üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Valdkond: Õppetöö
Diana Lii, 8.d klass, 7. detsember 2023

Jessie satub kodusest Chicagost hirmutavasse ja võõrasse LA-sse. Katsumuseks osutub uus ja ka veidi huvitav kool. Kõik läheb koolis halvasti ja siis ühel päeval saab tüdruk meili, mille saatjaks on märgitud KeegiEikeegi@gmail.com. See salapärane isik soovib olla Jessiele kooliga seotud vaimseks teejuhiks.

Uudis / Õppetöö9.a Rakett69 stuudios
Rakett69 stuudios / Kristi SillartRakett69 stuudios / Kristi SillartRakett69 stuudios / Kristi Sillart
Jette Tiitus, 9.a klass, 7. detsember 2023

9.a klass käis teisipäeval, 28. novembril Tallinnas Rakett69 stuudios, et näha, mis siis saates päriselt toimub.

Madli-Maria Naulainen, 6. detsember 2023

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) otsis kooliõpilaste videokonkursiga Mini Negavatt 1.–6. klasside õpilaste ideid toidu raiskamise vähendamiseks. Meil on suur heameel, et II kooliastmes saavutas 3. koha meie kooli 5.b klass! Palju õnne! Kokku saabus konkursile 64 nutikat videot üle Eesti.

Janeli Vahho, 8.d klass, 1. detsember 2023

Kui liiga kaua pimedusse vaadata, vaadatakse sulle sealt lõpuks ka vastu …

Rasmus Sõmmer, 8.d klass, 28. november 2023

On ärev aeg. Eestimaad ähvardab ennenägematu oht. Kord, riik, Jumal, orjus. Ähvardav sõõr on ümber piiranud Läänemere idakalda. Eestlastel on aeg astuda lahingusse sakslaste, liivlaste ja lätlastega. Tahetakse orjastada Eesti rahvast , nende talud põletada ja maad vallutada. Oma maa kaitseks astuvad välja lõunapiiri mehed.

Jaana Puksa, 25. november 2023

Nooruse kooli 9.c klassi õpilaste osalemine üle-eestilisel konkursil "Ringmajanduse meistriklass 2023" ning selle võitmine tõi tunnustuse ka Saaremaa vallalt, olles oktoobrikuu hariduslugu.

Miia Kubjas, 8.d, 24. november 2023

Raamat „Suhkrust ja jahust“ räägib kümnendasse klassi minevast Johannast, kes saab endale uue ilusa enesekindla ja natukene salapärase klassiõe Mia. Johanna oli õnnelik, et Mia otsustas sõbruneda just temaga. Järgnevad ühised peod, ootamatused ja väikesed pahandusedki, aga see on alles algus ...

Madli-Maria Naulainen, 24. november 2023

Megaajus on peetud maha kolm vooru ja miski pole veel kindel. Kolmandas voorus liitus võistlusega muideks ka käputäis uusi võistkondi. Koondtabelit juhivad õpilastest praegu 7.c Napoleonid, 9. klasside Päiksekiired ja Tagujatiim. Esikümnesse mahub aga ka näiteks 6. klass. Õpetajatest juhib koondtabelit praegu 10.SPORT.

Madli-Maria Naulainen, 21. november 2023

Robotexi rahvusvahelisel võistlusel õnnestus 5.b klassi tüdrukutel saavutada särav esikoht tüdrukute tuletõrjumise võistlusel! Tüdrukute juhendaja oli Liisa Naulainen. Palju õnne kõigile asjaosalistele ja kiitus kõigile osalejatele, kes ennast rahvusvahelises seltskonnas proovile panid!

Karolina Kaju, 7.b klass, 21. november 2023

„Ma pean siia jääma, et oleks kuhugi tagasi tulla“ – keegi ju ei arvanud, et eestlane seda täna ütlema peab.

Marta Uussaar, 8.a klass, 17. november 2023

R on zombi, kes kohtab inimtüdruk Juliet. Vastuoluliselt R päästab Julie ning siit algab nende omapärane suhe.

Lelet Aavik-Part, 16. november 2023

6.–10. novembril osales ka meie kool Liikuma Kutsuvate Koolide igasügisesel õuesõppenädalal. Kutsusime õpetajaid ja õpilasi üles tunnitegevused ja -teemad kaasa haarama ning taas õue sügise särasse õppima minema! Selle aasta õuesõppenädala põhiliseks eesmärgiks oli õhutada nii suuri kui ka väikesi liikumise sõpru koolinädala jooksul võimalikult palju aega õues tegutsema. Ja mis kõige olulisem, olgu väike vihmasabin või tuuleiil, õue läheme ju ikka iga ilmaga!

Merily Rand, 9.d klass, 13. november 2023

Kui mõrvatakse kohalik tüdruk külaelanike silmis kummituslikuks peetaval raudteesillal, alustab külapolitseinik selle kuritöö uurimist. Millegi tõttu tundub talle see mõrvajuhtum tuttav ning peagi leiabki mees küla minevikus tuhnides rahvasuus Öömeheks kutsutud müütilise olendi. Kas mõrvad ja vana linnalegend on seotud? Miks on Öömees tagasi? Miks on piparmündilõhn selle kõige juures oluline?

Jaana Puksa, 10. november 2023

Reedel, 10. novembril oli koolijuht Marit Tarkinil töövari – Nooruse kooli 2. lennu õpilane Kasper-Eke Raju, kes praegu õpib Orissaare Gümnaasiumi 10. klassis.

Madli-Maria Naulainen, 8. november 2023

30. oktoobril käis üle 700 Kuressaare Nooruse koolipere liiget kultuuriloolisi paiku riisumas. Ülekooliline õuesõppepäev, mis toimus pärandivaderite algatuse ja Liikuma Kutsuva Kooli raames, leidis aset juba kolmandat aastat. Seekord tehti heakorratöid kokku 15 paigas nii Kuressaare linnas kui ka mitmes maa-asulas.

Eve Tuisk, 7. november 2023

Sügis oma vaheldusrikkuses on käes: päike ja vihm, tuul ja torm, lehesahin ja sopalombiplärts. Kõik see tekitab erinevaid mõtteid ja emotsioone. 8.b, 9.b ja 9.c klassi õpilased panid oma sügise silpidesse ning 7. klassi õpilased püüdsid selle pildile. Tulemus on värviküllane nagu sügis isegi.

Marit Tarkin, 7. november 2023

Seoses kogu riigis toimuva  õpetajate hoiatusstreigiga alustame reedel koolipäeva 10.00. Koolimaja on hommikul suletud ja avatakse 9.45. Tunnid algavad kell 10. Õpilaste heaolu ja turvalisuse huvides on haridustöötajate liidu soovitus käituda sama mustri järgi kogu Eestis.

Indrek Reisko, 9.d klass, 7. november 2023

Pealehakk, südame järgimine ja eesmärk – just need seavad aluse täisväärtusliku elu elamiseks, õpib noor karjapoiss Santiago. Tüdinenud enda vanast elust, viibides paljaks röövituna võõral maal, läbides Sahara kõrbe, jõuab Santiago ühe elumuutva arusaamani.

Lehekülg: /67 järgmine

Kuulutused

Galerii