3.a
- Kevin Orav 6.a
- Sebastian Mägi 4.b
28. november
- Hendrik Suurpere 8.a
- Jette Saat 1.a
- Sarah-Roosi Rikmann 2.c
30. november
- Eliisabet Aer 2.c
- Minni Liise Kuusk 5.a
1. detsember
- Kevin Vilter 6.a
- Marili Paja 8.a
- Mirell Tamm 4.b
2. detsember
- Halima Essaadia Janahi 5.a
Töötajate sünnipäevad
26. november
- Grete Pihl
28. november
- Maren Aaviste
30. november
- Raina Rääp
Armas koolipere, head õpilased, õpetajad, lapsevanemad, kooli töötajad!
Detsembrikuu hommikutel kuulame jõululugusid, mida loevad meie õpilased koos oma vanematega.
Maris Rebel ja poeg Ants Laula 3.a klassist loevad meile tehisaru koostatud jõululookese!
Kohtume taas!
184 päeva pärast lõppeb minu 9-aastane teekond siin koolis. Mind valdavad nii paljud emotsioonid, sest mind ootab ees millegi tähtsa lõpp. Klass, kellega olen koos veetnud rohkem kui poole oma elust, läheb lahku ja harjumuspärastele nägudele lisanduvad uued. Kõik see on hirmutav, kuid ikkagi elevust tekitav.
Detsembrikuu on sel aastal 8.b jaoks natukene erilisem.
Hommikud on veel väga pimedad. 8.a õpilased kogusid kokku helkureid, et meie koolipere helgiks pimeduses.
Eesti Punase Risti Saaremaa Selts kutsus üles koole ja peresid osa võtma heategevuslikust joonistuskonkursist või valmistama jõulukaarte.
Meie kooli 3.b klassi õpilased valmistasid heategevuseks toredaid volditud kuusepuuga jõulukaarte, et pakkuda rõõmu jõulude ajal haiglas viibivatele või hooldekodudes elavatele armsatele memmedele ja taatidele.
Kuressaare Nooruse kooli etüüdide õhtu Kolmas Vaatus toimub 17. jaanuaril 2024 algusega kell 17.00 kooli aulas ning kannab pealkirja „JUHTUMISI NOORUSES“.
Detsembrikuu hommikutel kuulame jõululugusid, mida loevad meie õpilased koos oma vanematega.
Eveli Nõgu koos tütarde Eia ja Etiga 4.a klassist loevad meile vahva loo verikäkist, kes tahtis hakata veganiks! Jutuke kannab pealkirja „Vegan verikäkk“ ja autoriks on Kristi Piiper.
Kohtume järgmisel nädalal!
Täna tähistab ümmargust sünnipäeva Eneli Vahar, tagasihoidlik ja liigset tähelepanu vältiv keemiaõpetaja, kelle õpilased juba mitmeid aastaid järjest oma lemmikõpetajaks on valinud. Juubel on suurepärane põhjus kõik head sõnad nii õpilastelt kui ka kolleegidelt otse ja ausalt leheveergudel välja öelda!
Palju õnne, armas Eneli!
Seitsmendad klassid joonistasid dekoratiivseid värvimustreid. Tööde autorid on Arabella Aus, Marii Nuum ja Melissa Sisas 7.b klassist.
2.a klassi lapsed kirjutasid jõuludest luuletusi ja meisterdasid juurde vahvad jõulupuud.
Timo Parvela ja Pasi Pitkäneni „Varjude“ triloogia on leidnud maailmas erakordselt hea vastuvõtu ja seda on tõlgitud paljudesse keeltesse.
Esimene õpetajate toa väljakuulutatud üritus oli sügisandidest hoidiste ja küpsetiste degusteerimine. Regulaarseteks üritusteks on saanud iganädalased infominutid, ühised sünnipäevade tähistamised ja Fika'd.
Minu lemmikmuinasjutt on „Punamütsike“, mille kurjaks tegelaseks on hunt. Minu arvates on hunt väga vastuoluline loom. Kirjanduses on hunti läbivalt kirjeldatud kurjana, kuid reaalses elus hunt inimesele tavaliselt ohtu ei kujuta. Kas hundi halb kuvand kirjanduses on põhjendatud?
Täna toimub Nooruse kooli 2. võimlemisvõistlus ja tunnid toimuvad lühendatult. Vaata tundide aegu siit.
Kobras on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutiteadusest, loogikast, arvutite riist- ja tarkvarast, infoturbest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt. Kobras on osa rahvusvahelisest perest, mis sai alguse 2004. aastal Leedust ja jõudis Eestisse kaks aastat hiljem. Praeguseks korraldatakse viktoriini juba enam kui 50 riigis, kus esimeses voorus osaleb kokku miljoneid õpilasi.
Novembri Tähekese parimateks tundjateks on 1. klassidest Maribel Aulik, 2. klassidest Tomi Sepp ja 3. klassidest Theodor Vabar.
Teisipäevase (12.12.2023) Õpetajate Lehe rubriigis „Õpetaja päevik“ jagab oma mõtteid Nooruse kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Eve Tuisk.