üles
Neljapäev, 23. mai 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

23. mai

24. mai

25. mai

27. mai

28. mai

29. mai

30. mai

Töötajate sünnipäevad

24. mai

29. mai

30. mai

Rubriik: Teade
Lõppes Mini-megaaju / Diana MattLõppes Mini-megaaju / Diana MattLõppes Mini-megaaju / Diana Matt
Raina Tiidovee, 10. mai 2024

Seekordses Mini-Megaajus võidutses 3.c võistkond Targad. Neile järgnes 3.a II võistkond. Edasi teenisid võrdselt punkte 2.c I võistkond, 3.a I võistkond, 3.b Hundid ja 3.c Kummitused.

Kaisa Sau, 8. mai 2024

Nooruse kool osaleb järgmisel õppeaastal „Arutleva kooli“ pilootprojektis, mille eesmärk on tõsta arutlusoskust ja panna noori kriitiliselt mõtlema. Need on oskused, mida on vaja nii koolis kui ka hilisemas elus.

Inge Jalakas, 8. mai 2024

Ära kõhkle, ära mõtle, ära jaura ilmaaegu! Haara kambajõmmid rivvi ning tulge osalege koos viimasel klassidevahelisel võistlusel, et oma klassile paremat kohta kindlustada!

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 3. mai 2024

Aprillikuu parimateks Tähekese tundjateks osutusid seekord 1.c klassist Maribel Aulik, 2.a klassist Tevin Kaljo ja 3.b klassist Madli Tuuling.

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 9. aprill 2024

Märtsikuu Tähekese viktoriinis olid parimad 1. klassidest Maribel Aulik, 2. klassidest Tevin Kaljo ja Tomi Sepp ning 3. klassidest Theodor Vabar.

Väga tubli tulemuse tegid ka Madli Tuuling, Johannes Reinfeldt, Mairold Kivi, Mia-Loviise Ivalo, Priit Loik ja Henri Niit.

Kristin Lauri, 5. aprill 2024

Koolisõrmuste tellimine on ilus ja väärikas traditsioon, mis liidab endisi koolikaaslasi ning aitab toredaid mälestusi elus hoida. Sõrmused on märk ja mälestus ühest eluetapist – ajast Nooruse koolis. Meil on suur rõõm teatada, et Nooruse kool on endale sõrmuse leidnud.

Raina Tiidovee, 12. märts 2024

Veebruari Tähekese parimateks tundjateks olid 1. klassist Maribel Aulik, 2. klassist Tomi Sepp ja 3. klassist Theodor Vabar. Võidust jäi õige pisut puudu Madli Tuulingul, Johannes Reinfeldil, Mia-Loviise Ivalol ja Tevin Kaljol. Suur kiitus ka neile!

Kaisa Sau, 7. märts 2024

15. veebruaril toimus ajaloo-olümpiaad ning nüüd on rõõm teada anda ka tulemustest.

Madli-Maria Naulainen, 28. veebruar 2024

Käesoleval aastal tähistab Eesti 20 aasta möödumist kahe olulise rahvusvahelise organisatsiooni, Euroopa Liidu ja NATOga liitumisest. Sellega seoses on võimalik tundidesse kutsuda külalislektoreid selle teema olulisusest ja organisatsioonidest lähemalt rääkima. Nooruse koolis külastas Karl Mattias Sepp 7.c klassijuhatajatundi ja 6. klasside ühiskonnaõpetuse tunde. Suur tänu külalistundide eest!

Raina Tiidovee, 9. veebruar 2024

Seekordses Mini-Megaajus osutus võitjaks 3.a meeskond, kuhu kuulusid Victoria Raasuke, Girtel Soonik, Mia-Loviise Ivalo ja Grete Sirel. 2. kohta jäid jagama 3.a II meeskond ja 3.c Kummitused.

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 7. veebruar 2024

Parimateks Tähekese tundjateks olid sel korral 1. klassidest Maribel Aulik, 2. klassidest Tomi Sepp ja 3. klassidest Johannes Reinfeldt. Lisaks neile tegid veel väga hea tulemuse Tevin Kaljo, Mia-Loviise Ivalo, Mairold Kivi, Madli Tuuling ja Theodor Vabar.

Lelet Aavik-Part, 30. jaanuar 2024

Täna, 30. jaanuaril tähistatakse eesti kirjanduse päeva, mis eelmisest aastast alates on ka riiklik tähtpäev ja lipupäev ehk üks ütlemata tähtis päev! 

Sel puhul kuulutame Nooruse koolis välja kuu aega kestva fotokonkursi „Raamatuga üheks". Pane oma loovus proovile!

Raina Tiidovee, 12. jaanuar 2024

Seekordses viktoriinis osutusid parimateks 1. klassist Maribel Aulik, 2. klassist Tomi Sepp ja 3. klassist Theodor Vabar. Kiitust tubli tulemuse eest väärivad veel Gete Kajupank, Priit Loik, Henri Niit, Madli Tuuling ja Johannes Reinfeldt.

Kristin Lauri, 5. jaanuar 2024

Head tehes ei aita me mitte ainult neid, kellele heategevus suunatud on, vaid täidame ka enda südant. Heategevusel on tugev jõud, see õpetab meid märkama, nägema ning annab andjale tagasi. Detsembri lõpus oli Nooruse koolis heategijaid terve hulk. Selle üle saab ainult tohutult rõõmu tunda.

Teade / KlassiloodHelkides kooli!
Helkides kooli! / Kristel PajuHelkides kooli! / Kristel PajuHelkides kooli! / Kristel Paju
8.a klass, 19. detsember 2023

Hommikud on veel väga pimedad. 8.a õpilased kogusid kokku helkureid, et meie koolipere helgiks pimeduses.

Teade / KlassiloodJõulukaardid heategevuseks
Merle Tustit, 18. detsember 2023

Eesti Punase Risti Saaremaa Selts kutsus üles koole ja peresid osa võtma heategevuslikust joonistuskonkursist või valmistama jõulukaarte.

Meie kooli 3.b klassi õpilased valmistasid heategevuseks toredaid volditud kuusepuuga jõulukaarte, et pakkuda rõõmu jõulude ajal haiglas viibivatele või hooldekodudes elavatele armsatele memmedele ja taatidele.

Gert Lutter, 14. detsember 2023

Täna toimub Nooruse kooli 2. võimlemisvõistlus ja tunnid toimuvad lühendatult. Vaata tundide aegu siit.

Raina Tiidovee, 14. detsember 2023

Novembri Tähekese parimateks tundjateks on 1. klassidest Maribel Aulik, 2. klassidest Tomi Sepp ja 3. klassidest Theodor Vabar.

Lehekülg: /59 järgmine

Kuulutused

Galerii