Neljapäev, 4. juuli 2024

Rubriik: Teade
Anu Saabas, 3. mai 2018

7.–24. maini esitab lapsevanem avalduse koolile lapse 1. klassi astumise kohta. Aluseks on Saaremaa valla vastav otsus õpilase koolikoha määramisest.

Inge Jalakas, 2. mai 2018

Täna, 2. mail kell 18.00 avaneb ainulaadne võimalus vaadata soololavastuste esietendusi Kuressaare Linnateatris!

Teade / ÕEMinifilm 2018
Holger Nõgu, 10.a klass, 26. aprill 2018

12. mail kell 17—20 toimub Kuressaare linnateatris Minifilm 2018! Pileti saab osta kohapealt ja õpilasesinduse liikmete käest. Pilet maksab 3€. Selle aasta filmide teemad on "Kui sa kukud, siis sa lendad", "Eesti 200 — robotid või Atlantis?", "Mu koduke on tilluke".

Filmide saatmise tähtaeg on 4. mai. Lisainfo registreerimise ja piletite kohta leiab Minifilmi Facebooki-lehelt.

Merle Rekaya, 25. aprill 2018

25. aprilli õhtul kell 18 on raadio Kadi eetris KG noortesaade "Rendez-vous", mille panid kokku meediakursuse õpilased Marta Rõõm, Geiry Magdalena Pilv, Annmarie-Tuuli Koskinen ja Sirli Tamm. Juttu tuleb KG abiturientide mõtetest eksamiperioodil, enne vaheaega toimunud õpilasvahetusest ning KG minifilmi festivalist. Stuudios on külas KG 28. lennu vilistlane, muusik Erko Niit. Toredat kuulamist!

Tiiu Smidt, 20. aprill 2018

23.–30. aprillil on söökla suletud.

1. mail koolimaja suletud.

Teade / KultuurGalakontserdi tänu
Laine Lehto, 17. aprill 2018

Pühapäeval, 15. aprillil Kuressaare Linnateatris toimunud KG 40. sünnipäeva galakontserdi õnnestumisse andsid oma panuse paljud meie kooli õpilased, õpetajad ja head abilised.

Maria Koppel, 6. aprill 2018

Traditsiooniliseks kujunenud õpilasvahetus Kuressaare koolide vahel toimub sel aastal 17.–19. aprillil. Vahetusse lähevad KG ja SÜGi 7.–11. klasside õpilased. Õpilasvahetuse korraldamise eesmärk on võimaldada põhi- ja keskkooliõpilastel tutvuda naaberkooli tegemistega.

Urve Aedma, 2. aprill 2018

2. aprillil, maailmakuulsa muinasjutuvestja Hans Christian Anderseni sünnipäeval, tähistatakse rahvusvahelist lasteraamatupäeva.

Lasteraamat on imeline jõud, mis võimendab väikese inimese suurt soovi ja võimet olemas olla. Julgust elada.

Raamatus on väike alati suur – just nüüd, mitte alles täiskasvanuna.

Raamat ootab Sind, leia ta üles.

Ene Pidmann, kunstiringi õpetaja, 28. märts 2018

3.a klassi õpilane Keira Tuisk sai ülevabariigilisel joonistusvõistlusel "Minu olümpia" žürii eripreemia! Joonistusvõistlusel osalesid lapsed vanuses 7–16 eluaastat. Konkurss oli niivõrd edukas, et kokku laekus 1516 omanäolist tööd. Töid hinnati kahes vanusegrupis: 7–11-aastased ja 12–16-aastased.

Merle Rekaya, 28. märts 2018

Kolmapäeval, 28. märtsil kell 18 on raadio Kadi eetris selle hooaja 7. saade, mille panid kokku Keneth Parbus, Kateriine Püüa ja Maria Vera Pšenitšnaja. Külas on kirjanik Genadi Noa, moedisainer Laura-Maria Jõgi ning juttu tuleb KG spordisündmustest! Mõnusat kuulamist!

Tiiu Smidt, 26. märts 2018

30. märtsil ja 1. aprillil on koolimaja suletud. Häid pühi!

Tiiu Smidt, 20. märts 2018

Palun hiljemalt 23. märtsiks koolist ära viia suusad ja kelgud. Teeme ruumi kevadele!

Merle Rekaya, 20. märts 2018

Ei ole paremaid, halvemaid aegu.

On ainult hetk, milles viibime praegu.

Mis kord on alanud, lõppu sel pole.

Kestma jääb kaunis, kestma jääb kole.

Nii on kirjutanud aja kohta Artur Alliksaar. Aeg tõesti voolab – täna anti koolisõrmus meie 11. klassi õpilastele.

Merle Rekaya, 20. märts 2018

Meie KG rubriiki "Arhiivinurk" on juba ilmestanud huvitavad ülesvõtted lähemast ja kaugemast minevikust. Siit üleskutse kõigile rahvastele, kel kodus albumis või digiarhiivis põnevat materjali – neid võib Meie KG toimetusele läkitada. Parimad jõuavad kindlasti ka lehelugejaini.

Holger Nõgu, 10.a klass, 19. märts 2018

22. märtsil kell 14.00–18.00 toimub Kuressaare Gümnaasiumis ruumis 305 Minifilmi töötuba, kus räägib filminduse põhitõdedest Mikk Rand, Eesti filmilavastaja ja -produtsent.

Tiiu Smidt, 21. veebruar 2018

24. veebruaril on koolimaja suletud. Ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva!

Teade / ÕppetööJa tahadki koolis käia
toimetus, 14. veebruar 2018

"Kuressaare Gümnaasium on mammutkool, kus omandab haridust üle tuhande lapse. Lasterikka kooli tugikeskuses Amare tegutsevad lastega mitmed tugispetsialistid. Toetust ja nõu saavad ka lapsevanemad ja õpetajad."

Nii alustas Annika Poldre eelmise nädala Õpetajate Lehes artiklit meie kooli tugikeskusest.

Merike Kivilo, 12. veebruar 2018

15. veebruaril 2018 kell 23.06 algab idamaade kalendri järgi kollase maakoera aasta.

Hiina keele õpetajate Abby ja Lucy eestvedamisel saame meiegi hiina kevadfestivali tähistamisest osa KG talveaias neljapäeval, 16. veebruaril alates teisest vahetunnist (9.45), kui õpetajad koos õpilastega pakuvad huvilistele võimalust teha hiina käsitööd, proovida pelmeene ja kuulata hiina muusikat.