üles
Neljapäev, 8. juuni 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. juuni

9. juuni

11. juuni

12. juuni

13. juuni

14. juuni

Töötajate sünnipäevad

11. juuni

Teade, Õppetöö, kuni 31. august 2023
Valdkond: Varia
Epp Kristel Tuisk, 7.b klass, 5. juuni 2023

Kui Nooruse kooli kodutütred 26. mail Märjamaale jõudsid, olid sealsed noorkotkad juba platsis. Meid tervitati soojalt ja põnevad tegevused hakkasidki pihta. Laagri põhilised juhendajad olid küll Kermo Niinemäe (rühmajuht) ja Uku Seiler (rühmajuhi abi), aga Maret (Märjamaa noortejuht) oli ka abiks.

Saime terve nädalavahetuse kestnud laagris magada jaotelgis, teha seljakotti käepärastest vahenditest, tutvuda Märjamaa noorkotkastega, teha tuulekella, käia rabamatkal, ööhäire ajal taimi tuvastada ja morsekoodi edastada. Lisaks sai tehtud rividrilli, mis oli mõne meie rühma tüdruku lemmiktegevus laagris.

Tiiu Smidt, 5. juuni 2023

Õppeaasta jooksul on koolimajja unustatud või kaotatud mitmete kotitäite viisi esemeid, alustades trikoodest ja ujumispükstest, lõpetades spordijalatsite ja dressidega. Kui sinul või sinu lapsel on mõni asi kadunuks jäänud, ole hea ja tule seda otsima enne 20. juunit. Peale seda annetame need heategevuseks. Asjade kättesaamiseks pöördu tööpäevadel haldustuppa 116.

Kristin Lauri, 2. juuni 2023

Toimus maakondlik KEVADMUNA konkurss. Saaremaa vald, Muhu Põhikool ja Valjala Põhikool kutsusid osalema loomingulisel fotokonkursil. Kõigist maakonna koolidest oli oodatud kuni kaks fotot vanuseklassi kohta.

Sellele eelnevalt toimus koolisisene võistlus, kus hääletuse teel valisime välja oma kooli parimad Kevadmunad.

Artikkel / Varia19 päeva lõpetamiseni
Jaana Puksa, 1. juuni 2023

Reedel, 2. juunil 2023 asuvad 9. klasside õpilased sooritama oma esimest põhikooli lõpueksamit – eesti keele ja kirjanduse eksamit. Sellele põnevale ja pingelisele lõpuspurdile annavad oma mõtted kaasa 9. klasside juhatajad.

Kärol Sepp, 9.a, 1. juuni 2023

Enne veel kui tutinädal ja eksamid saabuvad, käis 9.a klass lõpureisil Palangal. Kolm päeva ja pikk bussisõit möödusid ülikiirelt – aeg lendabki, kui reisid parima seltskonnaga koos.

Nataliia Dotsenko, 31. mai 2023

Meie kooli Ukraina õpilased käisid õppereisil Tartus. Lapsed said tutvuda ERMi väljapanekutega, uudistada AHAA teaduskeskust ning isegi Emajõel laevaga sõita! Mida lapsed arvasid, saad lugeda siit.

Galerii!
Mairon Nõgu, 9.d, 30. mai 2023

Tutiball – see oli sündmus, mida olin kaua oodanud ja mis tähistas minu põhikooli aastate lõppu. Öeldakse, et tutiball on viimane peatus enne täiskasvanuelu, kuid minu jaoks oli see ennekõike uue alguse sümbol. See õhtu täis tantsu, naeru ja unistusi andis mulle energiat ja otsusekindlust, et kasutada ära järgmised 28 päeva täielikult. Olen valmis seiklusteks ja väljakutseteks, mis mind ees ootavad gümnaasiumis.

Jette Tiitus ja Tuule Kalamees, 8.a, 26. mai 2023

Täna kõlas viimane koolikell Nooruse kooli teise lennu lõpetajatele. Tutipäevaaktusel tervitasid tutipäevalisi esimeste klasside õpilased, ühise etteastega esinesid kõik kaheksandikud, koolijuht Marit Tarkin ning sõna võtsid ka noorte endi kunagised 1. klasside õpetajad. Lõpetajate nimel kõneles Karl Vaha. 8. klasside mõtted seadsid kokku Jette Tiitus ja Tuule Kalamees. (Toim)

Artikkel / VariaNädala kunstitöö
Lilled / Lisette LooLilled / Karoli ReinartLilled / Travis Tiitus
Kristin Lauri, 26. mai 2023

7.d klassi õpilaste värviküllased lillekompositsioonid, mille autoriteks on Lisette Loo, Karoli Reinart ja Travis Tiitus.

Tiiu Smidt, 26. mai 2023

Pühapäeval, 28. mail koolimaja suletud. Häid pühi!

Virge Lember, 23. mai 2023

Kaasahaaravad küsimused, pingeline võistlus ja silmapaistvad saavutused – nii võiks iseloomustada lõppevat mälumänguhooaega, milles nägime osalemas rohkem võistkondi kui kunagi varem. Kõik osalenud võistkonnad väärivad suurt kiitust, sest olite tõeliselt vapustavad! Kuid mõned teist paistsid eriti silma.

Artikkel / VariaNädala kunstitöö
Tulbid / Birgit SõmmerTulbid / Eti NõguTulbid / Marite Sepp
Sirje Mehik, 19. mai 2023

Tulpide aeg on täies hoos! 5.a klassi kunstitööde autorid on Birgit Sõmmer, Eti Nõgu ja Marite Sepp.

Inge Jalakas, 18. mai 2023

Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira korraldab taas koostöös Saaremaa vallaga 1. juunil lastekaitsepäeva, mille raames meie valla lapsed ja noored Kuressaares kokku kutsutakse, neile erinevaid põnevaid töötube pakutakse ning kontsertmaratoniga nii suurtele kui väikestele esinemisrõõmu ja vaatamislusti kingitakse.

Toimetus, 18. mai 2023

Meie kooli 42. lennu vilistlane Merilin Mälk oli külaliseks Kroonika saates „Kas tunned mind?“. Sarja kümnendas osas esitasid Merilinile küsimuse ka mõned Nooruse kooliga seotud inimesed. Nimelt tervitavad teda klassijuhatajad Maren Aaviste, Laivi Jürisson, Raina Tiidovee ning Marit Tarkin.

Trevor Ast, Sass Kirs, Markkus Lepik, Liisa Naulainen, Emma Tarus, 17. mai 2023

Märtsi lõpus viis õpiränne robootikaõpilased Põhja-Itaaliasse, mai alguses Türki. Erinevatel päevadel osaleti projektipartneritega Hispaaniast, Portugalist, Türgist ja Itaaliast erinevates kooli robootikatöötubades, külastati erinevaid muuseume, vaatamisväärsusi ja rahvusparke.

Emma-Liisa Nellis, 9.d etenduse üks lavastajatest, 17. mai 2023

12.–14. mail toimus Tallinnas kooliteatrite riigifestival, kus Saare maakonda esindas Kuressaare Nooruse Kooli 9.d klass etendusega „Tänav, pink ja puu“.

Maris Rebel, vilistlane, vilistlase ema ja vilistlaste esindaja Nooruse kooli hoolekogus, 12. mai 2023

Armsad Kingisseppa II Keskkooli, A. Mui nimelise Kingissepa II Keskkooli, Kuressaare II Keskkooli, Kuressaare Gümnaasiumi ja Kuressaare Nooruse Kooli vilistlased ehk Nooruse tänava esimese maja kunagised kasvandikud! 

Loodetavasti olete kursis, et 22. juunil peab kool oma 45. juubelit. Üritusega seonduv on leitav kooli kodulehelt ja FBst. Loodan, et teid on palju tulemas, sest lisaks gümnaasiumi lõpetajatele on palutud ka üheksanda klassi lõpetanud lennud ja üritus tuleb äge. 

Tiiu Smidt, 12. mai 2023

Sellel nädalavahetusel, 13.–14. mail on koolimaja ning ujula suletud.

Lehekülg: /51 järgmine

Galerii