Otsi
Artiklite sarjad
- Bookstagramid (45)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
4. juuli
- Andro Jürisson 8.b
- Georg Kenneth Mehik 7.a
- Joonas Tiitson 9.d
5. juuli
- Hanna Pokk 4.a
- Iris Väli 4.b
- Steven Aus 3.a
6. juuli
- Kusti Koppel 7.c
- Oskar Laanet 5.c
- Siimeon Vahter 6.a
7. juuli
- Gristo Kolk 2.b
- Meribel Saat 7.b
8. juuli
- Anastasiia Kodinets 1.b
- Anette Tänav 5.a
- Otto Hendrik Kaunis 7.a
- Taago Arikas 7.d
9. juuli
- Isabel Juhanson 2.b
10. juuli
- Mariliis Säde Sepp 4.a
- Sofiia Yeromenko 6.c
11. juuli
- Gete Sepp 4.a
- Heleen Alas 5.b
- Kyrylo Tsapulin 1.b
- Otto Väli 6.c
Töötajate sünnipäevad
5. juuli
- Liisi Laum
7. juuli
- Inna Vann
Teisipäeval, 4. detsembril toimus KG aulas maakondlik konkurss "Koidulauliku valgel", kus esitati Lydia Koidula ja Kristiina Ehini loomingut. 12. detsembril toimub Pärnus Koidula muuseumis 22. korda vabariiklik konkurss, kus sel aastal esindavad Saare maakonda Cathrin Benita Poopuu SÜGist (juh Rita Ilves) ja Karmen Kaljuste OGst (juh Maret Aardam). Palju õnne!
Nooremas vanuseastmes ehk 5.–9. klassini pälvis eripreemia meie neiu Riin Suuster (juh Maret Laurson). Laureaadiks tuli Kirke Medri SÜGist (juh Rita Ilves) ja teise eripreemia pävis Friida Põld Lümanda põhikoolist (juh Anneli Saarela).
Vanemas vanuseastmes olid tulemused järgmised:
laureaat Matis Prostang SÜG (juh Rita Ilves),
laureaat Katrin Kurvits SÜG (juh Sirje Kreisman),
eripreemia Lotta Meet SÜG (juh Rita Ilves),
eripreemia Uku Pärtel Rand SÜG (juh Sirje Kreisman).
Žürii töös osalesid Eve Tuisk (emakeeleõpetaja ja etlejate juhendaja), Elen Pärtel-Saar (Kuressaare Linnateater) ja Tiina Kaup (KG raamatukogu juhataja).
eesti keele ja kirjanduse õpetaja