Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Teade
Madli-Maria Naulainen, 3. november 2012

Tallinna Kullo Lastegalerii kutsub osalemad kunstikonkursil , mille teemaks sel aastal on "Valgus". Ja valgus sai. Mis kõik annab valgust ja kust valgus tuleb? Valgus võib olla ilus ja valus. Valgust saab olla vähe ja üleliia. Valgus saab tulla meie seest ja väljapoolt. Oodatakse fantaasiarikast lähenemist ja toredaid kunstiteoseid.

Madli-Maria Naulainen, 3. november 2012

Alates 29. oktoobrist algab programmi „Ohutu liiklemine kõigile” üle-eestiline konkurss „Sinu idee, Sinu algatus”, mille raames peavad 6-12-aastased õpilasrühmad välja mõtlema ning ellu viima liiklusohutuskampaania. Ellu viidav kampaania peaks puudutama peale nende endi ka teisi – näiteks oma kooli või kohalikku kogukonda. Teist korda toimuva konkursi peaauhind on osavõtt rahvusvahelisest finaalist, mis toimub EuroDisneylandi lõbustuspargis Pariisis.

Teade / ÕppetööKiita
Anu Saabas, 2. november 2012

1. õppeveerandil väga hea ja hea õppeedukusega õpilased.

Ain-Joonas Toose, 12.c, 2. november 2012

Sel pühapäeval, 4. novembril korraldab Kuressaare Gümnaasiumi väitlusklubi koostöös Eesti Väitlusseltsiga juba teist korda saare peal väitlejate turniiri START. START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Tegelejatele on kesk- ja põhikooliõpilastele mõeldud turniir, kus võib osaleda vaid eelneva ametliku väitluskogemuseta väitleja ehk iga õpilaste tiim, kus pole meistrivõistlustel osalenud väitlejaid, võib osaleda.

Anneli Meisterson, 1. november 2012

Kuressaare linna 450. juubeli puhul taotles Kuressaare linn üle-eestilise kampaania Koolirahu linna staatust aastaks 2013. Soov rahuldati ja 1. septembril 2013 kuulutatatakse Koolirahu välja Kuressaares.

Johanna Suurhans, 11.a, 31. oktoober 2012

Kuna õpilasesinduse põhimääruses on kirjas, et valimistulemus peab olema vähemalt 50%, aga tänavune hääletus tulemus oli 44,4%, siis peab õpilasesindus tegema erakorralised valimised, mille korra otsustab ta ise. Erakorralised valimised toimuvad 5.novembril kell 9:45 aulas klassivanemate koosolekul.

Madli-Maria Naulainen, 25. oktoober 2012

Kadrioru kunstimuuseum, Mikkeli muuseum, Kadrioru Saksa gümnaasium, Tallinna Loomaaed ja Stabilo kutsuvad lasteaia rühmasid ja põhikooli klasse osalema animalistliku kunsti konkursil „Loom, lind ja inimene".

Madli-Maria Naulainen, 24. oktoober 2012

Sihtasutuse Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskus ootab 15-19aastaseid noori osalema kirjandi- ja esseevõistlusel „Minu elu kutse“. Konkursi eesmärk on noori oma tuleviku üle arutlema ja mõtlema panna.

Teade / KonkurssKirjandusraal 2013
Madli-Maria Naulainen, 22. oktoober 2012

Nõo Reaalgümnaasium korraldab koostöös Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi, haridus- ja teadusministeeriumi ning Tiigrihüppe Sihtasutusega veebipõhiste õppematerjalide konkursi „Kirjandusraal 2013“. Seitsmes konkurss on mõeldud 8. – 12. klasside õpilastele ning registreerumine konkursile toimub 3. detsembrini 2012.

Madli-Maria Naulainen, 22. oktoober 2012

Alates 22. oktoobrist saavad Eesti gümnaasiumi- ja kutsekoolide õpilased kandideerida oma töös tunnustatud ja kõrgetel ametikohtadel töötavate inimeste „varjudeks“.

Meie KG toimetus, 19. oktoober 2012

Sellel pühapäeval, 21. oktoobril esineb TV3 saates "Eesti otsib superstaari" meie kooli 31. lennu vilistlane Tuuli Rand. Zürii otsustas ta edasi saata lohtusvooru ja ta vajaks rohkem oma kodukooli ja ka saarlaste toetust finaali pääsuks.

Tiiu Smidt, 19. oktoober 2012

Koolivaheajal, 22. - 26.oktoobril, söökla suletud.

Inge Jalakas, 18. oktoober 2012

KG sisekergejõustiku võistlused toimuvad 4. – 9. klassidele 30. oktoobril kell 16:00 ja 10. - 12. klassidele 01. novembril kell 16:00 Kuressaare Spordihoones. See on esimene võistlus, mis läheb ka kooli klassidevahliste võistluste arvestusse spordis.

Teade / VariaEgon Ligi fotoring
Egon Ligi, 18. oktoober 2012

Hei, saarlasest fotosõber, tule fotoringi! Alates 2. novembrist igal reedel kell 17 Kuressaare Gümnaasiumis!

Inge Jalakas, 18. oktoober 2012

Miks on vajalik klassidevaheline võistlus eelkõige just spordis? Vastus väga lihtne: see on põnev, tekitab hasarti ning kogu klass pingutab ühise eesmärgi nimel – saada kooli kõige sportlikumaks klassiks. Sel õppeaastal on klassidel võimalus oma sportlikku vaimu ja jõudu katsuda viie võistluse vahel, milleks on: MV sisekergejõustikus, võimlemisvõistlused, MV suusatamises, MV ujumises ning lõpp-punkt pannakse uue võistlusega, milleks on Quatlon.

Maidu Varik, 17. oktoober 2012

Vaheajal, 23. oktoobril kell 12 -17 Tallinna Tehnikaülikoolis avatud uste päev! Tule saa osa päevast ülikoolis, leia enda eriala ning tasuv töö tulevikuks!

Madli-Maria Naulainen, 17. oktoober 2012

MTÜ Lastekaitse Liit korraldab taas oma iga-aastast essee-, joonistus- ja fotokonkurssi, sel aastal on teemaks ”Kuula last!“. Eesti ratifitseeris 1991. aastal ÜRO Lapse õiguste konventsiooni, mille artikkel 12 on üks võtmetähtsusega artiklitest, märgib liit oma pressiteates. Konventsioon tunnustab lapse õigust avaldada oma arvamust, olla ära kuulatud, ning teistel isikutel on kohustus lapse seisukohti arvesse võtta.

Johanna Suurhans, 11.a, 16. oktoober 2012

Õpilasesinduse valimised on selleks korraks lõppenud ning hääled kokku loetud.