Reede, 19. aprill 2024

25. aprill

Rubriik: Intervjuu
Gert Lutter, 1. juuli 2022

Möödunud õppeaastal juhtis Kuressaare Nooruse Kooli hoolekogu Melani Veelaid. Melani lõpetas üle-eelmisel õppeaastal meie koolis 10. klassi. Samaaegselt hoolekogu juhtimisega õppis ta Saaremaa Gümnaasiumis. On esmakordne, et hoolekogu tööd juhib teises koolis õppiv gümnasist.

Mida arvab oma tööst Melani ise ja milliste teemadega hoolekogu töös tuli rinda pista?

Sirje Mehik, Eve Tuisk, 17. juuni 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Seekord räägivad oma tegemistest meie kooli endised õpilased ja fotograafiaga tegelevad Priidu Saart, Karl Jakob Toplaan ja Krõõt Tarkmeel.

Markus Tulk 7.b, 16. juuni 2022

7. klassid on õppeaasta jooksul õppinud intervjuud kirjutama. Sel korral jagame lugu Kuressaare Gümnaasiumi 33. lennu vilistlase Sander Tulgiga.

Anu Liik, 10. juuni 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Sarja seekordses loos räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis matemaatikat õpetanud Andra Allmägi, Enda Torga ja Ulvi Vahter, kes praegu jätkavad sama tegevust Saaremaa Gümnaasiumis.

Oskar Tulk 7.b, 9. juuni 2022

7. klassid on õppeaasta jooksul õppinud intervjuud kirjutama. Sel korral jagame lugu Kuressaare Gümnaasiumi 8. lennu vilistlasega, ajakirjanik Mehis Tulgiga.

Eve Tuisk, 7. juuni 2022

Seekord räägivad oma tegemistest Maidu Varik, Merike Kivilo ja Riina Haljas.

Maren Aaviste, 3. juuni 2022

Käesoleval õppeaastal on mitmed tulevased õpetajad teinud oma praktikat Kuressaare Nooruse Koolis. Kolmandale kooliastmele andis matemaatikatunde meie kooli vilistlane Lisete Pukk. Kuidas tal läks?

Gert Lutter, 26. mai 2022

Seekord räägivad oma tegemistest Merle Rekaya, Laine Lehto ja Marit Tarkin.

Eve Tuisk, 20. mai 2022

Seekord räägivad oma tegemistest Anni Haandi, Ave Jõgi ja Ruth Jasmin.

Maria Pae ja Kendra Kakkum, 7.b klass, 17. mai 2022

Meie klassis on palju sportlikke õpilasi. Esindatud on ka ratsasport. Natali Abel ja Karola Alder on 7.b klassi kaks ratsaspordihuvilist, kes on väljaspool kooli valinud enda huvialaks just ratsaspordi. Mis on nende eesmärgid ning kuhu tahavad nad jõuda?

Kristin Lauri, 16. mai 2022

Veebruarikuust alates on meie majas oma huvijuhi- ja noorsootöö praktikat sooritanud Mai-Triin Kõrgeperv. Mai on oma kohaloluga rikastanud nii Nooruse kooli, noortekeskust kui ka Saaremaa noortevaldkonda üleüldiselt. Koostöö temaga on lihtne, sest ta lihtsalt on alati väljakutseteks valmis, olgugi et lahinguplats on täiesti võõras. Laseme Mai-Triinil nüüd heita pilgu tagasi ja meenutada hetki praktikalt.

Eve Tuisk, 12. mai 2022

Seekord räägib oma tegemistest kooli pikaaegne kehalise kasvatuse õpetaja Endel Tustit ning jagab meiega üht koroona-aegset kirjatükki.

Triinu Kips 7.d, 4. mai 2022

Vestlesin intervjueeritavaga tsiviilkaitse teemadel, sest kui Eva oli ise koolilaps, toimus igal veerandil vähemalt korra üks õppus, kus kõik pidid minema lähimasse varjendisse, või kui õppehäire toimus koolis, siis varjuma kooli keldrisse. Toimusid ka meditsiiniabi andmise võistlused.

Jaana Puksa, 3. mai 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Sarja sellekordses loos räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis 9. klassi lõpetanud ja praegu Saaremaa Gümnaasiumi 10. klassis õppivad noored Merily Saksakulm, Henry Mänd ja Helis Luks.

Kristofer Rohi 7.d, 2. mai 2022

Ma valisin intervjueeritavaks Tanel Leoki, sest ta on mulle inspiratsiooniks ning ta on minu üks iidolitest. Tanel on minu silmis väga sümpaatne ja tore inimene.

Jaana Puksa, 28. aprill 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Seekord räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis 10. klassi lõpetanud ja praegu 11. klassis õppivad noored Darja-Maria Medri, Thomas Hendrik Liiv, Kevin Näälik ja Ivika Silenok.

Laura Kolk 7.d, 22. aprill 2022

Valisin intervjueeritavaks Anne Keerbergi, oma vanaema, sest tahtsin temast rohkem teada saada. Ta on olnud mulle eeskujuks igat moodi. Olen temaga juba väikesest peale orienteerumas käinud ja tänu temale saan nüüd üksi metsas kaardiga hakkama.

Eve Tuisk ja Maria Koppel, 19. aprill 2022

Sarja sellekordses loos räägivad meile oma tegemistest Ursula Rahnik, Heidi Carolina Martinsaari ja Sirje Metsküll.