üles
Kolmapäev, 25. mai 2022
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

25. mai

27. mai

28. mai

29. mai

30. mai

31. mai

1. juuni

Töötajate sünnipäevad

29. mai

30. mai

Uudis, avaldatud 9. mai 2022, vaadatud 290 korda, autor Gert Lutter, IT-spetsialist
Martin Tiirik, Mairo Mäeorg ja Martin Vesberg Autor/allikas: Gert Lutter

Juba 21. mail toimub Saaremaa noorte solistide konkurss Kevadümin. Vaheaja viimastel päevadel aga toimus Kuressaare linna laulukonkurss Kuressaare Laululind, kus selgitati välja maakondlikule konkursile pääsejad. Inspira noortel solistidel läks igati hästi ning esikohad nopiti lausa kolmes vanusekategoorias.

28. ja 29. aprillil Saaremaa Gümnaasiumis toimunud Kuressaare Laululinnu peakorraldajaks oli Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira ja Saaremaa Gümnaasiumi muusika- ning huvikooli Inspira solistiõpetaja Laine Lehto.

Konkursi žürii koosseisu kuulusid laulja, helilooja, arranžeerija, laulupedagoog muusikalikoolis ja vokaalansamblite juhendaja huvikoolis Meero Muusik, vokaalansambli Estonian Voices sopran Maria Väli, kultuurikorraldaja ja muusikasõber, kogenud lauluvõistluste žürii liige Triino Lest ning Saaremaa Noorsootöö keskuse suunajuht, Erahuvikooli Trummikool juhataja, muusik ja kunagi ka Laululinnul premeeritud Kaupo Saar.

Selgitati välja vanuserühmade parimad (I–V koht), kes pääsesid 21. mail Kuressaare kultuurikeskuses toimuvale maakondlikule lauluvõistlusele Kevadümin 2022.

3–4aastased

Eripreemia – Roosi Tõrv, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Heli Leppik

5–7aastased

I koht – Mairo Mäeorg, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand
III koht – Piia Rebeka Tambek, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand
Eripreemia – Gloria Randi, Kuressaare Nooruse Kool, juhendaja Liisa Toomsalu
Eripreemia – Mathias Masing, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand

8–10aastased

IV koht – Nora Org, Kuressaare Nooruse Kool, juhendaja Helle Rand
V koht – Klaudia Uibo, Kuressaare Nooruse Kool, juhendaja Helle Rand
Eripreemia – Karl August Kukk, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Helle Rand

11–13aastased

IV koht – Mia Maastik, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
V koht – Hanna Väli, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
Eripreemia – Sergo Jordan Välja, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
Eripreemia – Teesi Torn, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu

14–16aastased

I koht – Martin Tiirik, Kuressaare Nooruse Kool, juhendaja Pilvi Karu
II koht – Kessu Hollo, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
III koht – Lisandra Üts, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
V koht – Geito Jermolov, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
Eripreemia – Marili Paimre, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto

17–19aastased

I koht – Martin Vesberg, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
II koht – Kevin Räim, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
III koht – Oliver Leppik, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
IV koht – Karl-Reedik Mändar, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
V koht – Elisa Mägi, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu

Kohtume 21. mail Kuressaare kultuurikeskuses konkursil Kevadümin!

Gert Lutter,
IT-spetsialist
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii