Neljapäev, 4. juuli 2024

Rubriik: Intervjuu
Sander Moondu, 8.a, 14. juuni 2013

Sander Moondu tegi oma 8. klassi praktilise tööna intervjuu meie kooli vilistlase Madis Kallasega.

Mai Rand, 24. mai 2013

Meie koolist on võrsunud ka üks helilooja- Aare Kruusimäe. Teeme täna temaga lähemalt tutvust.

Mai Rand, 20. mai 2013

Vilistlas- muusikute tutvustamise rubriiki jätkame intervjuuga laulja Margus Vaheriga.

Mai Rand, 16. mai 2013

Täna tutvume lähemalt järgmise vilistlas-muusikuga, kelleks on laulja ja laulupedagoog Triin Ella.

Laura Oolup, 11.c, 7. mai 2013

Igapäevaselt Postimehes ajakirjanik olles sattus ta nüüd vahelduseks ka intervjueeritava rolli ehk seekordses "Elu pärast KG-d" rubriigis saame lähemalt tutvuda reporteri Risto Berendsoniga.

Mai Rand, 6. mai 2013

Jätkame kooli vilistlasmuusikute tutvustamist. Seekord on meie huviorbiidis tuntud kitarrivirtuoos Andre Maaker.

Mai Rand, 25. aprill 2013

Kuressaare Gümnaasiumist on võrsunud mitmeid inimesi, kes on suure osa oma elust pühendanud muusikale. Seekord vastas küsimustele Kristo Käo.

Reet Lasn, 2. aprill 2013

Täna saame tuttavaks meie kooli vilistlase Maarika Mesipuuga 24. lennust. Praegusel hetkel töötab Maarika Rakvere Teatris. Ta on olnud Rakvere Teatri liige juba kolm aastat ja selle ajaga mänginud kolmteistkümnes rollis. Tema armas mõte: "Kunagi, kui ma veel gümnaasiumis käisin, mõtlesin, et kus iganes ma tulevikus ka ei elaks, ma saadan oma lapsed gümnaasiumiharidust omandama Kuressaare Gümnaasiumi, sest see on lihtsalt nii hea kool".

Johanna Suurhans, 11.a, 26. märts 2013

Oleme hetkeks kinni püüdnud mehe, tänu kellele selline tore üritus nagu KG Minifilmide Festival üldse alguse sai. KG vilistlane Karl Kipper, kes hetkel õpib Britannias Cardiff Metis graafilist disaini, oli lahkesti nõus sel teemal mõnele küsimusele vastama.

Reet Lasn, 28. veebruar 2013

Meil on hea võimalus saada tuttavaks meie kooli vilistlase Aivo Sadamaga. Ta oli nõus oma mõtteid ja meenutusi koolist meiega jagama esialgu ajalehe veergudel. 13. märtsil on aga teda oodata KGsse. I ja II kooliaste saavad osa etendusest „Tahan – ei taha“. Peale etendust on Aivo andnud nõusoleku ka väikeseks vestluseks õpilastega.

Pilvi Karu, 24. detsember 2012

Veel napp kuu aega ja Kuressaare Gümnaasiumisse tulevad võistu laulma noored üle Eesti, tuues kaasa meretäie head muusikat, uusi tuuli ja tormilisi hetki. Praegu, jõuluajal on veel vaikne ja mitmedki muulid, majakad ning paadid tuleb Solistica korraldajatel heasse korda seada, et kauged ja lähedased külalised ennast siin väikesel maal hästi tunneks ning pärleid püüdes oleks kõigile saatjaiks merelõhn ja adruharjad ning kajakatest tulvil taevas.

Reet Lasn, 16. märts 2012

Katrin Kannik on Kuressaare Gümnaasiumis tööl teist aastat ja praegu on ta klassijuhatajaks 2.c klassile.

Malle Tiitson, 1. märts 2012

Kindlasti on kõik märganud meie kooli esimese korruse stendidel õpilaste suurepäraseid kunstitöid ja tihti võib näha pärast tunde õpetaja Ene Pidmanni seal askeldamas. Õpetaja Pidmann oli lahkelt nõus vastama Meie KG küsimustele, et saaksime temaga lähemalt tuttavaks.

Intervjuu / KlassiloodHea raamatukoguhaldjas
Kadi Riin Kanemägi, Mari Tiitson, 6.b, 21. detsember 2011

Kaks 6.b klassi õpilast küsitlesid kõigile tuntud raamatukoguhoidjat, pärisnimega Urve Aedma.

Urve käis Osula põhikoolis, mis asub Võrumaal. Nüüdseks on see kool 134-aastane. Urve hinded olid head. Koolis korraldati palju huvitavaid üritusi. Eriti toredad oid karnevalid.

Intervjuu / KlassiloodVäike jõulueelne vestlus
Kateriine Püüa, Carmen Verhovitš, 6.b, 16. detsember 2011

Käisime vestlemas kolmanda klassi  õpilastega seoses jõulude ja talve algusega. Kui küsisime, kas  kõik lapsed ootavad jõule, oli vastus jaatav. Kolmandale klassile  meeldiks, kui külm kataks tiigid ja järved ning lumetaat tooks tuisuse ilma, nii et hanged oleks põlvedeni.

Intervjuu / PersonaaliaArmas koolipere!
Reet Lasn, 14. detsember 2011

Meie tänane vestluskaaslane on Anu Rand, kes töötab KGs juba kolmandat aastat. Anu Rand on klassijuhatajaks IIIc klassile.

Intervjuu / PersonaaliaArmas koolipere!
Reet Lasn, 8. detsember 2011

Tänases loos saame lähemat tuttavaks kauaaegse algklassiõpetaja Inna Vanniga, kes töötab meie koolis esimest aastat. Inna Vann on klassijuhatajaks Ic klassile.

Intervjuu / ÕppetööTeadusvahetunnid algklassidele
Karl-Mihkel Truu, 11.a, 8. detsember 2011

Kolmapäeval, 30. novembril tegid 11. klassi projektigrupi noored 1. kuni 3. klasside õpilastele teadusvahetunde.