Esmaspäev, 29. juuli 2024

4. august

Rubriik: Artikkel
Artikkel / Klassilood5.b jõulukink
Üllatus: jõuluvana kinkis kinokülastuse! / Grete PihlKino köögipoolel / Grete Pihl
Luise Õunpuu, Elisa Marie Navato, Kaarel Kallasmaa, Liisa Sall ja Sophia Peeters, 5.b klass, 11. jaanuar 2019

19. detsembril käisime klassiga Apollos kinos. Olime kino ühiskülastuse saanud jõuluvanalt kingituseks eelmisel õhtul toimunud jõulupeol.

Artikkel / Klassilood4.a heategevusprojekt
4.a esinemishoos / Sirje Mehik4.a klassi etendus / Sirje Mehik4.a klassi etendus / Sirje Mehik
Trevor Ast ja Karola Eichfus, 4.a klass, 9. jaanuar 2019

Jõulukuul mõtles 4.a klass korraldada heategevusürituse hooldekodus elavatele eakatele, et neile rõõmu teha.

Marit Tarkin, 8. jaanuar 2019

Meie koolis tegutseb kolmandat aastat õpetajate omaalgatuslik õpikogukond, kes töötab selle nimel, et koolielu oleks põnev ja mitmekesine, tunnid metoodiliselt mitmekülgsed, õpetajaameti maine tõuseks ja koostöö lastevanematega sujuks ning viiks paremate lahendusteni. Ükskõik, kuidas me ennast ei nimetaks, on see tegevus äge, pakub pinget ja sestap meie kooslus ägedate õptejate klubi nime kannabki. Suurepäraseks koostööpartneriks kõik need kolm aastat on olnud Tallinna Õismäe Vene Lütseum.

Artikkel / KlassiloodTööpesade päev 4.b klassis
Tööpesade päev 4.b klassis / Ülle RäimTööpesade päev 4.b klassis / Ülle Räim
Ülle Räim, 7. jaanuar 2019

Jõulueelsel projektipäeval oli kindlasti magusaim osa igas mõttes jõululaadal osalemine. Olgu siis müüjana, ostjana või lihtsalt nautlejana.

Tiina Käen, 4. jaanuar 2019

Eelmise aasta eelviimasel koolipäeval oli jälle võimlast kostmas valju muusikat ja märgata ärevat sagimist, kuna valmistuti võimlemisgalaks. Õpilased ja õpetajad said veel viimased väljakuproovid enne esinemist.

Artikkel / KlassiloodLapsed, meie tuleviku viljad
11.c jõulutegevused / Margarete Trumm11.c jõulutegevused / Margarete Trumm
Margarete Trumm, 11.c klass, 2. jaanuar 2019

Oma jõuluheategevust tegi meie klass sel aastal kolmes grupis. Otsustamine venis küll veidi hilja peale, kuid lõpuks osutusid valituks kaks lasteada, mida külastasime, ning meie oma kallis sõprusklass 2.b.

Raido Kahm, 26. detsember 2018

Täna tähistab pere ja sõprade seltsis 35. sünnipäeva 5.a ja 12.a klassijuhataja Kristel Paju.

Artikkel / KlassiloodJõuluaeg 10.c klassiga
Kaie Saks, 10.c klass, 25. detsember 2018

Jõulueelsetel koolinädalatel jõudis 10.c teha nii mõndagi: koguda mänguasju, käia lastega mängimas ja muidugi oma 1.c klassiga aega veeta.

Artikkel / Klassilood2.b Lottemaal
Ülle Jasmin, 23. detsember 2018

2.b klass veetis lõbusa päeva Lottemaal. Tore oli kohtuda Lotte ja tema sõpradega. Lumiselt Lottemaalt saime kaasa mõnusa jõulutunde.

Grete Jõgi, 11.a klass, 20. detsember 2018

18. detsembril nautisid nii 11.a klassi õpilased kui ka Naerusuu lasteaia imearmsad lapsed üheskoos vaprusehelmeste tegemist. Vaprusehelmestel on oluline tähendus krooniliste haigustega lastele, kes saavad nendest toetust valulikel protseduuridel ja pikkadel raviperioodidel. Igal helmel on vesta enda lugu.

Artikkel / Klassilood"Kaunis Viin, kuldne Viin"
Reisiseltskond kohustuslikul grupifotol / erakoguVaated / erakogu
Karen Lopp, 11.c klass, 19. detsember 2018

14. detsembri hommikul asus 11.c klass teele Tartu poole, et külastada Vanemuise teatrit. Sõit sinna oli pikk – umbes 5 tundi – ning väsitav, kuid kui kohale jõudsime, oli kõigil meel hea.

Tõnis Grepp, 10.a klass, 18. detsember 2018

6. detsembril käis 10.a klass Kuressaare Avatud Noortekeskuses vaprusehelmeid meisterdamas.

Merit Mets ja Loore-Liise Sepp, 6.b klass, 14. detsember 2018

Esmaspäeval, 10. detsembril külastas 6.b klassi suhtlemis- ja koostööoskuste koolitaja Uku Visnapuu.

Artikkel / KlassiloodVaimude tund lossis
Vaimud / Kristel PajuVaimud / Kristel Paju
Kristel Paju, 12. detsember 2018

5.a realiseeris oma Suurel Oal võidetud laureaaditiitliga kaasnenud pääsme klassile lossi. Otsustasime seda teha veidikese erilisemal moel. 26. novembri õhtul ootas meid lossis ees vaimude tund.

Artikkel / KlassiloodÜllatus! Üllatus?
Inna Vann, 11. detsember 2018

Oli reede ja 2.c klassil parajasti käsil kunstiõpetuse tund. Siis see juhtuski.

Artikkel / Klassilood3.c klassi lumised kuusepuud
Katrin Kannik, 10. detsember 2018

Lumised kuusepuud on 3.c klassi unistus. Loodame, et meie unistus varsti täitub.

Artikkel / Klassilood2.c klassi oma Just Dance!
Inna Vann, 4. detsember 2018

Kolmapäeval, 28. novembril kutsusid meie sõbrad 11.b klassist meid aulasse. Nad üllatasid meid tantsutunniga, millest kõik said osa võtta ja tantsida-lustida, kes kuipalju just jaksas.

Artikkel / KlassiloodPäkapikuootus
Inga Engso, 30. november 2018

3.a klassi lapsed ootavad juba päkapikke. Meisterdasime endale ise päkapikusussid, kuhu päkapikud saavad meile komme tuua. Meie klassi Melani kirjutas sellest luuletuse.