üles
Teisipäev, 26. oktoober 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

27. oktoober

28. oktoober

29. oktoober

30. oktoober

31. oktoober

2. november

Töötajate sünnipäevad

27. oktoober

Valdkond: Konkurss
Gert Lutter, 3. juuni 2021

Kuressaare Nooruse Kooli sümboolikat hakkab ilmestama Kuressaare Ametikooli disaini õppesuuna õpilaste loodud logo.

Inspireerivates värvides ja kooli jaoks olulisi väärtusi väljendava logo autoriteks on Evelyn Topaasia, Liisa Soosaar, Triini Tiit, Hedi Kereme ja Valmar Voolaid ning kavand valmis kujundusgraafiku kutseeksami meeskonnatöö ülesandena.

Laivi Jürisson, 18. mai 2021

22. õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele kuulutati välja 1. septembril 2020. KG 12.a klassi õpilane EEVA HELGA KUPITS saavutas loovtööde kategoorias I koha.

Maria Koppel, 7. detsember 2020

26. novembril toimus esimene virtuaalne Koolivikker.

Laine Lehto, 5. november 2020

Laupäeval, 31. oktoobril sai Kuressaare kultuurikeskuses teoks kevadel koroona tõttu edasi lükatud maakonna parimate 3–19aastaste solistide konkurss Kevadümin 2020.

Konkursil osales kokku 58 lauljat 27 juhendaja käe all, KGd ja Inspirat esindas üheksa solisti. Oliver Leppik (juhendaja Helle Rand), Geito Jermolov, Marili Paimre ja Andris Tambur (juhendaja Laine Lehto) ning Hanna Väli, Kevin Räim, Martin Vesberg ja Roos Marie Karmel Pšenitšnaja (juhendaja Pilvi Karu) laulsid end oma vanusegrupi esikolmikusse, Aleksandra Trei (juhendaja Pilvi Karu) pälvis žürii eripreemia kristalsete kõrgete nootide eest. Palju õnne!

Ruth Rist, 27. oktoober 2020

Eesti vanasõna ütleb: „Targaks ei sünnita, targaks õpitakse.“

Kersti Kirs, 8. oktoober 2020

Laupäeval, 3. oktoobril toimus inglise keele olümpiaad kuuendatele ja seitsmendatele klassidele. Kuuendikke osales 20 õpilast neljast ning seitsmendikke 21 õpilast kuuest maakonna koolist.

Laine Lehto, 7. oktoober 2020

Reedel, 2. oktoobril ja laupäeval, 3. oktoobril toimus Kuressaare Muusikakooli saalis linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2020, kus osales kokku 63 lauljat vanuses 3–19 aastat. Üle poole osalejaist, 36 solisti olid KG huvikoolist INSPIRA või Kuressaare Gümnaasiumist, edasi lõppvõistlusele pääses neist 15. Palju õnne!

Raili Kaubi, 12. august 2020

Laupäeval, 8. augustil osalesime Paide muusika- ja teatrimajas 17. üle-eestilisel noorte moekonkursil MoeP.A.R.K 2020, mis kevadel ära jäi.

Inge Jalakas, 27. mai 2020

Igal õppeaastal valib Inspira huvikool oma töötajate hulgast parima ringijuhi ja juhendaja. Kohe lõppev õppeaasta on küll mõnevõrra lühem olnud kui tavaliselt, kuid tunnustust väärivaid töötajaid on meil palju.

Lelet Aavik-Part, 4. veebruar 2020

Alates veebruarikuust alustab meie kool mitmete teiste Eesti koolide hulgas Eesti Pandipakendi korraldatud kampaaniat #ärarääma. Kampaania eesmärk on koguda kooli pealt kokku kõik pandipakendi märgiga plast- ja klaaspudelid. Mida rohkem pandipakendit, seda vingemad auhinnad! Iga Kuressaare Gümnaasiumi õpilane saab anda oma panuse. Vaata ka videot!

Raina Tiidovee, 11. detsember 2019

Sel sügisel võtsid meie kooli 1. klassid osa Oliver Martini joonistusvõistlusest, kus pidi firmale maskotti joonistama.

Uudis / KonkurssKaitse end ja aita teist
Miia Põder, 6.b klass, 23. mai 2019

Igal aastal osalevad kuuendad klassid koolitusprogrammis, mille raames saavad noored teadmisi Päästeameti, maakondliku Punase Risti Seltsi ning Politsei- ja Piirivalveameti spetsialistide poolt. Koolitusprogramm lõpeb alati maakondliku KEATi ohutuslaagriga, mis seekord toimus Leisis. Meie kooli esindasid neli 6. klasside 8-liikmelist võistkonda. 6.b klassi võistkond saavutas maakonna kokkuvõttes III koha ja sai Naiskodukaitse eripreemia.

Artikkel / KonkurssLõppes Mini-Megaaju
Galerii!
Anu Saabas, 17. mai 2019

Toimus Mini-Megaaju kolmas võistlus, mille küsimused olid seotud kevade erinevate teemadega.

Artikkel / KonkurssKuul käidud!
Galerii!
Madli-Maria Naulainen, 15. mai 2019

11. mail toimus KGs esmakordselt Lääne-Eesti FIRST LEGO League Jr. näitus. Näitusel tutvustasid eelnevalt selleks valmistunud 6–10aastased noored oma ehitatud kuubaase ja rääkisid, milliste probleemidega inimesed Kuul silmitsi peavad seisma. Kõik meeskonnad olid teinud supertööd, nägime huvitavaid lahendusi: vaaterattaid, kaubaliine, kasvuhooneid, veesulatusruume, kaubabusse ja palju muud põnevat. Usume, et päev oli sisukas nii osalejatele kui pealtvaatajatele ja kindlasti ootame uuel aastal juba palju laiema ringi Saaremaa lasteaedade ja koolide osalemist!

Lelet Aavik-Part, 9. mai 2019

Terve aprillikuu kestnud Swedbank AS korraldatud konkurss #meiereis, millest võttis osa meie kooli 5.d klass, on lõppenud. 440 häälega võitis 5.d klass publiku lemmiku auhinna – Eesti Rahva Muuseumi külastuse. 4.–6. klassi vanuseastmes pälvis klass veel ka eriauhinna, milleks on Nõmme seikluspargi külastus. Täname kõiki, kes meile kaasa elasid ja meie projekti poolt hääletasid!

Uudis / Konkurss11. mail sõidame Kuule!
Madli-Maria Naulainen, 3. mai 2019

11. mail algusega kell 10 toimub Kuressaare Gümnaasiumis lasteaialaste ja algklasside (6–10aastased) FLL Jr. Lääne-Eesti Kuumissiooni näitus. FIRST LEGO League Jr. hooaeg kannab seekord nime Kuumissioon. Laste ülesandeks on olnud uurida Kuud ja mõelda, kuidas saaks Kuu peal elamise enda jaoks mõnusaks teha. LEGO elementidest on ehitatud Kuubaas ja rakett, millega Kuule lennata. Lisaks on vormistatud kogu uus informatsioon oma meeskonna plakatiks, et seda siis koos oma Kuubaasiga FIRST LEGO League Jr. näitustel kõigile osalejatele näidata.

Raili Kaubi, 29. aprill 2019

Tallinna Ülikoolis toimus 12. aprillil vabariiklik tehnoloogiaõpetuse olümpiaad 8.–9. klassi õpilastele.

Sirje Mehik, 24. aprill 2019

Neljapäeval, 18. aprillil toimus Valjala rahvamajas maakondlik algklasside näitemängupäev. Meie kooli esindasid 4.a ja 1.c klass. Maha mängiti üksteist etendust. Meie esindus oli tubli. 4.a klassi etendusele "Õnnelik Hans" omistati laureaaditiitel. Linda Männik 4.a klassist premeeriti parima naisnäitleja tiitliga.

Tubli oli ka 1.c klass. Neile omistati eripreemia armsa ja helge meeleolu loomise eest.

Lehekülg: /18 järgmine

Kuulutused

Galerii

22. oktoober 2021
6. oktoober 2021
3. oktoober 2021