Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Teade
Merle Rekaya, 28. august 2015

Eestis on alates käesoleva aasta veebruarist üks hädaabinumber 112, millelt saab lisaks kiirabile ja päästjatele nüüd kutsuda ka politseid.

Madli-Maria Naulainen, 25. august 2015

17.–19. august toimus Roostal HITSA korraldusel haridustehnoloogide suvekool, milles osales umbes 70 õpetajat ja haridustehnoloogi üle Eesti. Ühiselt tutvuti paljude uute tehnoloogiliste keskkondade ja võimalustega, jagati kogemusi ning tehti ettevõtlusteatrit.

Anu Saabas, 24. august 2015

Kuressaare Gümnaasiumi 1.–9.klasside õpilane kasutab oma kooli õpilaspäevikut (väljavõte KG kodukorrast).

Urve Aedma, 21. august 2015

Õpikuid laenutatakse õpilastele alates 4. klassist elektrooniliselt kooli raamatukogus kella 9–16 järgmiselt:

4.–5. klassid 25. augustil

6.–7. klassid 26. augustil

8.–9. klassid 27. augustil

Gümnaasiumi klassid 28. augustil või kooli alguses.

Teade / VariaKoolimaja suvel
Tiiu Smidt, 12. juuli 2015

Kuressaare Gümnaasium suvel 2015

Inge Jalakas, 29. mai 2015

Hiljuti võis näha, kuidas ületati Kaali järve Gibbon Slackline hüppenööril. Peagi võib reaalsuseks saada, et KG-s tulevad võistlused tervisepargi tiigi ületamisel! Igal juhul käib harjutamine täies hoos ning 11.a klassi Janis Krupinš on sellel alal juba väga osav!

Merle Rekaya, 27. mai 2015

Täna, 27. mail on raadio Kadi eetris selle õppeaasta viimane noortesaade "Rendez-vous". Meediakursuse õpilased Morten Mägi Ravn, Liisi Kippak, Taavi Aeg, Tanel Aeg ja Martin Janson toovad kuulajateni mõtiskluse, milline on KG 37. lend. Inge Jalakas võtab kokku Inspira 10. sünnipäeva. Uus, "Rendez-vous" 12. hooaeg algab juba septembrikuus. Head kuulamist!

Urve Aedma, 22. mai 2015

Kooliraamatukogu täienes 9 ingliskeelse raamatuga, mis on olnud Amazon.com müügitabeli TOP 10 hulgas. Raamatud kinkis koolile meie vilistlane Ingrid Aulik.

Kellel on huvi ja tahtmist oma keeleoskust täiendada, siis on nüüd hea võimalus.

Ave Jõgi, 18. mai 2015

KG 33A lennu vilistlane Sander Tulk õpib praegu Kuressaare Ametikoolis tarkvaraarendaja erialal. Sellega seoses on tal kursusega koos käsil projekt, millega seoses on valminud küsitlus. See küsitlus puudutab kõiki Saaremaaga seotud inimesi ja eelkõige just noori, nii et olge agarad vilistlast toetama ja võtke mõni minut, et täita küsitlus!

Tiina Käen, 5. mai 2015

Teadmiseks kõigile, kes kooli metsas liiguvad. Täna esimese tunni ajal tuli julge noor rebane stardipaika, luusis rahulikult ringi ja võttis paku peale jäetud jopedest (3.c õpilase oma) ühe kaasa.

Virge Lember, 4. mai 2015

Eesti Panga muuseumi rändnäitust on võimalik oma õpilastega külastada veel kuni 7. maini.

Mai Rand, 30. aprill 2015

Teisipäeval, 5.mail kell 19 annavad kahe kooli koorid Kultuurikeskuses meeleoluka popmuusikakontserdi. Üles astuvad KG tütarlastekoor Vocaliisa ja segakoor Ave ning SÜG-i tütarlastekoor Kressendo ja segakoor Kreedo. Linna sünnipäevale pühendatud kontserdil teevad kaasa ka neidude ansambel Särts ja meesansambel Varsakabi ning solistid.

Merle Rekaya, 29. aprill 2015

Täna, 29. aprillil kell 18 on raadio Kadi eetris kooli noortesaade, mille panid kokku meediakursuse õpilased Liisi Kippak ja Morten Mägi Ravn. Juttu tuleb emadepäeva kontserdist, Kool Lookist, eksamitest ja abituriendid mõtisklevad, mis neist edasi saab. Toredat kuulamist!

Taavi Rauniste, Kuressaare Linnavolikogu liige ja Arengukomisjoni esimees, 28. aprill 2015

Kuressaare Linnavalitsus ootab taaskord ettepanekuid kaasava eelarve raha kasutamiseks. Tee oma ettepanek, kuidas sina kasutaksid kaasava eelarve 30 000 eurot.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 28. aprill 2015

Seoses kevadpühadega 1. mail koolimaja suletud. Häid pühi!

Teade / KlassiloodJuhõissa pulmad!
Meeri Martinson ja Uudo Sepp, 11.b, 24. aprill 2015

Aitäh, kes te meile kaasa elasite, tantsisite, mullitasite ja toetasite meie abieluettepaneku päeva igas mõttes. Tegite meie meele rõõmsaks. Väärtustame teie vaeva väga!

Raili Kaubi, 23. aprill 2015

Juba sel laupäeval toimub 13. korda koolinoorte moekonkurss. Meie kool on esindatud 9 kollektsiooniga, mille õmblemine käib veel täie hooga.

Teade / VariaMegaaju finaal
Maidu Varik, 21. aprill 2015

Kolmapäeval, 22.aprillil saab lõpplahenduse Megaaju 2015. Finaalvoor toimub kell 11.45 ja 12.45 aulas. Viimase vooru eel hoiavad liidripositsiooni õpetajate võistkonnad Must maastur ja 13õ, neile järgnevad 12.b, 12.c, 10.b ja 7.c võistkonnad. Kõik on veel võimalik!