Neljapäev, 4. juuli 2024

Rubriik: Teade
Merle Rekaya, 25. mai 2016

Kolmapäeval kell 18 räägivad abituriendid KG 38. lennust: pikk intervjuu klassijuhatajate Maidu Variku, Eve Tuisu ja Mai Rannaga, vestlusringis abituriendid ise.

Kuula kindlasti, sest septembris on eetris juba uued tegijad.

Teade / ÕELahe õpetaja
Sandra Väli, 11.a klass, 19. mai 2016

18.–20. maini saab valida kooli lahedamat õpetajat! Kolmapäevast reedeni saavad õpilased anda oma hääle enda lemmikõpetajale. Hääletada saab igas vanuseklassis ning hääle andmine toimub vahetundides alates 9.45 II korruse Halli väljaku klaaskapis.

Tule ja anna enda lemmikõpetajale hääl!

Anu Rand, 10. mai 2016

7. mail sai Kuressaare linna džuudomeistriks U-10 vanuseklassis Ramon Mägi. Teda autasustati I järgu diplomi ja kuldmedaliga.

Teade / KlassiloodLõbusad kaelkirjakud
Anu Rand, 6. mai 2016

1.c klass meisterdas kevadiselt lõbusad kaelkirjakud. Lisaks saime ka huvitavaid teadmisi nendest loomadest.

Merle Rekaya, 4. mai 2016

Algklasside riigifestival toimus 29.–30. aprillil Valgas. Meie tubli 2.d klass koos juhendaja Lelet Aavikuga tuli koju laureaaditiitliga. Palju õnne!

Anu Rand, 3. mai 2016

2. mai hommikul oli meie klassi lastel üllatus suur: soe kevadpäike oli värvinud meie kaks punaseviljalist maasikmarja punaseks.

Anu Rand, 2. mai 2016

Judopoiss Ramon Mägi saavutas Audentes Cupil kolmanda koha.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 28. aprill 2016

1. mail koolimaja suletud.

Merle Rekaya, 27. aprill 2016

Täna kell 18 on raadio Kadi eetris Kg noortesaade "Rendez-vous". Täna räägime sel kuul toimunud KG minifilmifestivalist Marit Tarkini ja Greete Paaskiviga, abiturientide ballist räägib Miss Abiturient Maria Pihlas. Samuti küsime lennukaaslastelt Eliis Metsalt ja Randy Vendalt nende tegemistest peale gümnaasiumi lõputunnistuse kättesaamist. Toredat kuulamist!

Olle Arak, 27. aprill 2016

KG Robootikaklubi osales nädalavahetusel Jõhvis toimunud koolirobootika võistlusel Robomiku Lahing 2016. KGd esindasid 14 robotit, 1 arvutimäng, 14 õpilast ja 1 juhendaja.

Anne Mets, 27. aprill 2016

23. aprillil toimunud vabariiklikult kunstiolümpiaadilt Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis tuli II kohaga tagasi meie 10.c klassi õpilane Anna Karakjan.

Omaloominguline töö "Üksi ja koos" hinnati aga parimaks!

Merle Rekaya, 26. aprill 2016

23.-24. aprillil toimus Tartus vabariiklik lingvistikaolümpiaad, kus osales 12.a klassi õpilane Sander Tamm. Palju õnne!

Olümpiaad ühendab erinevaid õppeaineid ja eeldab tugevat loogikat ning keeleteaduse mõistete tundmist. Iga osaleja lahendas viis ülesannet, kus pidi oskama ka oma lahenduskäiku selgitada.

Sandra Väli, 11.a klass, 26. aprill 2016

Nagu juba traditsioonis saandud, tuleb ka selle kuu viimasel kolmapäeval, 27. aprillil stiilipäev.

Tiia Kuusk, 21. aprill 2016

4.–7. aprillini toimus mõttespordi olümpiaadi viimane voor. Tulemused on selgunud.

Sandra Väli, 11.a klass, 20. aprill 2016

Kuressaare linnateatris toimus juba seitsmendat korda Minifilmifestival. Seekord oli filme kokku lausa 18 tükki!

Teade / SportTubli, Ramon!
Anu Rand, 20. aprill 2016

16. aprillil toimus Eesti Judoliidu korraldatud Tartu XXV rahvusvaheline kevadturniir 2016. Võistlejaid oli Soomest, Lätist ja muidugi Eestist.

Maidu Varik, 19. aprill 2016

Megaaju 2016 suur finaal toimub sel kolmapäeval kell 11.45 ja 12.45 aulas. Enne viimast vaatust jagavad liidrirolli 11.c arukate blondiinide võistkond ja õpetajate Valge Honda. Liidrite kannul on 8.c ja õpetajate võistkond 13.õ, väikese vahega järgneb 12.a. Tuleb põnev võistlus!

Teade / ÕppetööKänguru tulemused
Heidi Carolina Martinsaari, 17. aprill 2016

III veerandi lõpus toimus matemaatikavõistlus Känguru, mis on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat.