Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Arvamus
Karl Jakob Toplaan, 6.b, 16. detsember 2011

Tervitamine pole praegu meie suures koolis eriti popp. Otsustasime klassiga anda oma panuse selle vana ja toreda kombe meeldetuletamiseks.

Grete Pihl, 10. detsember 2011

Sellisel arvamusel olid kõik 4. klassi õpilased, kes eelmisel laupäeval Tallinnas käisid. 4.b pani ka mõned mõtted reisist kirja.

Arvamus / PersonaaliaJõulumeeleolu loomiseks
Silja-Ellen Vaga, 6.c, 8. detsember 2011

Miks mulle meeldivad jõulud

Mulle meeldib

toita väikseid linde

teha jõulukinke,

küünlatule leek

ja tassis aurav tee.

Arvamus / KlassiloodTeadusvahetund 2. klassile
Raina Rääp, 1. detsember 2011

Käisime täna klassidega aulas teadusvahetunnis. Nägime huvitavaid katseid ja kuulsime põnevaid fakte.

Reet Lasn, 25. november 2011

Mind ajendas seda lugu kirjutama fakt, et õpilastel on kogu aeg kiire ja neid piinab ajanappus. Kogu klass kirjutas ühest tavalisest päevast. Lähme siis korraks kuuendikega koos nende toimekasse päeva sisse.

Arvamus / KultuurTÄNA ON SUUR TEATRIÕHTU
Merle Rekaya, 17. november 2011

Kell 18 avab KG aula uksed järekorras 13. Suur Teatriõhtu!!

Maret Martinson, 10. november 2011

I kooliveerand on kahe kooli liitmisest möödas ja tugikeskuse töögrupp uuris, kuidas on Kuressaare Põhikooli õpilased kohanenud uue kooliga, millised on ette tulnud raskused, kuidas neid koos.ületada, et uued õpilased end koolis hästi tunneksid. Selleks viidi I veerandi viimasel nädalal 5.c, 6.c, 7c., 8c., 9.c. klassi õpilaste hulgas läbi tagasiside küsitlus. Küsitluses osales 75 uuest õpilasest 67.

Arvamus / KlassiloodEttelugemispäev tüdrukutele
Eliisa Täht, Hanna Täht, Merilyn Tenno, 4.b, 7. november 2011

Eelmise veerandi lõpus, 20. oktoobril, käisid meie kooli 4. klasside tüdrukud linna raamatukogus kohtumas kirjanik Juhani Püttsepaga. Oli ettelugemispäev.

Kirjanikul olid kaasas nukud. Ta jutustas meile nende elujuhtumitest, kuidas oli nendega kohtunud, kuidas ja kus nukud praegu "elavad". Kohtumise lõpus kinkis kirjanik kõigile raamatu "Toad täis nukkude juttu". Aitäh Juhani Püttsepale toreda ettelugemispäeva ning vahva kingituse eest! Saime ju ise raamatut lugedes nende ilusate nukkude huvitavast elust rohkem teada.

Laura Nook, Merilyn Tenno, Hanna Täht, Eliisa Täht

4.b klass

Arvamus / KlassiloodSügisel kohtume metsas
Karl-Romet Uljas, 6.a, 13. oktoober 2011

Tänavune aasta on kogu maailmas pühendatud metsale. Meie kooli 6.a ja 6.b klass sõitsid Laugu metsavahimajja, et osaleda RMK poolt pakutud programmis „Sügisel kohtume metsas“.

Arvamus / ÕppetööLaupäevalgi on KG-s tore
Sirje Mehik, 6. oktoober 2011

Möödunud laupäeva, 1.oktoobri hommikul pärast üheksat hakkas koolimaja uksest sisse voorima meie kooli klassiõpetajaid. Kas midagi on sassi läinud, on ju laupäev ? Hoopiski mitte, kohe kohe pidi algama koolieelikutele ja nende peredele mõeldud Kuressaare Gümnaasiumi tutvustav perepäev.

Arvamus / KlassiloodOrienteerumine ruulib
Kristjan Mäeots 6.b, 20. september 2011

Üheksandal septembril oli Kuressaare Gümnaasiumis tore tervisespordipäev nimega Reipalt Koolipinki. Saime ülesandeks oli valida endale spordiala. Mina valisin selleks orienteerumise, kuna see tundus olevat lihtne ja lõbus.

Arvamus / PersonaaliaMeie uus kooliaasta
Toomas Takkis, 31. august 2011

Lugupeetavad Kuressaare Gümnaasiumiga seotud õppijad- õpilased, kooli töötajad, lapsevanemad ja kõik meie sõbrad-tuttavad

Arvamus / PersonaaliaÕppeaasta alguse luuletus
Ruth Jasmin, 31. august 2011

Küll on raske alustada,

kui on suvi veres,

sul ja mul ja õpetajal

suvelaiskus keres.

Tahaks kinni hoida suve

veidi aega veel!

Tahaks muretuna joosta

suvesoojal teel.

Merle Rekaya, 18. august 2011

Armsad Meie KG lugejad! Teie käes on viimane koolilehe pabernumber - 463.

Veidi kurb on jätta hüvasti ühe etapiga kooli loos. 21. sajandi esimene kümme pakkus kooliperele terve õppeaasta jooksul nädalalehte, kus said sõna võtta nii õpilased kui KG töötajad. Suur tänu kõigile tegijatele.

Lehekülg: eelmine /39