Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Teade
Maidu Varik, 20. detsember 2013

I poolaasta vahekokkuvõttena saavad kõige suurema kiituse need gümnasistid, kelle senised kursusehinded on "väga head" ja "head". Edu ja tulemuslikku õppimist kõigile, sest lõplikult loetakse tibusid ju ikkagi suve hakul.

Inge Jalakas, 19. detsember 2013

Klassidevahelises võistluses spordis on toimunud 2 suurvõistlust: kergejõustiku MV ja võimlemisvõistlused. Ees ootavad II poolaastal veel suusatamise MV, ujumise MV ja quatlon. Seis on põnev!

Merle Rekaya, 17. detsember 2013

Kolmapäeval, 18. detsembril on Kadi raadios eetris meediakursuse õpilaste raadiosaade Rendez-vous. Homses saates räägime võimlemisvõistluse võitja 12.a klassi esindaja Henriga, muusikast vestleme 10.b klassi õpilase Uudo Sepaga ning eelseisvatest jõuludest teeme juttu Katrin Keso-Varese ja 1. klassi lastega.

Saadet viivad läbi Kuressaare Gümnaasiumi meediasuuna õpilased Laura Oolup, Kadri Pitk, Kristel Sirel, Gita Siimpoeg, Teele Raimla ja Merit Käsk.

Meeldivat kuulamist!

Teade / KultuurSegakoor Ave lossis
Mai Rand, 12. detsember 2013

Ootame kõiki reedel, 13.12 kell 19:00 müstilise atmosfääriga kapiitlisaali, kuulama meie kooli segakoori Ave ja kammerkoori Helin ühist Lumeootuse kontserti.

Laine Lehto, 12. detsember 2013

Juba traditsiooniks kujunenud Kuressaare gümnaasiumi jõulukontsert-jumalateenistusel, mis toimub Laurentiuse kirikus kolmapäeval, 18. detsembril kell 17:00, osalevad meie kooli õpilased algklassidest gümnaasiumini.

Riin Suuster, 4.a, 9. detsember 2013

Reedel, 6. detsembril osalesid KG kodutütred Salme kultuurimajas kodutütarde ja noorkotkaste jõuluhõngulisel omaloomingupäeval, kuhu oli kokku tuldud kogu Saaremaalt.

Maidu Varik, 5. detsember 2013

Neljapäeval algas Megaaju uus hooaeg. Osaleb 51 võistkonda IV - XII klass + õpetajate võistkonnad. I voor algas pingelises heitluses parajalt keerukate küsimustega, ent ükski küsimus ei jäänud õige vastuseta. Parima tulemuse saavutas 12.b võistkond (6 punkti), järgmised jäid maha kolme punktiga.

3-punktiliste liidri jälitusgruppi kuuluvad: 4.c, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 8.b, 10.a, 10.c, 12.a, 12acdc, 13õ.

Teade / ÕppetööAlgab Megaaju XVII hooaeg!
Maidu Varik, 3. detsember 2013

Lõpuks ometi ta algab! Neljapäeval, 5. detsembril kell 11:45 toimub aulas Megaaju 2014 I voor.

Osalema on oodatud kõigi klasside ja õpetajate 3-liikmelised võistkonnad.

Küsimused käsitlevad kõiki mälumängu traditsioonilisi valdkondi - ajalugu, loodus, sport, kultuur, teadus, poliitika, varia ning muidugi ka KG ajalugu.

Reene Kanemägi, 3. detsember 2013

Esimesel korrusel on avatud Keskkonnaameti rändnäitus Eesti rannaniitudest ja meie kahepaiksetest. Palume külastada!

Marvi Mäeots, 2. detsember 2013

Sellel õppeaastal on planeeritud lastevanematele kaks huvitavat koolitusloengut. Neist esimene juba 10. detsembril kell 17:30-19:00 aulas. Lektoriks psühholoog Lia Hanso. Teemaks: Lastel ja noortel esinevad sagedasemad psüühikaprobleemid lapsepsühholoogi pilgu läbi.

Loengu käigus räägitakse lapseea psühhiaatrilistest häiretest ja psühholoogilistest probleemidest, nende erisusest.

Urve Aedma, 29. november 2013

Kooliraamatukogus on võimalik vaadata joonistusi kunstiringi õpilastelt.

Pildid on välja kukkunud hästi rõõmsad ja värvilised ning pakuvad vaatajatele nii mõnegi üllatuse.

Õpilaste juhendaja on kunstiõpetuse õpetaja Ene Pidmann

Katrin Keso-Vares, 28. november 2013

Advendiaeg on ootuse ja ettevalmistamise aeg, kuulamise ja vaikimise aeg, abistamise ja hoolimise aeg, mõtisklemise ja lähedastega koos olemise aeg. Kindlasti palju-palju muudki mahub selle ootusäreva aja sisse.

Merle Rekaya, 26. november 2013

Kolmapäeval, 27. novembril kell 18:00 on raadio Kadi eetris jälle KG noortesaade Rendez-vous, mida viivad läbi meediakursuse õpilased.

Saate külalisteks on õpetaja Marit Tarkin, keda küsitlevad Johanna Suurhans 12.a ja Maarja-Grisel Mets 12.b; Laura Oolup 12.c, keda intervjueerib Birgit Verbitski 12.a-st ning viimasena teatrimees Aarne Mägi, kellega räägivad Regina Kahm 12.b ja Kertu Leesmaa 12.a. Intervjuude läbivateks teemadeks on Suur Teatriõhtu, väitlemine ning mitteformaalsed õppemeetodid (nt osaluskohvik).

Head kuulamist!

Anna-Marie Vara, Anneli Antsmaa, 12.c, 25. november 2013

Homme, teisipäeval, uurime 1.-3. klassi laste internetiharjumusi ja seda, kui palju nad teavad internetis varitsevatest ohtudest. Näitame neile lühifilmi internetis liiklemise põhireeglitest ning sellest, kuidas ennast ohtude eest kaitsta. Soovime tõsta laste teadlikkust sellest, et internet on tegelikult sama ohtlik, kui näiteks üksi tänaval kõndimine:)

Eve Tuisk, 25. november 2013

Olete oodatud Kuressaare Gümnaasiumi teatrigalale kolmapäeval, 27. novembril kell 18:00. Lavale astuvad teatriõhtute võidutrupid. Õhtu ligikaudne pikkus on poolteist tundi ja pileteid hinnaga 2 eurot saab osta eesti keele vaheruumist 302.

Tiina Käen, 19. november 2013

Juba 11. detsembril on koolis võimlemisvõistlused. See tähendab seda, et on aeg alustada omaloominguliste kavade koostamisega.

Marit Tarkin, 13. november 2013

Neljapäeval, 14. novembril algusega 18:00 toimub Väike Teatriõhtu meie kooli 7.-9. klassidele. III kooliaste etendab just neile olulisi lugusid. Etenduse aineseks võis kasutada nii noorsooromaane kui ka omaloomingut. Oluline on, et lavale jõudvad etendused kõnelevad nii noortele endale kui publikule.

Reet Lasn, 11. november 2013

Teisipäeval, 12. novembril kell 16:00 võtavad näitemängu ohjad üle 4.-6. klassid. Laval kohtute loomulikult Naksitrallide, Krõllide ja paljude, paljude loomadega ning teiste vahvate tegelastega.