üles
Neljapäev, 8. juuni 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. juuni

9. juuni

11. juuni

12. juuni

13. juuni

14. juuni

Töötajate sünnipäevad

11. juuni

Teade, Õppetöö, kuni 31. august 2023
Valdkond: Õppetöö
Annabel Lember, 7.b klass, 6. juuni 2023

Autor räägib raamatus tõelisest sõprusest, kiusamisest, usaldusest, armastusest ja koostööst. Autor tahab teada, kas kiusamine võib lahutada Lewist ja tema uut sõpra, kas armastus ja koostöö suudavad päästa maailma ja kas saab pidada oma onu usaldusväärseks sõbraks.

Gert Lutter, 2. juuni 2023

Esmaspäeval, 19. mail toimus Kuressaare kultuurikeskuses tunnustusüritus tublidele noortele kultuurivaldkonna tegijatele, olümpiaadidel osalenud õpilastele ning nende juhendajatele. Tunnustatud said ka mitmed meie kooli õpilased ja nende juhendajad.

Gert Lutter, 2. juuni 2023

Reedel, 2. juunil tuleb tulevastel 9. klassi lõpetajatel rinda pista esimese katsumusega – kell 10 algas eesti keele põhikooli lõpueksam. Pea sadakond Nooruse kooli tulevast lõpetajat saavad oma teadmised proovile panna eksamil, mis kontrollib nende kirjutamisoskust, funktsionaalse lugemise oskust ning õigekirja.

Eksamid jätkuvad kolmapäeval, 7. juunil põhikooli matemaatika eksamiga.

Edu lõpetajatele ja jaksu õpetajatele, kes eksameid parandavad!

Tiiu Smidt, 2. juuni 2023

Suvi ja vaheaeg on tulekul! Siit leiad info koolimaja, ujula ning koolisöökla toimimise kohta suvekuudel. Mõnusat peatset puhkust!

Inge Jalakas, 1. juuni 2023

Kui looduses on viljade valmimise aeg sügisel, siis koolielus on see kõige kaunimal õitsemise ajal – kevadel.

On suur rõõm, et meie armsas Nooruse koolis on nii palju tublisid tegijaid!

Ilotana Ajangu, 7.b klass, 29. mai 2023

Autor kõneleb teoses kolimise, surma-, kummituste, needuse-, hirmu- ja sõpruseteemadel. Ta otsib vastuseid küsimustele, mis juhtub, kui sa ei uuri enne majja sissekolimist, mis selles majas on juhtunud. Kui hea on see, kui saad oma vanematega hästi läbi ja nemad mõistavad sind ja sina neid. Autor jõuab järeldusele, et oma kodu jääb ikka kõige kallimaks kohaks, kus olla, elada.

Katrin Liiv, 26. mai 2023

Ka neljas päev algas laagrikorra kohaselt hommikuvõimlemisega, mida seekord viisid läbi 5.c tüdrukud Linell Leppik ja Heleena Maria Aas. Ilus päikesepaisteline ilm soosis igati õuetegevusi, nii said 5.a ja 5.b klass matkarajal elusloodusega tutvust teha, 5.c meisterdas vannipalle ja õppis määrama taimi. Eluliste oskuste omandamiseks toimusid esmaabi õpitoad ja erinevate sõlmede tegemise koolitused. Päeva mahtusid sportlikud töötoad liivaväljakul jalgpallireegleid õppides ja kettagolfi harjutades.

Kersti Kirs, 25. mai 2023

Kahel maikuu reedesel hommikul kohtusid kaheksandikud inglise keele tunnis Zoomi vahendusel Zaporizhzhia Gymnasiumi õpilastega, kes Ukraina keerulise olukorra tõttu ühinesid meiega oma kodudest.

Epp Kristel Tuisk, 7.b klass, 22. mai 2023

Raamat kõikidele, kes nagu Lucie pole veel iial kuulnud toksilise šoki sündroomist, kõikidele, kes usuvad ükssarvikutesse … või siis mitte.

Lisanna Valdmets, 8.a, 19. mai 2023

„Reeglid ellujäämiseks mõrvarlikus seltskonnas“ – väga etteaimamatu ja müstiline lugu, mis pakub palju põnevust.

Youtube video!
Meleri Piik ja Amanda Metsalu 5.b klassist, 18. mai 2023

Laagri kolmas hommik tervitas meid päikeselise, kuid tuulise ilmaga. Markus Viin 5.b klassist suutis kogu laagriseltskonna humoorika hommikuvõimlemise abil hetkega virgeks teha ja nii algaski 5.a ja 5.b klassil Pärnu päev, 5.c õppis kettagolfi ja veetis pärastlõuna matkarajal.

Artikkel / Õppetöö5. klassi kevadlaagri 2. päev
Youtube video!
Liisa Heina, Marite Sepp, Eti Nõgu 5.a klassist, 17. mai 2023

Teine laagripäev algas hommikuvõimlemisega. Võimlemist viisid läbi 5.a klassi õpilased. Peale hommikuvõimlemist suundusime hommikusöögile ja siis töötubadesse.

Youtube video!
Vanessa Kaasik, Melissa Kivi, Mirtel Kütt, Laura Bakhoff 5.c klassist, 16. mai 2023

Esmaspäeva hommikul sõitsid kõik 5. klassid Pärnumaale Jõulumäele kevadlaagrisse. Emotsioonid olid sõidu ajal kõigil laes ja ootasime huviga kohalejõudmist. Kuni lõunasöögini nautisime ilusat ilma ja tutvusime laagripaigaga.

Eve Tuisk, 15. mai 2023

17. aprillil testiti Kuressaare Nooruse Kooli 9.b klassi õpilastega karjääriõppemeetodit „Ametid kohtu all“. See on kohtuistungi simulatsioon eesmärgiga panna osalejaid mõtlema mingile ametile ja kummutada sellega seonduvaid eelarvamusi. 9.b õpilased mõistsid kohut kokaameti üle.

Kohtuistungit aitasid ette valmistada ja läbi mängida Kuressaare Ametikooli teabejuht Taavi Tuisk, kutseõpetaja Heli Kakko ning restoranipidaja Kaupo Pastak. Nüüdseks on kohtuprotsessist valminud ka videoklipp meetodi tutvustamiseks.

Kadri-Ann Viherpuu, 8.a, 15. mai 2023

„Kes iganes tappis Andie ja Sali, näitas, et on valmis seda uuesti tegema.“

Loviise Mai, 7.b klass, 12. mai 2023

Raamatu sõnum on, et kõik inimesed on erinevad ja kui teine inimene on sinust väga erinev, siis tundubki sulle, nagu ta oleks idioot, aga kui loed ja vaatad ning saad teada nende inimeste käitumisest rohkem, siis õpid neid ka paremini mõistma ja saad aru sellest, et kui sul on teine käitumine ja mõte, siis sellepärast ei ole see teine inimene mingi idioot.

Kessu Hollo, 8.a, 8. mai 2023

„Harry Potter ja tulepeeker“ on kindlasti hea raamat tiinekatele.

Madli-Maria Naulainen, 5. mai 2023

19. aprillil toimus inimeseõpetuse olümpiaad. Veebipõhisel piirkonnavoorul osalesid 5.–8. klasside õpilased.

Lehekülg: /65 järgmine

Galerii