Pühapäev, 7. juuli 2024

Rubriik: Teade
Teade / KultuurNeidis kutsub laulma!
Laine Lehto, 6. september 2012

5-aastane neidudekoor Neidis ootab oma ridadesse uusi liikmeid! Kui oled huvitavatele muusikaprojektidele avatud lauluhimuline neiu, tule ja liitu meiega teisipäeval, 11. septembril! Saame kokku klassiruumis 101 kell 15:45. Lisainfo dirigent Laine Lehtolt.

Inge Jalakas, 5. september 2012

Spordipäevale registreerumine algab 6. septembril kell 18:00!

Teade / KultuurTulge laulma!
Mai Rand, 5. september 2012

Meie kooli segakoor AVE alustab uut hooaega. Kohtume esmaspäeval, 10. septembril kell 15.45 aulas, kus kõigepealt räägime põnevatest plaanidest. Ootame ka uusi lauljaid, oodatud on gümnaasiumiosa õpilased! Uued, tulge natuke varem kohale!

Renate Pihl, 5. september 2012

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) algatas järjekordse ettevõtlikkusprojektide konkursi, mille eesmärgiks on arendada üldist ettevõtlikkust ning tõsta ettevõtlusteadlikkust ja –aktiivsust. Projektide esitamise tähtaeg on 24. september.

Madli-Maria Naulainen, 5. september 2012

Tervise Arengu Instituut kuulutab välja konkursi „Tervist edendava idee projekt“ ehk TEIP, mille eesmärk on toetada noorte endi poolt välja mõeldud terviseteemalisi projekte. Konkursile on oodatud 12-19-aastaste huvitavad ja uudsed ideed kuidas muuta oma vanemate, koolikaaslaste ja õpetajate käitumist tervislikumaks või kuidas muuta kool või koduümbrus meeldivamaks paigaks.

Renate Pihl, 5. september 2012

Avatud Eesti Fondi Noortefondist saavad oma ideedele toetust taotleda kõik 15-29-aastased Eestis elavad noored. Noortefondi eesmärk on pakkuda tuge julgetele ja omanäolistele algatustele, mis julgustavad noori kaasa rääkima nende jaoks olulistel teemadel. Oodatakse projekte, mis edendavad kodanikuaktiivsust, sõnavabadust, sallivust ja teisi avatud ühiskonna põhiväärtusi.

Renate Pihl, 5. september 2012

Leiutada on imelihtne! Oluline on vaid märgata meid ümbritsevat ja püüda seda paremaks muuta.

Madli-Maria Naulainen, 5. september 2012

Stipendiumi eesmärgiks on toetada õppivaid noori, kel on loomulikku annet ärksaks ja iseseisvaks mõttetegevuseks ning tahtmist seda annet arendada. Et taolisi noori leida, toimub igal sügisel arvamuslugude konkurss.

Pilvi Karu, 5. september 2012

Väikesed lauluhuvilised lapsed on taas oodatud Inspira muusikaringidesse, mis toimuvad lasteaed Naerusuu ruumides, Tallinna 12. Õhtupoolsel ajal, kahel korral nädalas saadakse kokku ja veedetakse koos aega laulude, mängude, tantsude ning pillimänguga.

Muusikaringide õpetajad Helle Rand ja Pilvi Karu soovivad oma tundides pakkuda lastele lõbusat ja arendavat mängulist tegevust. Pillimäng erinevate rahvaste rütmi- ja meloodiapillidel ning liikumismängud on olulisel kohal laulmise kõrval.

Tiiu Smidt, 5. september 2012

Suvel on toimunud väikesed ümberkorraldused jalgrataste parkimisel.

Pilvi Karu, 4. september 2012

Tütarlastekoori esimene proov on 10. septembril kell 14:00 aulas. Ootame kõiki Vocaliisasid ja teretulnud on ka uued lauljad! Kooris laulavad 5.-9. klassi tüdrukud ning koori juhivad Helle Rand ja Pilvi Karu.

Merle Tustit, 3. september 2012

Saame kokku ja seame plaane alanud kooliaastaks 4. septembril kell 16.00 ruumis 106. Oodatud on ka uued rahvatantsuhuvilised noored! Rahvatantsurühma juhendab Merle Tustit.

Teade / VariaToitlustamisest
Tiiu Smidt, 3. september 2012

Kuressaare Gümnaasiumi söökla on avatud E, T, K, N 8:30 – 16:00, R 8:30 – 15:00. Algklasside toitlustamine toimub ajavahemikul 10:00 – 11:10 ja alates kell 11:10 on kõigil soovijail võimalik taas sööklat külastada.

5. – 12. klassi õpilastele ei ole määratud kindlaid söögivahetunde, vaid õpilased valivad oma soovi kohaselt parima aja lõunatamiseks koostöös klassijuhatajaga ja vastavalt tunniplaanile.

Madli-Maria Naulainen, 31. august 2012

1. septembril 2012 algab arvutijoonistuste võistlus "Eesti - mereriik", mille korraldavad Eesti Hariduse ja Teaduse Andmesidevõrk EENet, Eesti Meremuuseum ja Eesti Mereakadeemia. Üheteistkümnendat aastat järjest on lapsed, noored ja täiskasvanud oodatud arvutiga pilte joonistama ja neid võistlusele saatma.

Madli-Maria Naulainen, 31. august 2012

Kõikidel noortel vanuses 7-26 on võimalus osaleda Tallinna Noorsootöö keskuse korraldataval noortefilmide konkursil „Filmid õue“. Filmide saatmise tähtaeg on 21. september 2012.

Renate Pihl, 30. august 2012

Eesti Rahva Muuseum ja „Teeme ära!“ maailmakoristuse meeskond kutsuvad osalema koolilaste plakativõistlusel „Kuidas ese prügimäele sattus?“.Võistluse korraldajatel tuleb aidata illegaalsetelt prügimägedelt leitud asjade eluringi kaardistada.

Plakatite esitamise tähtaeg 26. oktoober 2012.

Renate Pihl, 30. august 2012

Briti Nõukogu kutsub noori vanuses 13-18 osalema loominguliste tööde konkursil "Põlvkondadevaheline Dialoog". Konkursi eesmärgiks on tähele panna eakaid inimesi meie ümber, suurendada nende aktiivsust ühiskondlikus elus ning julgustada dialoogi noorte ja eakate vahel. Konkursi tähtajaks on 10. september 2012.

Teade / KultuurInspira avatud ringid
Tiia Leppik, 29. august 2012

Inspira avatud ringidesse algab registreerimine kooli kodulehel alates 5. septembrist 2012.