üles
Neljapäev, 22. veebruar 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

22. veebruar

23. veebruar

24. veebruar

25. veebruar

26. veebruar

27. veebruar

28. veebruar

29. veebruar

Töötajate sünnipäevad

25. veebruar

Valdkond: Sport
Gabriel Sepp, 20. veebruar 2024

Kuressaare spordikeskuses toimusid 6. veebruaril koolinoorte ja Eesti Koolispordi Liidu maakondlikud 4.–6.klasside meistrivõistlused võrkpallis. Esindatud olid Nooruse kool, Hariduse kool, Leisi kool, Vanalinna kool, Orissaare gümnaasium ja Kaali kool. Pallureid oli kokku 84.

 Noora Tamm, Tiffany Šaukštelite ja Melani Kivi, 8.a klass, 16. veebruar 2024

Võtsime sellest veel viimast, mis võtta andis.

Youtube video!
Talvelaagri 3. päev / Ülle RäimTalvelaagri 3. päev / Ülle RäimTalvelaagri 3. päev / Kristin Lauri
Epp Kristel Tuisk, Ilotana Ajangu, Alex Pärnoja, 8.b klass, 15. veebruar 2024

Kogu aeg on teadmatus, kas jääd püsti või mitte, kas selle kurvi taga on veel kurv.

Virge Lember, 14. veebruar 2024

Täna saime talvelaagris tunda tõelist laagrimelu. Sportimist jätkus varahommikust hilisõhtuni, ja isegi kui oli tunne, et nüüd oled väsinud ja enam ei jaksa, siis ikka leidus hulganisti neid, kes pallisaalis palli mängisid või jõusaalis lihaseid treenisid. Loomulikult ei puudunud meie laagrist ka vastlapäeva traditsioonid.

Siim Usin, 8. veebruar 2024

Avasta enda sisemine võitleja brasiilia jiu-jitsu treeningutega! Liitu meie algajatele mõeldud lukumaadlusgrupiga, kus õpid enesekaitset, parandad paindlikkust ja kujundad tugevat keha.

Katrin Liiv, 5. veebruar 2024

Selle aasta alguses toimus Jõulumäel järjekorras 10. Suusahullude Öömaraton, kus meie kooli 9.c klassi õpilane Ramon Mägi osales ja poodiumikohale pääses. Ei ole ka päris tavapärane see, et Saaremaal kasvanud noormees suusapisikuga nii nakatunud on, et seab hästi määritud suusad kõikidele tulevastele maratonidele. Ramon jagas oma maratonikogemusest muljeid ja rääkis ka tulevikuplaanidest.

Inge Jalakas, 30. jaanuar 2024

Õppeaasta alguses sai lubatud, et äkki jaanuaris leiame uue treeneri ja me saame avada ka ujumise treeningrühmade grupid. On hea meel tõdeda, et alates 5. veebruarist saamegi alustada treeningujumisega treener Helerin Vapperi valvsa pilgu ja käe all.

Gert Lutter, 16. jaanuar 2024

Nädalavahetusel, 13. jaanuaril toimus Tartus Eesti Rahva Muuseumis pidulik galasündmus, kus Eesti Autospordi Liit tunnustas möödunud aasta parimaid.

Teiste seas pälvis tunnustuse ka meie 8.a klassi õpilane Romet Reimal. Palju õnne!

Inge Jalakas, 9. jaanuar 2024

Jaanuari kolmandast nädalast avab Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira kaks huviringi: 4.–6. klassi vesitreening tüdrukutele ja 1.–3. klassi ujumine algajatele. Huviringid on mõeldud kõigile Saaremaa õpilastele.

Gert Lutter, 11. detsember 2023

Leedus Šiauliais toimunud juunioride jääpurjetamise Euroopa meistrivõistlustel osales Ice-Optimist klassis meie koolist kokku kuus noort võistlejat.

Miia Kubjas saavutas kokkuvõttes kolmanda koha.

Annely Oolup, 24. november 2023

Kolmapäeval, 15. novembril toimusid klassidevahelised hüpitsaga hüppamise võistlused 1.–9. klassini. 

Annely Oolup, 30. oktoober 2023

Teisipäeval, 17. oktoobril toimusid Kuressaare spordikeskuse kergejõustikuhallis traditsioonilised klassidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Autasustamine toimus juba reedel, kokkuvõtlik ülevaade on siin.

Kristin Lauri, 30. oktoober 2023

Meie kool on osa liikuma kutsuvate koolide liikumisest.

Et mõtteid koguda, sai punt õpetajaid ühel pärastlõunal õpetajate toas kokku, et koos mõtelda, kuidas me koolis rohkem liiguks.

Annely Oolup, 6. oktoober 2023

Kolmapäeval, 4. oktoobril toimus Kärlal traditsiooniline koolinoorte teatejooksukross, kus osalesid maakonna põhikoolid ja gümnaasiumid.

Galerii!
Ülle Räim, 2. oktoober 2023

Meie kooli 3. tervisespordipäev toimus uue formaadi järgi, mille aluseks oli eakohasus, valikuvõimalus ja koostöö.

Ülle Räim, 25. september 2023

Me pöörame põhitähelepanu lihtsatele liikumistegevustele, tutvustades kõigile jõukohaseid ja kättesaadavaid võimalusi hea enesetunde ja tervise nimel.

Ülle Räim, 20. juuni 2023

Spordivõistlused on üks viis, kuidas end proovile panna, sundides töötama ja pingutama oma eesmärkide saavutamise nimel.

Argo Jürisson, lapsevanem, 16. juuni 2023

TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja mitmevõistluse finaaletapp toimus 13.–14. juunil Võrus. Osales üle 150 sportlase üle Eesti.

Finaaletapil esindasid Kuressaare Nooruse Kooli Teneli Kaljo (4.b), Grette Väli (4.a), Emma Piipuu (5.b), Jasper Piipuu (3.b), Karl Arthur Sepp (5.b), Karl Martin Kremm (7.b) ja Andro Jürisson (7.b).

Lehekülg: /31 järgmine

Kuulutused

Galerii