üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Rubriik: Uudis
Uudis / Õppetöö9.a Rakett69 stuudios
Rakett69 stuudios / Kristi SillartRakett69 stuudios / Kristi SillartRakett69 stuudios / Kristi Sillart
Jette Tiitus, 9.a klass, 7. detsember 2023

9.a klass käis teisipäeval, 28. novembril Tallinnas Rakett69 stuudios, et näha, mis siis saates päriselt toimub.

Madli-Maria Naulainen, 6. detsember 2023

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) otsis kooliõpilaste videokonkursiga Mini Negavatt 1.–6. klasside õpilaste ideid toidu raiskamise vähendamiseks. Meil on suur heameel, et II kooliastmes saavutas 3. koha meie kooli 5.b klass! Palju õnne! Kokku saabus konkursile 64 nutikat videot üle Eesti.

Tuule Kalamees, õpilasesinduse president, 4. detsember 2023

Koos lumega on tulnud ka jõulukuu ning meie kooliperes hakkab vaikselt tekkima taas jõulumeeleolu. Õpilasesindus aitas ka seda luua, kaunistades 1. advendil jõulukuuse.

Aire Siinvert, õppejuht, 1. detsember 2023

Kui meie kooli õpetajate koolitajad lõpuks (õigesse) koolimajja jõudsid, olid meie õpetajad juba auditooriumisse kogunenud ning reis kosmosesse võis alata.

Aare Martinson, savikunstiringi juhendaja, 27. november 2023

Kui koolipäev on vaimu ära väsitanud, siis savikunstiring on just see koht, kus end maha laadida. Savisse saab sõtkuda oma pinged ja väsimuse. Savi mõjub teraapiliselt, rahustavalt, inspireerivalt.

Jaana Puksa, 25. november 2023

Nooruse kooli 9.c klassi õpilaste osalemine üle-eestilisel konkursil "Ringmajanduse meistriklass 2023" ning selle võitmine tõi tunnustuse ka Saaremaa vallalt, olles oktoobrikuu hariduslugu.

Madli-Maria Naulainen, 24. november 2023

Megaajus on peetud maha kolm vooru ja miski pole veel kindel. Kolmandas voorus liitus võistlusega muideks ka käputäis uusi võistkondi. Koondtabelit juhivad õpilastest praegu 7.c Napoleonid, 9. klasside Päiksekiired ja Tagujatiim. Esikümnesse mahub aga ka näiteks 6. klass. Õpetajatest juhib koondtabelit praegu 10.SPORT.

Lelet Aavik-Part, 16. november 2023

6.–10. novembril osales ka meie kool Liikuma Kutsuvate Koolide igasügisesel õuesõppenädalal. Kutsusime õpetajaid ja õpilasi üles tunnitegevused ja -teemad kaasa haarama ning taas õue sügise särasse õppima minema! Selle aasta õuesõppenädala põhiliseks eesmärgiks oli õhutada nii suuri kui ka väikesi liikumise sõpru koolinädala jooksul võimalikult palju aega õues tegutsema. Ja mis kõige olulisem, olgu väike vihmasabin või tuuleiil, õue läheme ju ikka iga ilmaga!

Jaana Puksa, 15. november 2023

Teisipäeval, 14. novembril 2023 toimunud Kuressaare Nooruse Kooli hoolekogu koosolekul kinnitati uus koosseis. Hoolekogu esimehe ameti võtab üle 19. lennu vilistlane Urmas Nõgu. Aseesimeheks valiti Gerly Koitla ning protokollijaks sai Kaja Kuusk.

Eve Tuisk, 14. november 2023

Möödunud laupäeval, 11. novembril osalesid Nooruse kooli kodutütred Muhu Matkal 2023. Kaitseliidu 105. aastapäevale pühendatud matkal tuli noortel end proovile panna meeskondade seitsmevõistluses, lindude tundmises, esmaabi andmises, salakirja lahendamises, „Kimmi mängus“ ning tuli läbida ka takistusrada.

Jaana Puksa, 10. november 2023

Reedel, 10. novembril oli koolijuht Marit Tarkinil töövari – Nooruse kooli 2. lennu õpilane Kasper-Eke Raju, kes praegu õpib Orissaare Gümnaasiumi 10. klassis.

Uudis / Klassilood2023. aasta lind – aul
Sirje Mehik, 6. november 2023

6.a klassi õpilased jäädvustasid 2023. aasta lindu – auli.

Valeria Liigsoo-Luige, 1. november 2023

26.–27. oktoobril toimus Saaremaa haridusuuenduskonverents „Koostööst algab lõiming“. Nagu ka pealkiri juba vihjeid jagab, oli selleaastane konverents pühendatud koostöisele õpetamisele, lõimingule ja ka karjääriplaneerimisele. Esinejate ja töötubade läbiviijate hulgas võis kohata Pille Kaiselit Metsküla koolist, Maria Jürimäed Tartu Ülikoolist ning meie enda direktor Marit Tarkinit. 

Uudis / KlassiloodHalloween
Õudselt lahedad 1.a klassi lapsed! / Kaari MaidleÕudselt lahedad koogid! / Kaari Maidle
Kaari Maidle, 1. november 2023

1.a klass tähistas halloween'i õudselt lahedate kostüümide ning jube vahvate söökidega!

Inge Jalakas, 31. oktoober 2023

Huvikooli Inspira tantsuringide õpilased tänavad, teevad pika pai ja suure kallistuse Annettele. Soovime, et Sinu tulevik oleks täis uusi põnevaid väljakutseid. Tere tulemast ütleme aga endisele huvikooli Inspira vilistlasele Anna-Teresele, kes võtab üle ja jätkab tantsutrennide andmist praegustele õpilastele.

Uudis / ÕppetööSügise kingitus
Triin Kõue, 27. oktoober 2023

2.c klass tähistas sügise saabumist näitusega „Sügise kingitus“. Õpilased koos vanematega meisterdasid sügisandidest toredaid kingitusi.

Sirje Mehik, 27. oktoober 2023

17. oktoobril osalesid 6.a klassi õpilased Sten Õigemeel, Oskar Ormus, Rasmus Rauk ja Jacob Randi loovtööde võistlusel „Prügiretseptid 2023“. Võistlus toimus Tallinnas tehnikaülikooli Mektory majas.

Kaisa Sau, 24. oktoober 2023

Enne vaheaega käisid 7.a, b ja d klass Kuressaare lossis, kus tutvuti näitusega „Silmast silma keskaegse saarlasega“.

Lehekülg: /75 järgmine

Kuulutused

Galerii