üles
Teisipäev, 26. oktoober 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

27. oktoober

28. oktoober

29. oktoober

30. oktoober

31. oktoober

2. november

Töötajate sünnipäevad

27. oktoober

Valdkond: Õppetöö
Katrin Liiv, 21. oktoober 2021

Oktoobrikuu esimesel nädalal viibisid 7. klassi õpilased Anna Hamburg, Linda Männik, Rudolf Jürviste, Reigo Mõlder, õpetajad Maren Asumets ja Katrin Liiv Erasmus+ projekti „Teachers and Students Experiencing the Meaning of STEM“ raames Bulgaarias. Projektis osalevad partnerid Eestist, Leedust, Portugalist, Türgist, Itaaliast ja Bulgaariast. Seekordse kokkusaamise teema oli „Conserve water, conserve life“ ( „Kaitse vett, säilita elu“).

Gert Lutter, 12. oktoober 2021

Kolmapäeval, 6. oktoobril teostas Terviseameti esindaja Kuressaare Nooruse Kooli ruumides elektromagnetvälja mõõtmisi. Eesmärgiks oli teha kindlaks sügisel välja ehitatud uute võrgulahenduste vastavus kehtivatele normidele.

Mõõtmisest selgus, et välja tugevus kooli ruumides jääb normidest väiksemaks sadades või isegi tuhandetes kordades.

Germo Maimann, 9.b klass, 5. oktoober 2021

Õpetajate päeva direktor ütles oma kõnes: „Tänase päeva muudab veelgi erilisemaks see, et tegu on Nooruse kooli esimese õpetajate päevaga. Esimest korda kooli ajaloos korraldab õpetajate päeva 12. klassi asemel 9. klass.“ Millised sõnad Germo Maimann kooli töötajatele pidupäevaaktusel edasi andis, saad lugeda tema kõnest.

Gert Lutter, 5. oktoober 2021

5. oktoober on õpetajate päev. Sel puhul astuvad täna klasside ette üheksandate klasside õpilased, kelle jaoks on see meie koolis esimene kord õpetajaametit proovida.

Võim koolimajas läks õpilaste kätte juba eile, kui kooli juhtkonna liikmed oma rollid asendajatele pidulikult üle andsid. Direktoriametis on täna Germo Maimann 9.b klassist.

Olle Arak, 4. oktoober 2021

Neljapäeval, 7. oktoobril on huvilistel 5.–9. klassi õpilastel võimalik tutvuda Inspira robotiklubi tegemistega. Tutvumistunnid toimuvad ruumis 001 algusega kell 14.00, 15.00 ja 16.00.

Uudis / ÕppetööFotoVideoMeedia!
Jaana Puksa, Gert Lutter, 24. september 2021

Kas sulle pakub huvi foto- ja videotehnika? Tahad oma töödega jutustada lugusid, monteerida videot või hoopis kirjutada stsenaariumit filmile? Teha kaastöid kooli lehele või lõpetada aasta omaenda põneva projektiga? Kui kõik see kõlab natukenegi põnevalt, siis tule multimeediaringi!

Kohtume esmaspäeval, 4. oktoobril kell 14 klassis 301.

Uudis / ÕppetööKalale! Paadiga!
Gert Lutter, 21. september 2021

Sel õppeaastal tõotab Kuressaare Nooruse Kooli huvikooli Inspira kalastusring tulla veel huvitavam, sest sügisest on ringil kasutada päris oma paat, mis ostetud kahasse Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja kooli enda rahadega.

Raili Kaubi, 14. september 2021

Keeruliste aegade tõttu ei saanud 5. klassid kevadel laagrisse sõita. Õnneks tõi õppeaasta algus paremad võimalused ja eile sõitsimegi juba sügisestes värvides olevale Jõulumäele.

Artikkel / ÕppetööLäksime!
Toomas Takkis, 1. september 2021

Kõigile meie kooliga seotud auväärseile ja lugupeetuile, olge te siis meie töötajad, õpilased, lapsevanemad, senised lõpetajad või muidu meie tegemistele kaasa elavad ja meid toetavad toredad inimesed.

Täna alustame tööd Kuressaare Gümnaasiumist ümberkujundatud Kuressaare Nooruse Koolina. Oleme seni tublisti toimetanud ja võime senitehtule rahulolevaina ja rõõmsal meelel tagasi vaadata. Suure osa meile olulist, tähenduslikku ja omast võtame kaasa Kuressaare Gümnaasiumist. Aga me oleme ka mõnel viimasel aastal pidanud arutelusid ja toimetanud nii koolis isekeskis kui ka koos lapsevanematega küsimuse kallal, milline saab siis olema see meie n-ö uus, Nooruse Kool?

Gert Lutter, 30. august 2021

26. augustil toimus Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskuse Osilia korraldatud ja järjekorras juba viies hariduskonverents. Seekord Saaremaa Gümnaasiumis toimunud üritusel tunnustati maakonna haridustöötajaid ning preemia vääriliseks tunnistati ka Anni Haandi ja Maidu Varik meie koolis tehtud tubli töö eest.

Teade / ÕppetööÕpikute laenutamine
Tiina Kaup, 18. august 2021

Uuest nädalast hakatakse raamatuid laenutama – sel aastal laenutatakse õpikuid õpilastele alates 4. klassist kooli raamatukogus kell 9.00–16.00. Seda tehakse järgmistel kuupäevadel:

Madli-Maria Naulainen, 5. juuli 2021

Kooliaasta lõpus uuris KG hoolekogu lastevanematelt, milline oleks nende eelistatud koolipäeva alguskellaaeg uues, sügisel alustavas Nooruse Koolis. Mõtteid uuriti ka õpetajatelt. Alljärgnevalt kokkuvõte tulemustest. 

Madli-Maria Naulainen, 21. juuni 2021

21. juunil saavad Kuressaare Gümnaasiumi lõpueksamil gümnaasiumi lõputunnistuse 94 noort. Neist viis lõpetab kooli kuldmedaliga ja viis hõbemedaliga. Palju õnne kõigile elluastujatele, põnevaid uusi väljakutseid!

Anu Saabas, 20. juuni 2021

Reedel, 18. juunil said lõputunnistuse 75 põhikooli lõpetajat.

Anu Saabas, 14. juuni 2021

Õppetöös parimaid õpilasi tunnustati kiituskirjaga.

Marit Tarkin, 19. mai 2021

Soodsate juhuste kokkulangemine viis selleni, et KG väitlejaid treenis kolm kuud meie vilistlane Richard Kesküla. Koos sai iga kord väideldud ja noored said osaleda ka ingliskeelses debatis koos lätlastega. KG väitlusklubi sai supertreeningu ja õpitu pealt on noortel juba julgem edasi liikuda. Mida Richard ise tehtust arvab, seda uurisime aga temalt endalt.

Teade / ÕppetööÕppetöö alates 17. maist
Juhtkond, 14. mai 2021

Alates 17. maist on koolis kõik õpilased ja tunnid toimuvad tunniplaanijärgselt.

Koolimaja avatud kell 7.00–18.00, laupäeval ja pühapäeval suletud.

Koolimajas viibijad peavad rakendama kõiki ettevaatusabinõusid nakkuse leviku piiramiseks. Hoiame distantsi, desinfitseerime käsi, kanname maski.

Siseruumides peavad kandma maski nii õppijad kui asutuse personal. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik. Sama kehtib huvitegevuse ja täiendkoolituse puhul.

Saga Elisabeth Fiedler, 5.c klass, 7. mai 2021

Inspireeritud iga-aastasest kevadisest talgupäevast „Teeme ära“ toimus 5.c klassis ainetevaheline lõiminguprojekt, mille raames pidi iga õpilane koos pere või sõpradega prügi korjama.

Lehekülg: /55 järgmine

Kuulutused

Galerii

22. oktoober 2021
6. oktoober 2021
3. oktoober 2021