üles
Neljapäev, 23. mai 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

23. mai

24. mai

25. mai

27. mai

28. mai

29. mai

30. mai

Töötajate sünnipäevad

24. mai

29. mai

30. mai

Valdkond: Sport
Inge Jalakas, 21. mai 2024

16. mail siras päike kõrgelt ja nii staadionil kui tervisepargis võis näha õhetavate põskedega õpilasi – kõik valmis oma tiimi nimel pingutama orienteerumisega mälumängus, ujumises, täpsusvisetes, rattasõidus ja jooksmises. Toimus klassidevaheline pentatloni võistlus.

Inge Jalakas, 8. mai 2024

Ära kõhkle, ära mõtle, ära jaura ilmaaegu! Haara kambajõmmid rivvi ning tulge osalege koos viimasel klassidevahelisel võistlusel, et oma klassile paremat kohta kindlustada!

Eve Tuisk, 6. mai 2024

Neljapäeval, 2. mail kõndisid Nooruse kooli õpetajad kevadele vastu ja panid kepikõnni ning intervalltreeninguga hooajale punkti. Edasi liigub juba igaüks omas, peaaegu suvises rütmis ja sügisel alustame taas ühiste trennidega.

Aitäh, Tiina Käen, olemast meie südametunnistus, utsitaja ja peatreener! Aitäh, Ülle Räim ja Annely Oolup, treeneritena toetamast! Aitäh, külalistreener Liili Varvas, Bodyart treeninguga meie aastat vürtsitamast. Oli mitmekesine hooaeg!

Mariete Järvelaid, Kätriin Maiste, Maarja Põder, Anastasia Väin, Grete Aavik, 19. aprill 2024

Seiklusterohke kooliliiga vabariiklik finaalturniir Viljandis tõi meie koolile tüdrukute arvestuses 2. koha ja poiste arvestuses 5. koha.

Meeskonnad peale meeleolukat lahingut / Kristel PajuÜleplatsimees Siim Usin tegi noortele korvpalluritele silmad ette / Gert LutterKui Sander korvi alla pääses, jäi teistel üle vaid pealt vaadata / Gert Lutter
Kristel Paju, 17. aprill 2024

16. aprillil said palliplatsil taaskord kokku õpilased õpetajatega. Sel korral kohtusid Nooruse kooli meesõpetajad III kooliastme noormeestega.

Kristel Paju, 4. aprill 2024

3. aprillil toimus Pärnus 7.–9. klasside Lääne regiooni II etapp võrkpallis. Omavahel võtsid mõõtu Viljandimaa, Pärnumaa, Pärnu linn ja Saaremaa.

Annely Oolup, 28. märts 2024

Klassidevahelised rahvastepallivõistlused algasid juba eelmise aasta sügisel, kus võistlesid omavahel 3. klassid, siis 4. klassid ja lõpuks 4.-5. klassid omavahel.

Inge Jalakas, 22. märts 2024

Võistlused toimusid kahel päeval: 13. märtsil alagruppide mängud ja 19. märtsil finaalmängud.

Kuus võistkonda osales 6.-7. klassidest ja seitse võistkonda 8.-9. klassidest.

Reet Lasn, 8. märts 2024

Eelmisel nädalal toimus Tartus rahvusvaheline võimlemisvõistlus Miss Valentine. Saaremaa võimlemisklubi Pärl võistlusrühmad Aurora ja Meliora, kus võimlevad ka Nooruse kooli tüdrukud, tulid tagasi säravate medalitega.

Gabriel Sepp, 20. veebruar 2024

Kuressaare spordikeskuses toimusid 6. veebruaril koolinoorte ja Eesti Koolispordi Liidu maakondlikud 4.–6.klasside meistrivõistlused võrkpallis. Esindatud olid Nooruse kool, Hariduse kool, Leisi kool, Vanalinna kool, Orissaare gümnaasium ja Kaali kool. Pallureid oli kokku 84.

 Noora Tamm, Tiffany Šaukštelite ja Melani Kivi, 8.a klass, 16. veebruar 2024

Võtsime sellest veel viimast, mis võtta andis.

Youtube video!
Talvelaagri 3. päev / Ülle RäimTalvelaagri 3. päev / Ülle RäimTalvelaagri 3. päev / Kristin Lauri
Epp Kristel Tuisk, Ilotana Ajangu, Alex Pärnoja, 8.b klass, 15. veebruar 2024

Kogu aeg on teadmatus, kas jääd püsti või mitte, kas selle kurvi taga on veel kurv.

Virge Lember, 14. veebruar 2024

Täna saime talvelaagris tunda tõelist laagrimelu. Sportimist jätkus varahommikust hilisõhtuni, ja isegi kui oli tunne, et nüüd oled väsinud ja enam ei jaksa, siis ikka leidus hulganisti neid, kes pallisaalis palli mängisid või jõusaalis lihaseid treenisid. Loomulikult ei puudunud meie laagrist ka vastlapäeva traditsioonid.

Siim Usin, 8. veebruar 2024

Avasta enda sisemine võitleja brasiilia jiu-jitsu treeningutega! Liitu meie algajatele mõeldud lukumaadlusgrupiga, kus õpid enesekaitset, parandad paindlikkust ja kujundad tugevat keha.

Katrin Liiv, 5. veebruar 2024

Selle aasta alguses toimus Jõulumäel järjekorras 10. Suusahullude Öömaraton, kus meie kooli 9.c klassi õpilane Ramon Mägi osales ja poodiumikohale pääses. Ei ole ka päris tavapärane see, et Saaremaal kasvanud noormees suusapisikuga nii nakatunud on, et seab hästi määritud suusad kõikidele tulevastele maratonidele. Ramon jagas oma maratonikogemusest muljeid ja rääkis ka tulevikuplaanidest.

Inge Jalakas, 30. jaanuar 2024

Õppeaasta alguses sai lubatud, et äkki jaanuaris leiame uue treeneri ja me saame avada ka ujumise treeningrühmade grupid. On hea meel tõdeda, et alates 5. veebruarist saamegi alustada treeningujumisega treener Helerin Vapperi valvsa pilgu ja käe all.

Gert Lutter, 16. jaanuar 2024

Nädalavahetusel, 13. jaanuaril toimus Tartus Eesti Rahva Muuseumis pidulik galasündmus, kus Eesti Autospordi Liit tunnustas möödunud aasta parimaid.

Teiste seas pälvis tunnustuse ka meie 8.a klassi õpilane Romet Reimal. Palju õnne!

Inge Jalakas, 9. jaanuar 2024

Jaanuari kolmandast nädalast avab Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira kaks huviringi: 4.–6. klassi vesitreening tüdrukutele ja 1.–3. klassi ujumine algajatele. Huviringid on mõeldud kõigile Saaremaa õpilastele.

Lehekülg: /31 järgmine

Kuulutused

Galerii