üles
Neljapäev, 28. september 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

28. september

29. september

30. september

1. oktoober

3. oktoober

4. oktoober

5. oktoober

Töötajate sünnipäevad

28. september

29. september

2. oktoober

Valdkond: Hoolekogu
Kristi Sillart, Maris Rebel, Laura Heinsaar, 16. juuni 2023

Neljapäeval, 15. juunil toimus koolijuht Marit Tarkini vastuvõtt kooliperele, kus hoolekogu jagas tunnustust parimatele õpetajatele. Aasta õpetajad selgusid lapsevanemate ja õpilaste tagasiside põhjal. Oma hinnangu andis 531 vastanut, kellest 301 olid vanemad ja 230 õpilased. Õpilastest andis oma hinnangu 1.–3. klassist 10 last ja 4.–9. klassist 220 last.

Kuressaare Nooruse Kooli hoolekogu nimel andsid tänukingid ja tunnustussõnad üle Kristi Sillart, Maris Rebel ning Laura Heinsaar.

Maris Rebel, 27. aprill 2023

11. aprilli õhtul kogunes Nooruse koolis taas hulk lapsevanemaid, kes soovisid osa saada hoolekogu poolt ellu kutsutud koolitusest, mis keskendus sel korral lapsi ümbritsevatele ohtudele ja võimalustele abi saamisel. Koolituse läbiviijateks olid Politsei- ja Piirivalveamet koos Saaremaa Toetava Hariduse Keskusega.

Maris Rebel, 11. aprill 2023

19. märtsil kogunes meie kooli hoolekogu ja vanemate esindus kolmandat pühapäeva, et saada paremaks partneriks koolile ja kogukonnale. Kavas oli kogu projekti nelja aasta kokkuvõte, hoolekogu motivatsioon, koostöö direktoriga, organisatsiooni areng ja soovitused hoolekogu tegevuse korraldamiseks.

Maris Rebel, 13. veebruar 2023

22. jaanuari pühapäevasel kogukonna 2. koolituspäeval kogunesid aulas lisaks lastevanematele ka õpetajate esindaja ja koolijuht. Lektorid võtsid ette meie oma soovitud teemad.

Maris Rebel, 11. november 2022

Pühapäeval, 6. novembril 2022 kohtusid Nooruse koolis kogukonna valitud esindajad, et juba enne hoolekogu esimest koosolekut oma asjad läbi mõelda.

Teade / HoolekoguHoolekogu kutsub
Maris Rebel, 1. november 2022

Koostöös Nooruse Kooli hoolekogu, direktor Marit Tarkini, Eesti Lastevanemate Liidu ja Erasmus+ projektiga „Hoolekogude jõustamine Saaremaal“ toimub juba sel pühapäeval koolitus/arutelu, kuhu on kutsutud kõik meie kooli valitud esindajad: õpetajad, õpilased ja lapsevanemad.

Kuulutused

Galerii