üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Rubriik: Teade
Kaisa Sau, Bianca Marie Rannama, 15. november 2023

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis toimunud väitlusturniiril START väitlesid noored teemal „Väikseid maakoole Eestis ei tohiks sulgeda.“

Galerii!
Raina Tiidovee, 9. november 2023

Mini-megaaju 1. voorus osutus parimaks 3.c võistkond Targad, kes saavutas 8 punkti. 2.-3. kohta jäid 7 punktiga jagama 2.b Draakonid ja 3.b Hundid. Kiitus kõikidele osalejatele!

Marit Tarkin, 7. november 2023

Seoses kogu riigis toimuva  õpetajate hoiatusstreigiga alustame reedel koolipäeva 10.00. Koolimaja on hommikul suletud ja avatakse 9.45. Tunnid algavad kell 10. Õpilaste heaolu ja turvalisuse huvides on haridustöötajate liidu soovitus käituda sama mustri järgi kogu Eestis.

Raina Tiidovee, 6. november 2023

Parimateks osutusid seekord 1. klassidest Maribel Aulik, 2. klassidest Priit Loik ja 3. klassidest Theodor Vabar. Novembri Täheke ootab lugemist! Ka viktoriiniga on võimalik järgmisel kuul liituda.

Kristin Lauri, 30. oktoober 2023

Meie kool on osa liikuma kutsuvate koolide liikumisest.

Et mõtteid koguda, sai punt õpetajaid ühel pärastlõunal õpetajate toas kokku, et koos mõtelda, kuidas me koolis rohkem liiguks.

Tiiu Smidt, 19. oktoober 2023

Pühapäeval, 22. oktoobril on koolimaja suletud.

Teade / VariaAB-kool alustas
Galerii!
Raina Tiidovee, 17. oktoober 2023

12. oktoobri õhtul täitus meie koolimaja koolieelikute ja nende vanematega, sest alustas AB-kool. Esimene kohtumine toimus perepäevana.

Raina Tiidovee, 10. oktoober 2023

Tähekese viktoriini 1. voor toimus septembri Tähekese põhjal.

Kristin Lauri, 3. oktoober 2023

Meie kooli 9.c klassi õpilased Liisa Naulainen, Anna Hamburg, Bianca Marie Rannama ja Aleksandra Vahter osalesid konkursil „Ringmajanduse meistriklass 2023“, mille eesmärgiks on tõsta õpilaste teadlikkust ringmajandusest läbi praktiliste tegevuste ning suunata õpilasi rakendama ringmajanduse põhimõtteid igapäevaselt oma elus.

Konkurss oli avatud kõigile õpilastele, kellel on soov soodustada rohelist mõtteviisi.

Kristin Lauri, 21. september 2023

Õpilasesindusse kandideerimine on lõppenud ja nüüd saame rõõmuga teile tutvustada meie lõppkandidaate. Õpilasesinduse valimised toimuvad Stuudiumis 22.09. Mine kindlasti valima ja anna oma hääl enda lemmikule.

Virge Lember, 20. september 2023

Kas oled valmis oma teadmised proovile panema ja lisama kooliellu põnevust? Kui vastasid jah, siis siin on sulle suurepärane uudis – Megaaju mälumänguhooaeg alustab!

Raina Tiidovee, 19. september 2023

Täheke on Eesti populaarseim lasteajakiri, mis on ilmunud juba üle 50 aasta. Seega on see ajakiri, mida on lugenud ka tänaste koolijütside emad-isad, vanaemad-vanaisad. Neist paljud on lahendanud ristsõnu, lugenud koomikseid, meisterdanud, saatnud oma jutte ja luuletusi, elanud kaasa erinevatele põnevatele lugudele.

Teade / KlassiloodLäki seenele!
Ülle Jasmin, 15. september 2023

3.a ettepanek on, et võiks seenele minna.

Kristin Lauri, 12. september 2023

Alanud on uus õppeaasta, sellega seoses ootavad meid ees ka Nooruse kooli õpilasesinduse valimised. Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi. Kandideerima on oodatud kõik! Kandideerimiseks on aega kuni 18. septembrini 2023.

Miks liituda õpilasesindusega? Õpilasesinduse liikmed soovitavad ...

Kristin Lauri, 5. september 2023

Tähelepanu, aktiivsed noored!

Alanud on uus õppeaasta, sellega seoses ootavad meid ees ka Nooruse kooli õpilasesinduse valimised. Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi. Kandideerima on oodatud kõik! Kandideerimiseks on aega kuni 18. septembrini 2023.

Kristin Lauri, 13. juuni 2023

22. juunil 2023 ootame meie vilistlasi ja kooli praeguseid ja endisi õpetajaid kooli sünnipäevale. See on täpselt õige aeg, sest siis oleme juba tervenisti ühe päeva olnud 45-aastased (ametlikult asutati Kingissepa 2. Keskkool 21. juunil 1978).

Tule ise ja võta pinginaaber, koolikaaslane ja õpetaja ka kaasa! Oodatud on nii põhikooli kui gümnaasiumi vilistlased ja meie armsad õpetajad!

Tiiu Smidt, 5. juuni 2023

Õppeaasta jooksul on koolimajja unustatud või kaotatud mitmete kotitäite viisi esemeid, alustades trikoodest ja ujumispükstest, lõpetades spordijalatsite ja dressidega. Kui sinul või sinu lapsel on mõni asi kadunuks jäänud, ole hea ja tule seda otsima enne 20. juunit. Peale seda annetame need heategevuseks. Asjade kättesaamiseks pöördu tööpäevadel haldustuppa 116.

Kristin Lauri, 2. juuni 2023

Toimus maakondlik KEVADMUNA konkurss. Saaremaa vald, Muhu Põhikool ja Valjala Põhikool kutsusid osalema loomingulisel fotokonkursil. Kõigist maakonna koolidest oli oodatud kuni kaks fotot vanuseklassi kohta.

Sellele eelnevalt toimus koolisisene võistlus, kus hääletuse teel valisime välja oma kooli parimad Kevadmunad.

Lehekülg: /58 järgmine

Kuulutused

Galerii