Laupäev, 20. aprill 2024

21. aprill

25. aprill

27. aprill

Artiklite sari: Kuidas läheb?
Sirje Mehik, Eve Tuisk, 17. juuni 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Seekord räägivad oma tegemistest meie kooli endised õpilased ja fotograafiaga tegelevad Priidu Saart, Karl Jakob Toplaan ja Krõõt Tarkmeel.

Anu Liik, 10. juuni 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Sarja seekordses loos räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis matemaatikat õpetanud Andra Allmägi, Enda Torga ja Ulvi Vahter, kes praegu jätkavad sama tegevust Saaremaa Gümnaasiumis.

Eve Tuisk, 7. juuni 2022

Seekord räägivad oma tegemistest Maidu Varik, Merike Kivilo ja Riina Haljas.

Gert Lutter, 26. mai 2022

Seekord räägivad oma tegemistest Merle Rekaya, Laine Lehto ja Marit Tarkin.

Eve Tuisk, 20. mai 2022

Seekord räägivad oma tegemistest Anni Haandi, Ave Jõgi ja Ruth Jasmin.

Eve Tuisk, 12. mai 2022

Seekord räägib oma tegemistest kooli pikaaegne kehalise kasvatuse õpetaja Endel Tustit ning jagab meiega üht koroona-aegset kirjatükki.

Jaana Puksa, 3. mai 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Sarja sellekordses loos räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis 9. klassi lõpetanud ja praegu Saaremaa Gümnaasiumi 10. klassis õppivad noored Merily Saksakulm, Henry Mänd ja Helis Luks.

Jaana Puksa, 28. aprill 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Seekord räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis 10. klassi lõpetanud ja praegu 11. klassis õppivad noored Darja-Maria Medri, Thomas Hendrik Liiv, Kevin Näälik ja Ivika Silenok.

Eve Tuisk ja Maria Koppel, 19. aprill 2022

Sarja sellekordses loos räägivad meile oma tegemistest Ursula Rahnik, Heidi Carolina Martinsaari ja Sirje Metsküll.

Jaana Puksa, 12. aprill 2022

Seekord räägivad oma tegemistest 2020. aastal meie kooli lõpetanud 42. lennu vilistlased Hedili Nõu, Risto Kaseorg ja Heleri Siinor.

Jaana Puksa, 5. aprill 2022

„Kuidas läheb?“ on rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb! Sarja seitsmendas loos räägivad meile oma tegemistest eelmisel aastal meie koolis 9. klassi lõpetanud ja praegu 10. klassis õppivad noored Säde Leen Holm, Joosep Berens ja Maris Sannik. Kui teiste õpingud jätkusid Saaremaa Gümnaasiumis, siis Marise õpingud jätkuvad hoopis Viljandi Gümnaasiumis.

Jaana Puksa, 29. märts 2022

Sarja kuuendas loos räägivad meile oma tegemistest eelmisel õppeaastal meie koolis õppinud ja praegused abituriendid Renee Maripuu, Luise Alle ja Andree Goidin.

Eve Tuisk ja Gert Lutter, 22. märts 2022

Sarja sellekordses loos räägivad meile oma tegemistest Elo Jõgi, Mart Aardam ja Aire Seene (Ots).

Eve Tuisk ja Gert Lutter, 4. märts 2022

„Kuidas läheb?“ on uus rubriik, kus koolileht Nooruse Meridiaan uurib, kuidas läheb meie sõpradel, kooliga tihedalt seotud (olnud) inimestel ... sest me päriselt tahame teada, kuidas teil läheb!

Sarja neljandas loos räägivad meile oma tegemistest Urve Aedma, Maret Martinson ja Genadi Noa.

Eve Tuisk ja Gert Lutter, 25. veebruar 2022

Sarja kolmandas loos räägivad meile oma tegemistest Veikko Lehto, Ene Riis ja Renate Pihl.

Gert Lutter, 11. veebruar 2022

Sarja teises loos avaldavad oma mõtteid meile Piret Paomees, Raido Kahm ja Heiko Kull.

Eve Tuisk, 8. veebruar 2022

„Sõbrad, teiega on hea, aga elu samme seab, hakkan minema nüüd oma kitsast rada. Aeg vaid üksi seda teab, karmis saladuses peab, kus on peidet minu saabumise sadam. Ja mu õnn võiks olla suur, kui te ükskord, nähes kuud, mõtleksite siis ei rohkem ega vähem, kui et kurat teab, mismoodi tal seal läheb.“ Nii laulab Jaan Tätte oma „Sõprade laulus nr 2“.