üles
Reede, 8. detsember 2023
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

8. detsember

9. detsember

10. detsember

11. detsember

12. detsember

13. detsember

14. detsember

15. detsember

Töötajate sünnipäevad

9. detsember

14. detsember

Valdkond: Personaalia
Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Anne Mets
Toimetus, 29. november 2023

… ja ela puhtalt, kirglikult.

Jää hüvasti, armas Anne Mets!

Jaana Puksa, 11. november 2023

Õpetaja, vabatahtlik, poliitikahuviline, sarireisija ja -õppija – saame tuttavaks Kristi Sillartiga! Ja kui sellest veel vähe, siis täna tähistab Kristi ka ümmargust sünnipäeva.

Soovime kogu kooliperega meie vahvale bioloogiaõpetajale, keda paljud lapsed ka juba asendusõpetajana teavad, õnne ja jaksu jätkata sama aktiivselt!

Anu Liik, 13. oktoober 2023

Reedene päev on alati olnud tore: töönädal saab sellega ümber nii õpetajal kui õpilasel ja ees ootavad kaks vaba päeva. Meie majas on see päev veel topelt tore, sest siis ilmub majja Janno. Kui küsisin, milliseid mõtteid-tundeid tekitab temas sõnapaar „reedene rõõm“ (tunniplaani-nädalaplaani valguses), sain vastuseks: „Tunnen tõesti, et reede paneb minu nädalale punkti:) Ei saa just öelda, et ma Lümanda koolis aega mugavalt mööda saadan, aga reedene päev Nooruse koolis on lõpuspurdiga täiesti võrreldav.“

Kaisa Sau, 4. oktoober 2023

Noored Kooli programm tõi meie kooli mehist täiendust Siim Usina näol. Siim on väga mitmekülgne inimene ja õpetaja: Inglismaal juurat õppinud kaitseväelane, kes õpetab nii ajalugu, ühiskonnaõpetust kui ka liikumist. Uurisimegi Siimu käest, kuidas ta just meie toredasse kooli sattus ja kuidas tal siin läinud on.

Kaisa Sau, 2. oktoober 2023

Täna tähistab jätkuvat noorust meie loodusainete õpetaja Gerta Nurk. Gerta ei ole inimene, kellele meeldiks endast rääkida või kes sätiks end alati esiplaanile, sellepärast uurisimegi neilt, kes Gertat kõige paremini tunnevad, milline siis ikkagi on meie lemmikbioloog Gerta.

Jaana Puksa, 28. september 2023

Täna tähistab oma ümmargust sünnipäeva Mihkel Vendel, kes sellest õppeaastast lisaks teatriringile paneb end proovile ka õpetajaametis. Nimelt on 34. lennu lõpetanud Mihkel nüüd 7.c klassi juhataja ning annab ka draamaõpetuse tunde.

Et Mihkel on ise samuti tõeline multitalent, kes laulmisele ja näitlemisele lisaks oma häälega ka Saaremaa raadiokuulajaid võlub, teeme temaga kaks ühes loo – saame tuttavaks ja soovime ka palju õnne sünnipäevaks!

Eve Tuisk, 21. september 2023

Meie kooli direktor on naissoost. Tal on ilusad blondid juuksed, hallikad sinised silmad, ilus kehahoiak. Tal on ilusad soengud ja kena välimus. Ta on ilus ja särab nagu päevalill. Tal on ilus naeratus. Alati, kui ma teda näen, on tal nägu naerul ja siis on tunne hea! Kui ma teda näen, siis ma pean talle „Tere“ ütlema, sest ta on nii viisakas. Tal on alati palju ilusaid kleite, tal on väga naiselik välimus ja ta näeb välja nagu 30.

Ja just täna tähistab meie direktor, kes näeb välja nagu 30, oma juubelit!

Reet Lasn, 20. september 2023

Kuressaare Nooruse Kooli sattusin tööle pärast seda, kui ma uurisin erinevaid haridusasutusi ja leidsin, et Nooruse kool on tõeliselt innustav koht, kus saan jagada oma teadmisi ja kogemusi õpilastega ning aidata neil oma potentsiaali täielikult realiseerida. Kooli keskkond ja õppekava tundusid mulle väga sobivad minu pedagoogiliste põhimõtetega ning olin tõeliselt motiveeritud panustama õpilaste haridusse ja arengusse selles imelises koolis.

Eve Tuisk, 14. september 2023

Käesolevast õppeaastast pakub Nooruse kool 6. klassidele B-keelena ka prantsuse keelt. Kes sobiks teerajajaks veel paremini kui Marju Roberts – naine, kelle süda on Pariisi küljes kinni ja kellele endale tohutult meeldib prantsuse keele kõla.

Eve Tuisk, 6. september 2023

Kui Valeria 2016. aastal Kuressaare Gümnaasiumi lõpetas, kirjutasid klassikaaslased lennuraamatus tema kohta nii: „Valerial on realistlik maailmapilt. Ta teab väga hästi, et raha ei kasva puu otsas. Geniaalsete väljaütlemistega tark ja omapärane Isiksus ja seda tõepoolest suure algustähega. Ei karda ka häält tõsta, kui peaks olema vaja ennast või kedagi teist kaitsta. Jõulise ja kindla isiksusena suudab end igal pool kehtestada ning maksma panna. Väga tark tüdruk, uskumatu kirjanikuoskusega ning väga hea analüütik. Valeria persoon on niivõrd huvitav, et seda võikski avastama jääda.“

Möödas on seitse aastat ja Valeria on tagasi oma kodukoolis, et toetada õppimisraskustega laste õpet.

Artikkel / PersonaaliaSuvised sünnipäevalapsed
Gert Lutter, 28. august 2023

Suvi on lõpusirgel, juba sellel nädalal algab kool ning ka õpetajad ning teised koolitöötajad on tagasi tööpostil. Koos nendega ka koolilehe Nooruse Meridiaan toimetus.

Soovime õnne kõigile suvesünnipäevalistele ning eriti neile, kes veidi ümmargusemat tähtpäeva tähistasid – Juhan Kolk, Kati Haamer ja Annette Rungi.

Eve Tuisk, 17. juuli 2023

Toomas Takkis ei ole enda sõnul just eriti suur sünnipäevade tähistaja. Läinud on aga nii, et viimase 35 aasta jooksul – täpselt selline tööjuubel Toomasel eelmisel aastal koolijuhina täitus – on tema juubel saanud siiski piisavalt suurt tähelepanu. Põhjus väga lihtne – kui ümmargust sünnipäeva tähistas koolijuhataja, tegi sedasama ka kool.

Nii ka sel aastal, mil ümmargused numbrid on 45 ja 65. Kumb kumba juubelit tähistab, seda arvutab juba igaüks ise.

Artikkel / PersonaaliaPalju õnne, sportlik Epp Ilver!
Reet Lasn, 19. juuni 2023

Epuga kohtusin esimest korda kooli sööklas, kui ta meile klienditeenindajana tööle tuli. Sporti armastavat Eppu õppisin tundma trennis. Epp harrastab talisuplust, sõidab igapäevaselt jalgrattaga, talvel suusatab. Samuti meeldib talle kettagolf.

Reet Lasn, 17. juuni 2023

Minu ees treppidel läks üks naine. Sain aru, et lapsevanem ta ei ole, kuna tema mõlemal käel, ees ja taga olid lapsed, kes püüdsid kõik midagi seletada. Tundsin huvi: kes ta on? Diana Matt, abiõpetaja.

Minu klass vajas sageli abiõpetajat, nii olemegi käsikäes töötanud paar aastat. Kui sünnipäevalapsest kirjutavad tavaliselt teised, siis mina tahtsin teada, kust on tulnud Diana suur süda, tohutu vastutulelikkus ja toredus. Kas see on tulnud kaasa lapsepõlvest, koolielust, pereelust või veel hoopis millestki muust?

Eve Tuisk, 1. juuni 2023

Maailmalõpp saabub siis, kui Triin närvi läheb. Ta on hästi püüdlik ja kohusetundlik, aga vahel muretseb ka ülearu. Tore tüdruk, kes on hästi sõbralik, sportlik ja ilus ka – Lepatriinu, kelle täpid panevad alati naeratama. Mängib hästi võrku.

Nii iseloomustasid Triinu klassikaaslased Kuressaare Gümnaasiumi 12.c klassist mitu head aastat tagasi, kui Triin hakkas KGd lõpetama. Kuidas näevad Triinu kolleegid ja õpilased täna, kui ta tähistab oma juubelit?

Gert Lutter, 10. mai 2023

Kõnnin õhtul koolimajas ja koristaja hüüab teisest koridori otsast: „Kuule, keegi otsis sind!“ „Kes otsis?“ „Tead küll, see pikk ilus tüdruk!“ Kohe sai aru, kellega tegemist!

Täna on pikal ja ilusal tüdrukul ümmargune sünnipäev. Palju õnne, Kärt Keert!

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Reet Lukin (Sepp)
Gert Lutter, 5. mai 2023

Meie hulgast on lahkunud kauaaegne matemaatikaõpetaja ja kolleeg Reet Lukin (Sepp). Lisaks matemaatikaõpetaja ametile ka söökla juhataja ning haldusjuhina tegutsenud Reet töötas meie koolis aastast 1991.

Toimetus, 12. märts 2023

Üks ümmargune sünnipäev ei ole üldsegi pisiasi, aga pisiasjad on tihtipeale just need, mis palju rõõmu valmistavad. Kevadist sünnipäeva (seda küll koos lumememmedega!) tähistab täna Ivika Reinart meie tublist töökollektiivist. Soovime Ivikale palju-palju õnne, jaksu ning kõike ilusat kogu koolipere poolt!

Lehekülg: /27 järgmine

Kuulutused

Galerii