Pühapäev, 7. juuli 2024

Rubriik: Teade
Sirje Metsküll, 11. mai 2012

Kolmapäeval selgusid viimased tulemused kahe kooli sportmängude karikaturniiril.

Gert Lutter, 10. mai 2012

2012/2013 õppeaasta 1. klasside nimekirjad on selgunud. Nimekirjad ja meelespea leiab kooli kodulehelt (vaata viidet allpool). Õpilaste ja lastevanemate esimene kohtumine oma õpetaja ning uute sõpradega toimub esmaspäeval, 27. augustil kell 17:00 koolimajas.

Täpsema info vajalike koolitarvete ja kooliks vajaliku kohta leiab meelespeast.

Ene Riis, 7. mai 2012

1.- 3. klasside õpilased ja õpetajad ootavad kõiki lapsevanemaid kevadkontserdile, mis toimub 14. mail kell 17.30 Kuressaare Gümnaasiumi aulas.

Reet Lasn, 7. mai 2012

Alates kolmapäevast kutsume teid osa saama VÕLUMAAST. Lavaküpseks on saanud 4. klasside näidend „Muinasjutuga muinasjutumaale". Esimene etendus on kolmapäeval, 9. mail meie kooli I kooliastmele.

Kaarin Peet, 4. mai 2012

Traditsiooniliseks kujunenud esmaabivõistlus toimub selgi aastal. Abistamisoskustes ja -teadmistes võtavad reedel, 11. mail mõõtu maakonna koolide võistkonnad 4. kuni 12. klassini. Toimetatakse metsa all, lahendatakse põnevaid situatsioonülesandeid, nuputatakse mõne teooriaküsimuse kallal.

Registreerumine on veel avatud, seega, kel soovi, pangu oma neljaliikmeline võistkond kiiresti kirja aadressil kaarin.peet@oesel.edu.ee.

Küsimustele saab vastuseid samalt aadressilt.

Tegutsemislusti sel põneval alal!

Maidu Varik, 2. mai 2012

Laupäeval, 5. mail kell 10-12 toimub Kuressaare Gümnaasiumis teabepäev X klassi astujatele.

Urve Aedma, 27. aprill 2012

Märtsis läkitas kooliraamatukogu Etioopia lastele ingliskeelseid õpikuid. Meile edastati suured tänud ja teatati, et raamatud leidsid rakenduse ning üks inglise keele õpetajatest kasutab neid oma tunni läbiviimisel.

Teade / ÕppetööTeeme koos!
Eve Tuisk, 25. aprill 2012

30. aprill on Kuressaare Gümnaasiumis koostegemise päev, kus igaüks saab teha midagi koos klassi- või lennukaaslasega.

Merle Rekaya, 23. aprill 2012

Kuni 17. aprillini kestis KG huvikooli Inspira poolt välja kuulutatud konkurss noorte lauljate võistlusele nime leidmiseks. Kahe nädala jooksul laekus ligi 50 pakkumist, neid tuli nii õpilastelt kui ka täiskasvanutelt, muusikutelt ja ajakirjanikelt ning „nimekaardile“ saab märkida sellised kohad nagu Kuressaare, Pärnumaa, Tallinn, Helsingi ja Oklahoma.

Võidunime pakkus Andres Karu, kes saab preemia kätte üleriigilisel noorte lauljate konkursil Solistica, mis toimub 25.-26. jaanuarini 2013 Kuressaare Gümnaasiumis.

Merle Rekaya, 23. aprill 2012

Kolmapäeval, 25. aprillil kell kuus on raadio Kadis eetris selleaastane kaheksas KG noortesaade "Rendez-vous". Seekordsed teemad:

Maidu Varik, 20. aprill 2012

Inimtegevuse tulemeid mõõdab ökoloogiline jalajälg, oma jälje igaühe hinge jätab ka kool. Haridus on oma rumaluse jätkuv avastamine, aga siiski oleks ennatlik järeldada, et õpilase näol on avastatud puuduv lüli ahvi ja tsiviliseeritud inimese vahel.

Sirje Kereme, 17. aprill 2012

Järgmise nädala lõpul, 27.-28. aprillil toimub Tartus Õpilaste Teadusliku Ühingu 8. aastakonverents. Kokku tuleb teadushuvilisi noori kogu Eestist.

Merle Rekaya, 17. aprill 2012

Viimase kahe nädala jooksul on kõigil olnud võimalus pakkuda nime uuele üleriigilisele solistide konkursile, mida korraldab KG. Konkurss vajab nime, mis peab kõlama säravalt, inspireerivalt, värskelt ja lennukalt ning olema suupärane ning ühesõnaline.Veel tänase päva jooksul on nimepakkumised oodatud aadressile pilvi@oesel.edu.ee . Võitjat ootab vääriline auhind!

Teade / ÕppetööTeadustunnid põhikoolis
Sirje Kereme, 17. aprill 2012

Homme, 18. aprillil külastavad meie kooli Maaülikooli noored teadurid, eesmärgiks viia läbi huvitavad teadustunnid klassides 6.a, 4.a, 4.b, 5.a ja 1.c.

Tutvustatavad teemad on järgmised: kuidas teha lihtsalt jäätist?(1.c); maastikuraamatu lugemistund (5.b); taim ja geen (6.a); puu aastarõngad on metsa peegliks (4.c ja 4.b).

Anu Rand, 16. aprill 2012

3. aprillil toimus 1. kooliastme õpilaste viktoriini "Tean ja oskan" 3. voor.

Urve Aedma, 12. aprill 2012

Peagi saab läbi õppeaasta ja lõpeb koolitee meie abiturientidel. Mõelgem, kas pole juhtumisi ununenud mõni raamatukogust laenutatud raamat tagasi viimata? Praegu on sobiv aeg üle vaadata oma raamaturiiulid, kapid ja muud panipaigad ning tagastada teavikud, mida te enam õppetöös ei vaja.

Merle Rekaya, 10. aprill 2012

Hei, KG õpilased, õpetajad, lapsevanemad!

25.-26. jaanuarini 2013 toimub KGs uus üleriigiline noorte solistide konkurss. Konkurss vajab nime, mis peab kõlama säravalt, inspireerivalt, värskelt ja lennukalt ning olema suupärane ning ühesõnaline.

See on sinu võimalus osaleda KG suurürituse ettevalmistamisel. Võitjat ootab vääriline auhind!

Pakkumised nimekonkursile on oodatud 17. aprillini aadressile pilvi@oesel.edu.ee .

Johanna Suurhans, 10.k, 10. aprill 2012

"Noorte sõna" on noortekeskuse saade, mis on eetris iga kuu kolmandal kolmapäeval kell 18-19 Kadi raadios. Järgmine saade läheb eetrisse 18. aprillil ning teemaks on sport Kuressaares.