Otsi
Artiklite sarjad
- Bookstagramid (45)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
4. juuli
- Andro Jürisson 8.b
- Georg Kenneth Mehik 7.a
- Joonas Tiitson 9.d
5. juuli
- Hanna Pokk 4.a
- Iris Väli 4.b
- Steven Aus 3.a
6. juuli
- Kusti Koppel 7.c
- Oskar Laanet 5.c
- Siimeon Vahter 6.a
7. juuli
- Gristo Kolk 2.b
- Meribel Saat 7.b
8. juuli
- Anastasiia Kodinets 1.b
- Anette Tänav 5.a
- Otto Hendrik Kaunis 7.a
- Taago Arikas 7.d
9. juuli
- Isabel Juhanson 2.b
10. juuli
- Mariliis Säde Sepp 4.a
- Sofiia Yeromenko 6.c
11. juuli
- Gete Sepp 4.a
- Heleen Alas 5.b
- Kyrylo Tsapulin 1.b
- Otto Väli 6.c
Töötajate sünnipäevad
5. juuli
- Liisi Laum
7. juuli
- Inna Vann
21. mail toimus Kuressaare kultuurikeskuses Saaremaa noorte solistide konkurss „Kevadümin 2022“. Kuressaare Nooruse Kooli ja huvikooli Inspira parimad olid esikoha pälvinud Mairo Mäeorg, Mia Maastik, Martin Tiirik ja Martin Vesberg.
Lauluvõistlusel astusid üles kogu maakonna parimad lauljad, kes olid välja selgitatud kooli- ja piirkonnavoorudes. Kogu päeva kestnud üritusel hinnati lauljaid kuues vanusekategoorias. Žürii koosseisu kuulusid Triin Ella, Eesti Rahvusooper Estonia solist, hääleseadja ja lauluõpetaja Tallinna Muusikakeskkoolis; Grete Põldma, Saue Gümnaasiumi muusikaõpetaja ja koorijuht, solistide ning ansamblite juhendaja, ja Karlis Saar, Joosep Aaviku nimelise Kuressaare Muusikakooli vaskpuhkpillide õpetaja.
Tulemused olid järgnevad.
Vanuserühm 5–7aastased
I koht Mairo Mäeorg, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand
Vanuserühm 11–13aastased
I koht Mia Maastik, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
Vanuserühm 14–16aastased
I koht Martin Tiirik, Kuressaare Nooruse Kool, juhendaja Pilvi Karu
II koht Geito Jermolov, Kuressare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
Eripreemia:
Kessu Hollo – „Isikupärase hääle ja oskusliku erinevate registrite kasutamise eest“, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
Vanuserühm 17–19aastased
I koht Martin Vesberg, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
II koht Kevin Räim, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
III koht Karl-Reedik Mändar, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
Eripreemia:
Elisa Mägi – „Isikupärase ja hingestatud esituse eest“, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
Kohtume juba järgmistel konkurssidel!
IT-spetsialist