Kolmapäev, 3. juuli 2024

Rubriik: Teade
Raina Tiidovee, 14. jaanuar 2022

Detsembrikuu parimad Tähekese tundjad on 1. klassidest Madli Tuuling, 2. klassidest Marie Aavik ja Nora Org, 3. klassidest Anna Naulainen ja Henry Prostang. Jaanuari Tähekese küsimused ootavad juba varsti vastamist!

Virge Lember, 12. jaanuar 2022

On öeldud, et lugedes viibib inimene parimas seltskonnas ja selle tõestuseks on 2. kooliastme õpilastel võimalus 19. jaanuaril juba kolmandat korda veeta õhtu koolis põnevate raamatute, kaasahaaravate tegevuste ja vahvate tegelaste seltsis. Mõnda raamatut saab sellel õhtul kõigest maitsta, mõne tervelt alla neelata ja mõne võibolla isegi peeneks närida ja ära seedida.

Tiiu Smidt, 20. detsember 2021

23. detsember – 2. jaanuar on koolimaja suletud!

Teade / ÕppetööNooruses liigub head
Kristin Lauri, 17. detsember 2021

Sellel aastal tulevad jõulud Nooruse koolis heategevuse tähe all. Traditsiooniliselt annavad oma panuse õpetajad ning sellel aastal lisandub neile terve kolmas kooliaste. On kombeks ütelda, et ole ise see muutus, mida sa maailmas näha tahad, tänavu on meil imeline võimalus neid muutusi algatada.

Raina Tiidovee, 10. detsember 2021

Lõppes Tähekese viktoriini 2. voor.

Raina Tiidovee, 1. detsember 2021

Ka sel aastal toimub 1. kooliastmele Mini-Megaaju võistlus. Võistlejad peavad nuputama, lahendama praktilist ülesannet, teadma mõistatusi, tundma tööriistu ja vanasid esemeid, vastama küsimusele meie kooli kohta jne.

Eve Tuisk, 19. november 2021

Laupäeval, 27. novembril külastavad Kuressaare Nooruse Kooli kodutütred koos oma uute juhendajate Merikese ja Anneliga Saaremaa malevat. Kaasa oodatakse kõiki neid, kel kodutütarde tegemiste vastu huvi. Kogunetakse kell 11 Selveri linnapoolses parklas. Päev kestab kella 15ni.

Teade / KonkurssTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 15. november 2021

Sel aastal alustas 1. kooliaste uue traditsiooniga: igas kuus tuleb lugeda Tähekest ning uue kuu alguses selguvad tublimad ajakirja lugejad.

Rein Orn, akordioniringi juhendaja, 15. november 2021

Alates teisipäevast, 16. novembrist algab eelregistreerimine akordioniringi ja kestab kuni 30. novembrini 2021.

Kristin Lauri, 11. november 2021

Õpilasesinduse valimise tulemused selgusid küll juba mõnda aega tagasi ja õpilasesindus on juba jõudsalt oma tööd alustanud, kuid laiale ilmale on info seni jäänud saladuseks.

Õpilasesinduse valimistest võttis osa ⅔ 6.–9. klassi õpilastest. Tuleb rõõmuga tunnistada, et kõik esindusse kandideerijad said hääli ning õpilaskogu otsus kinnitada õpilasesindusse 18 liiget tähendab seda, et Nooruse kooli esimesse õpilasesindusse said kõik valimistel kandideerinud õpilased.

Kristin Lauri, 13. oktoober 2021

Reedel, 15. oktoobril toimuvad õpilasesinduse valimised Stuudiumi vahendusel, kus igal õpilasel on võimalik hääletada enda lemmikkandidaadi poolt, kandidaatidega on võimalik varem tutvuda 1. korrusel asuval õpilasesinduse stendil.

Olle Arak, 4. oktoober 2021

Neljapäeval, 7. oktoobril on huvilistel 5.–9. klassi õpilastel võimalik tutvuda Inspira robotiklubi tegemistega. Tutvumistunnid toimuvad ruumis 001 algusega kell 14.00, 15.00 ja 16.00.

Annely Oolup, 20. september 2021

Tunneme rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest!

Kristin Lauri, 17. september 2021

Tähelepanu, aktiivsed noored!

Alanud on uus kooliaasta, mis sel korral on uus algus ka meie koolile. Õpilasesindus ei ole siinkohal erand, alustame Nooruse kooli õpilasesindusega otsast pihta ja otsime õpilasesindusse liikmeid, kes tahavad ja suudavad meiega koos selle loomise tee ette võtta.

Õpilasesindusse ootame 6.–9. klassi õpilasi.

Argo Jürisson, lapsevanem, 7. september 2021

Viimasel võistlusel Kuressaare Gümnaasiumi nime all esindasid meie kooli Mirjam Paimre, Mirtel Paimre, Marili Paimre, Eleriin Raamat, Andro Jürisson, Karl-Martin Kremm, Hendrik Õigemeel ja Andre Jürisson.

Teade / ÕppetööÕpikute laenutamine
Tiina Kaup, 18. august 2021

Uuest nädalast hakatakse raamatuid laenutama – sel aastal laenutatakse õpikuid õpilastele alates 4. klassist kooli raamatukogus kell 9.00–16.00. Seda tehakse järgmistel kuupäevadel:

Tiiu Smidt, 5. juuni 2021

1.–21. juunil on koolimaja tööpäevadel avatud kell 7.00–18.00 ja 22. juunil kell 7.00–13.00.

23.–27. juunil koolimaja suletud.

Teade / ÕppetööÕppetöö alates 17. maist
Juhtkond, 14. mai 2021

Alates 17. maist on koolis kõik õpilased ja tunnid toimuvad tunniplaanijärgselt.

Koolimaja avatud kell 7.00–18.00, laupäeval ja pühapäeval suletud.

Koolimajas viibijad peavad rakendama kõiki ettevaatusabinõusid nakkuse leviku piiramiseks. Hoiame distantsi, desinfitseerime käsi, kanname maski.

Siseruumides peavad kandma maski nii õppijad kui asutuse personal. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik. Sama kehtib huvitegevuse ja täiendkoolituse puhul.