Neljapäev, 28. märts 2024

31. märts

Artiklite sari: #muusikasoovitus
Ken-Martti Paju, 9.b klass, 18. mai 2023

„Sa käid KG“ on esimene lugu ansambli Meie Poiss albumilt „Puhas Bronks“. Lugu räägib meie koolist ja koolielust.

Kaur Rahnel, 9.b, 25. aprill 2023

„SAUN“ on teine lugu ansambli Meie Poiss albumilt „Puhas Bronks“. Lugu meenutab stiili, mida esitavad paljud popansamblid, näiteks Meie Mees.

Lugu jõudis minuni tänu sellele, et ootasin albumit pikemat aega, ja kui album lõpuks avaldati publikule, armusin ma sellesse kohe.

Belinda Husen, 9.d klass, 13. aprill 2023

„Hüvasti, Eesti“ on lugu ansamblilt Vitamiin, mis lasti välja 1988. aastal. Selle loo vaikne ja kulgev instrumentaal on kohe alguses kaasahaarav ning tekitab nostalgiat, nagu elaks eelmisel sajandil.

Kätrin Tamira Kanemägi, 9.d klass, 4. aprill 2023

„Invisible String“ on üheteistkümnes laul Taylor Swifti albumis „Folklore“, mis on minu kõige lemmikum album läbi aegade. Naljakal kombel teatas Taylor albumi avaldamisest ainult päeva ette, kuid sellegipoolest murdis see rekordi, olles kõige kuulatum naisartisti album avaldamispäeval. Album ei ole mitte ainult kõlaliselt ilus, vaid on seda ka lüüriliselt ja just see ongi see, mis mind selle juurde tõmbab (pun intended).

Geito Jermolov, 9.d klass, 27. märts 2023

Mac Milleri lugu „That's On Me“ on lugu, mis on nii melanhoolne kui ka lohutav nii sõnade kui viisi poolest. Pärast Mac Milleri surma 2018. aastal võttis laulja ja laulukirjutaja Jon Brion Maci lõpetamata albumi „Circles“ enda kätte, et kindlustada albumi võimalikult „puhas“ kõla. „Circles“ lasti lõpuks välja 2020. aasta jaanuaris. Albumis on palju häid lugusid, kuid „That's On Me“ on üks minu lemmikutest.

Kaarel Kallasmaa, 9.b klass, 20. märts 2023

Indie rock stiilis loo „Do I Wanna Know?“ on kirjutanud tuntud inglise bänd Arctic Monkeys.

Lugu on väga kaasahaarava ja meeldejääva kitarrimeloodiaga, mis kooskõlas vokaalide ja muude erinevate heliliste nüanssidega annavad loole oma isikupärasuse. Seda kuulates tekib mitmeid erinevaid emotsioone.