üles
Reede, 19. aprill 2024
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

19. aprill

20. aprill

22. aprill

23. aprill

24. aprill

25. aprill

26. aprill

Töötajate sünnipäevad

21. aprill

25. aprill

Artikkel, avaldatud 30. oktoober 2023, vaadatud 900 korda, autor Annely Oolup, liikumisõpetaja
Sisekergejõustiku meistrivõistlused
 Galerii Autor/allikas: Annely Oolup

Teisipäeval, 17. oktoobril toimusid Kuressaare spordikeskuse kergejõustikuhallis traditsioonilised klassidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Autasustamine toimus juba reedel, kokkuvõtlik ülevaade on siin.

4.–5. klass

1. 5.c 3546 punkti
2. 5.a 3427 punkti
3. 4.b 2731 punkti
4. 5.b 2644 punkti
5. 4.c 2622 punkti
6. 4.a 2124 punkti

Parimad individuaalsed tulemused

TÜDRUKUD
60 m jooks
1. Teneli Kaljo (5.b) 9,21
2. Brita Parkja (5.c) 9,64
3. Iris Väli (4.b) 10,05

Kaugushüpe
1. Liisa Marie D'aloja (4.c) 3.91
2. Kerttu Väli (5.a) 3.62
3. Merily Tiidussalu (5.b) 3.23

Kõrgushüpe
1.-2.  Isabella Kuusk (5.c) 1.20
         Grette Väli (5.a) 1.20
3.-4.  Emma Kubits (5.b) 1.00
         Mariliis Nuut (4.c) 1.00

Aeroodavise
1. Victoria Amanda Aavik (4.a) 15 m
2. Imogen Metsniit (4.c) 12,2 m
3. Melissa Jõeveer (5.c) 10,6 m

600 m jooks
1. Laureen Valdmets (5.c) 2.14,99
2. Ly-Sandra Reimal (5.b) 2.24,43
3.-4. Emily Jõeveer (4.b) 2.30,07
        Railis Rauk (4.a) 2.30,07

POISID
60 m jooks
1. Kahrut Suuster (5.c) 10,15
2. Kaspar Pajuste (4.b) 10,19
3. Chris Pärn (4.c) 10,3

Kaugushüpe
1. Oskar Laanet (5.c) 4.04
2. Andri Fedorov (5.a) 3.81
3. Romi Rohulaid (4.b) 3.61

Kõrgushüpe
1. Karl Pajuste (5.a) 1.30
2.-3. Silver Roosleht (5.b) 1.20
        Jasper Piipuu (4.b) 1.20

Aeroodavise
1. Keith-Gregor Kudrjavtsev (5.c) 19,8 m
2. Morris Püüa (5.b) 16,4 m
3. Kristjan Kuusk (4.b) 15,4 m

600 m jooks
1. Filip Viktor Vits (4.a) 2.01,56
2. Henriko Gregor Mägi (4.a) 2.03,56
3. Robert Mõisaäär (5.a) 2.07,29

6.–7. klass

1. 6.b 4725 punkti
2. 7.d 4641 punkti
3. 7.c 4387 punkti
4. 6.a 4115 punkti
5. 6.c 3707 punkti
6. 7.a 3189 punkti
7. 7.b 3019 punkti

Parimad individuaalsed tulemused

TÜDRUKUD
60 m jooks
1. Lisandra Lehtjärv (7.d) 9,58
2. Gertrud Saarlaid (6.b) 9,83
3. Katreen Sepp (7.c) 9,89

Kaugushüpe
1. Mirjam Paimre (7.d) 3.77
2. Annamai Laansoo (7.c) 3.40
3. Abigail Jasmiin Veberson (7.a) 3.32

Kõrgushüpe
1. Kirke-Emili Mägi (7.a) 1.35
2. Emma Piipuu (6.b) 1.30
3. Katariina Sipelgas (7.c) 1.25

Aeroodavise
1. Pille-Riin Nuut (7.d) 21,8 m
2. Maia Lissa Kuusk (6.a) 20,8 m
3. Brigita Mõik (6.b) 16,4 m

600 m jooks
1. Melissa Kivi (6.c) 2.09,95
2. Hanna Väli (7.d) 2.17,05
3. Chloe Avignon (6.a) 2.21,8

POISID
60 m jooks
1. Hugo Paju (6.b) 8,61
2. Ramon Väli (7.d) 9,07
3. Ramon-Marten Sepp (7.c) 9,08

Kaugushüpe
1. Regor Jalak (7.d) 4.48
2. Karl Arthur Sepp (6.b) 4.26
3. Lauri Kiier (7.c) 4.23

Kõrgushüpe
1. Jakob Jürviste (7.c) 1.40
2. Jaak Laula (6.b) 1.35
3. Karl-Gustav Jõevere (6.b) 1.30

600 m jooks
1. Johann Viktor Vits (6.b) 1.53,0
2. Artur Veelaid (7.c) 1.56,0
3. Georg Osvald Ots (7.b) 1.57,6

8.–9. klass

1. 9.a 6570 punkti
2. 9.d 6289 punkti
3. 8.b 5940 punkti
4. 8.a 5753 punkti
5. 8.c 5444 punkti
6. 9.c 5269 punkti
7. 9.b 5067 punkti
8. 8.d 4997 punkti

Parimad individuaalsed tulemused

TÜDRUKUD
60 m jooks
1. Heidi Väli (8.a) 9,77
2. Linda Männik (9.a) 10,16
3. Anni Kubjas (8.d) 10,27

Kaugushüpe
1. Eva-Lotta Orglaan (9.d) 4.41
2. Epp Kristel Tuisk (8.b) 4.32
3. Maria Pae (9.b) 4.22

Kõrgushüpe
1. Marili Paimre (9.a) 1.50
2. Karmen Kaju (8.d) 1.35
3. Anastasia Väin (9.d) 1.30

Kuulitõuge (3 kg)
1. Grete Aavik (9.d) 7.94
2. Mariete Järvelaid (8.c) 7.76
3. Loo Laula (9.a) 7.71

600 m jooks
1. Hanna Paju (9.a) 2.12,41
2. Triinu Kips (9.d) 2.14,02
3. Liisa Kiier (8.c) 2.15,29

POISID
60 m jooks
1. Karl Martin Kremm (8.b) 8,69
2. Artur Pastak (8.c) 8,7
3. Kristo Kombe (9.a) 8,79

Kaugushüpe
1. Horre Arikas (9.b) 4.77
2. Märt Berens (9.d) 4.70
3. Peeter Lipu (9.a) 4.43

Kõrgushüpe
1.-2. Andre Jürisson (9.a) 1.75
        Andro Jürisson (8.b) 1.75
3.-4. Rudolf Jürviste (9.d) 1.50
        Madis Kombe (8.c) 1.50

Kuulitõuge (5 kg)
1. Gregor Kesküla (9.b) 12.03
2. Mikko Nuum (9.c) 10.83
3. Robin Toomjärv (8.b) 10.26

600 m jooks
1. Ramon Mägi (9.c) 1.41,92
2. Brendon Bakhoff (8.c) 1.44,06
3. Saamuel Vahter (8.d) 1.47,88

Aitäh kõikidele võistlejatele ja kohtumiseni hüpitsa- ja lõuatõmbamisvõistlustel juba novembrikuus!

Annely Oolup,
liikumisõpetaja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii