üles
Pühapäev, 26. mai 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

27. mai

28. mai

29. mai

30. mai

31. mai

1. juuni

2. juuni

Töötajate sünnipäevad

29. mai

30. mai

1. juuni

2. juuni

Valdkond: Konkurss
Marika Varjas, 20. märts 2024

Meie õpilaste seas on mitmeid väga tublisid saksa keele oskajaid!

Madli-Maria Naulainen, 13. märts 2024

Veebruaris kutsuti Nooruse kooli õpilasi ja töötajaid osa võtma fotokonkursist „Raamatuga üheks". Selle eesmärk oli kutsuda vabalt valitud raamatukaanega fotot lavastama. Rahvusvaheline #bookface väljakutse on üle maailma tuntud ja otsides leiab selle kohta kõiksugu toredaid raamatukaane lavastusi.

Kaisa Sau, 7. märts 2024

15. veebruaril toimus ajaloo-olümpiaad ning nüüd on rõõm teada anda ka tulemustest.

Kristin Lauri, 23. veebruar 2024

21. veebruaril toimus 1.–3. klassi näitemängupäev Esimene Vaatus, mis sai edukalt taaskord lavalaudadele toodud! Teatripäeva teema oli „TRILL-TRALL“. Jaa-jaa-jaa, tule näita, mida oled sina ära õppind!

Kõik etendused olid väga toredad ja hästi tehtud. Oli tunda, et palju vaeva on nähtud nii siin kui ka sealpool kardinaid. Igal juhul võime oma lavastajate ja näitlejate üle väga uhked olla, sest kõik olid väga tublid!

Teema oli lahti võetud loominguliselt ja laval oli näha palju inspireerivaid tegelasi.

Lelet Aavik-Part, 30. jaanuar 2024

Täna, 30. jaanuaril tähistatakse eesti kirjanduse päeva, mis eelmisest aastast alates on ka riiklik tähtpäev ja lipupäev ehk üks ütlemata tähtis päev! 

Sel puhul kuulutame Nooruse koolis välja kuu aega kestva fotokonkursi „Raamatuga üheks". Pane oma loovus proovile!

Artikkel / KonkurssHakkasime santima!
Galerii!
Madli-Maria Naulainen, 4. detsember 2023

Novembrikuus on kaks toredat rahvakalendri tähtpäeva, millest kogu kool osa sai. Meie kooli noored kehastusid vahvateks mardi- ja kadrisantideks ning käisid koolikaaslastele santi jooksmas. Sandid käivad ringi heade soovidega ja nende küllatulek toob head õnne.

Kaisa Sau, Bianca Marie Rannama, 15. november 2023

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis toimunud väitlusturniiril START väitlesid noored teemal „Väikseid maakoole Eestis ei tohiks sulgeda.“

Kristin Lauri, 10. oktoober 2023

Meie kooli 9.c klassi õpilased Liisa Naulainen, Anna Hamburg, Bianca Marie Rannama ja Aleksandra Vahter osalesid konkursil „Ringmajanduse meistriklass 2023“, mille eesmärgiks on tõsta õpilaste teadlikkust ringmajandusest praktiliste tegevuste kaudu ning suunata õpilasi rakendama ringmajanduse põhimõtteid igapäevaselt oma elus. Neid juhendasid Kristin Lauri ja Madli-Maria Naulainen.

Konkurss oli avatud kõigile õpilastele, kellel on soov soodustada rohelist mõtteviisi.

Aire Siinvert, õppejuht, 28. september 2023

Mis on mõttespordi olümpiaad? Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid viiel alal: Vene kabe, male, gomoku, sudoku ja ristsõnade lahendamine. Võistlusest osavõtt on tasuta ning mõõduvõtmine toimub interneti vahendusel kooli arvutiklassis.

Kaisa Sau, 26. august 2023

24. augustil Tornimäel toimunud Saare maakonna hariduskonverentsil jagus ohtralt kiidusõnu ja tunnustust ka meie kooli haridustöötajatele.

Helle Rand, 3. mai 2023

Reedel, 28. aprillil ja laupäeval, 29. aprillil toimus Kuressaare Nooruse Kooli aulas linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2023, kus osales kokku 93 lauljat vanuses 3–19 aastat. 

Raili Kaubi, 23. märts 2023

17. märtsil võõrustas meie kool tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoorust osavõtjaid.

Madli-Maria Naulainen, 10. veebruar 2023

2. veebruaril toimus Saaremaa Gümnaasiumis 6.–12. klasside õpilaste kõnevõistlus. Kokku esitati võistlusel 31 kõnet. Meie kooli esindasid Kirke Emili Mägi ja Noora Nook. Kõneldi teemal „On vaja midagi, mis meid keset tühjust hoiaks“. Noora kõne valiti noorima vanuseastme parimaks kõneks ning Kirke Emili kõne sai eripreemia. Palju õnne!

Siinkohal avaldame Noorale võidu toonud kõne.

Eve Tuisk, 8. detsember 2022

Teisipäeval, 6. detsembril toimunud etlemiskonkursil „Koidulauliku valgel“ pälvis Epp Kristel Tuisk 7.b klassist laureaaditiitli. Epp Kristel võlus kuulajaid Kersti Merilaasi luuletusega „Puravikud“ ning Lydia Koidula luuletusega „Meie kass“.

Meie kooli esindasid väärikalt veel Artur Veelaid ja Richard Sepp 6.a klassist (mõlema juhendaja Liivi Erlenbach) ning Deisy Klimov 8.c klassist (juhendaja Eve Tuisk).

Madli-Maria Naulainen, 28. november 2022

Oktoobris osales kolm robootikaringi võistkonda Ventspilsi IT-võistluse eelvoorus. Selleaastase võistluse teemaks on katsed.

Eve Tuisk, 11. mai 2022

Pühapäeval, 8. mail toimunud Kuressaare linna sünnipäeva ja Euroopa päeva tähistamisel kuulutati välja „Rohelend Rakett 69-ga“ võitjad. Meie rõõmuks pälvisid Kuressaare piirkonnas esimese koha 7.c klassi õpilased Liisa Naulainen, Jakob Kalle ja Ingel Roos Pajuniit. Noori juhendas Madli-Maria Naulainen ning toeks oli ka Rakett 69 Teadusstuudiote tegevjuht Kristi Märtin. Palju õnne!

Võitjad sõidavad sügisel 2-päevasele reisile Brüsselisse, kus tutvutakse nii Euroopa Komisjoni tegemistega kui ka ägedate muuseumide ja linna endaga.

Marvi Mäeots, 21. aprill 2022

Näitemängupäev toimus 20. aprillil Orissaare kultuurimajas. Kuressaare Nooruse Kool oli esindatud kahe näitemänguga: 6.c klassi etendusega „Koolimõistatus“ ja 9.a klassi etendusega „Meeleheitel, väsinud, arust ära“.

Linda Männik, 7.a klass, 12. aprill 2022

Käisime 1. aprillil etlemas. Kaasas oli ka Kuressaare Gümnaasiumi vilistlane Henry Mänd. Mis seal toimus ja kuidas meil läks?

Lehekülg: /20 järgmine

Kuulutused

Galerii