üles
Pühapäev, 26. mai 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

27. mai

28. mai

29. mai

30. mai

31. mai

1. juuni

2. juuni

Töötajate sünnipäevad

29. mai

30. mai

1. juuni

2. juuni

Rubriik: Uudis
Inge Jalakas, 22. mai 2024

Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira korraldab koostöös erinevate üksustega 1. juunil lastekaitsepäeva, mille raames meie valla lapsed ja noored Kuressaares kokku kutsutakse. Sel aastal on kõik tegevused seotud liikumisega, propageerimaks rohkem laste ja noorte hulgas liikumist. Seoses sellega pakutakse põnevaid tegevusi nii kesklinnas kui selle ümbruses. Samuti kingitakse esinemisrõõmu ja vaatamislusti nii suurtele kui väikestele.

Inge Jalakas, 21. mai 2024

16. mail siras päike kõrgelt ja nii staadionil kui tervisepargis võis näha õhetavate põskedega õpilasi – kõik valmis oma tiimi nimel pingutama orienteerumisega mälumängus, ujumises, täpsusvisetes, rattasõidus ja jooksmises. Toimus klassidevaheline pentatloni võistlus.

Madli-Maria Naulainen, 21. mai 2024

17. mail toimus Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis pidulik tunnustusüritus, kuhu oli kogunenud Eesti õpilastest ajaloouurijate ning -tundjate koorekiht. Proua Sirje Karis andis üle tänukirjad parimatele ajalooalaste uurimistööde võistlusel osalejatele ning parimatele ajalootundjatele. Ajalooalaste uurimistööde võistlus presidendi auhindadele, mis tänavu kandis pealkirja „Võitjad ja kaotajad“, toimus tänavu juba 25. korda.

Aire Siinvert, õppejuht, 17. mai 2024

Kuidas meie õpetajad Tõraverre sattusid?

Kõik sai alguse 14. septembril 2023, kui osalesin V rahvusvahelisel reaal- ja loodusainete hariduskonverentsil, kus ettekannete vahepauside ajal sai tutvuda erinevate täiendõppe võimaluste või õppematerjalidega.

Juhan Kolk, purjetamistreener, 16. mai 2024

Esmaspäeval, 13. mail avas 2.b klass juba kaheksanda Nooruse kooli purjetamishooaja.

Purjetamistunnid toimuvad Kuressaare Nooruse Kooli 2. klasside liikumisõpetuse tunni osana. 

Madli-Maria Naulainen, 14. mai 2024

Euroopa päeva tähistasime koolis mitmeti, kõigil oli võimalus osaleda Kuressaare sünnipäevale ja Euroopa Liidu 20. liitumisaastale pühendatud orienteerumismängul Kuressaares. Koolis tähistasime Euroopa päeva Megaaju Euroopa-teemalise erivooruga, kus said osaleda kõik huvilised II ja III kooliastmest. Auhindadega toetas Euroopa Komisjoni Eesti esindus.

Madli-Maria Naulainen, 9. mai 2024

7.–10. aprillini oli kahel meie robootikavõistkonnal võimalus osaleda Erasmus+ projektireisil Soomes. Kolme päeva jooksul osalesid õpilased erinevates tehnoloogiateemalistes tegevustes koos Soome põhikoolide õpilastega. Õppereis sai võimalikuks tänu koostööle Robotiikka ja Tiedekasvatus RY-ga, mille põhiülesanne on tehnoloogiahuvi edendamine ja ainetevaheline lõiming Soome põhikoolides.

Madli-Maria Naulainen, 9. mai 2024

Eelmisel õppeaastal alanud ja käesoleval õppeaastal väga populaarseks saanud ajaloovõistlus Mammut on selleks korraks lõppenud. Kolmele meie kooli õpilasele omistati kolmas järk.

Kristi Sillart, õpetaja, 29. aprill 2024

Vahetult enne vaheaega, 19. aprillil toimus Tallinnas TalTechis rahvusvaheline matemaatikavõistlus Náboj, kus osales ka meie Nooruse kooli viieliikmeline võistkond: Liisa Naulainen, Trevor Ast, Hanna Paju, Lisanna Valdmets ja Tuule Kalamees.

Jaana Puksa, 23. aprill 2024

Eelmisel nädalal külastasid meie kooli Kaali ja Luce kooli 6. klasside õpilased. Külastuse eesmärk oli tutvuda uue kooliga, kuhu nad sügisel õppima tulevad.

Kristi Sillart, õpetaja, 18. aprill 2024

9. aprillil toimus Saare maakonnas 5. klasside õpioskuste talgute võistlus, kus osales ka Kuressaare Nooruse Kooli 5.b klassi viieliikmeline võistkond. Võistkonda kuulusid Rico Sannik, Eerik Elias Rekaya, Hannes Pulk, Henry Prostang ja Heleen Alas.

Gert Lutter, 18. aprill 2024

8.–14. aprillil toimunud liikumisrõõmu mõõduvõtus osales kokku 15 kooli. Nooruse kooli usinamad sammuseadjad olid kooliastmeti Aileen Metsniit, Albert Ormus ja Rasmus Klimov, lapsevanematest Merita Õigemeel ning õpetajatest Eve Tuisk.

Koolidevaheline liikumisvõistlus toimus juba 5. korda.

Eve Tuisk, 16. aprill 2024

11. ja 12. aprillil korraldati Kuressaare Hariduse Koolis maakonna koolide näitemängupäevi: neljapäeval esinesid 5.–9. klassid, reedel 1.–4. klassid. Nooruse kooli truppidel läks suurepäraselt, sest tagasi tuldi kahe laureaaditiitli, eripreemia ja näitlejapreemiatega. Uhke töö!

Madli-Maria Naulainen, 5. aprill 2024

Erasmus+ programmi uue projekti „Sailing Into Opportunities“ esimesed tegevused said alguse juba käesoleva õppeaasta novembris, kui arendusmeeskonna liikmed Leedust, Rumeeniast, Eestist ja Itaaliast kohtusid Vilniuses. Sealt edasi algas arendustöö, mille käigus tegeleb iga riik omale määratud kitsama teemalõiguga, et töötada välja õppematerjalid, mida uuel õppeaastal õpilastega koos katsetada.

Madli-Maria Naulainen, 5. aprill 2024

30.–31. märtsil peeti Elvas First LEGO League võistluse Masterpiece hooaja finaali. Nooruse koolist osales kaks võistkonda, Nooruse Saarmad ja Tidrikud. Mõlemad võistkonnad konkureerisid südikalt ja pidasid kaks pikka võistluspäeva superhästi vastu! Tidrikud saavutasid robotimängus 7. koha! Palju õnne!

Raina Tiidovee, 5. aprill 2024

Seekordsel Mini-megaajul võidutses 3.c klass. Võitjameeskonda kuulusid Karl August Kukk, Jakob Sisas, Theodor Vabar ja Johannes Reinfeldt.

Neile järgnes 3.a võistkond koosseisus Emily Kolk, Anette Rand, Ants Laula ja Knut Kokk. 3. kohale tulid 2.b poisid Tomi Sepp, Ruben Tool, Karlis Oja ja Karl Õunpuu.

Gert Lutter, 2. aprill 2024

Nooruse kooli 9. klassidele käis kõnelemas Martin Villig, Bolti kaasasutaja ning nõukogu esimees. Martin on meie kooli 19. lennu vilistlane, kelle klassijuhatajaks oli Toomas Takkis.

Lõpuklassidele rääkis Martin ettevõtlik olemisest ning seda konkreetselt oma elu ja karjääri näitel.

Jaana Puksa, 2. aprill 2024

Reedel, 29. märtsil toimus Tartu Ülikooli spordihoones üle-eestiline Tantsuolümpia, millest võtsid osa 25 tantsustiili esindajad. Meie kooli õpilastest naasis särava kuldmedaliga tantsukooli Semiir ridades treeniv Aron Shareef Tšedreki Egbeyemi (8.d), kes oli soolotantsuga „Vibrate“ 12-15-aastaste tantsijate Street Dance show soolo kategoorias parim.

Lehekülg: /78 järgmine

Kuulutused

Galerii