Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Arvamus
Arvamus / ÕppetööHead esimest aprilli!
toimetus, 1. aprill 2013

Õppeaalajuhataja Maidu Varik teab, et äraproovitud meetodid tagavad kasvatustöös tulemused. Raiko ja Siim herneste peal põlvitamas.

Gert Lutter, 28. märts 2013

2.c klassi õpilase Käti Saare töö pealkirjaga "Kevadelilled ja putukad!". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Laura Oolup, 11.c, 20. märts 2013

... ehk osalesime Saaremaa Miniteatripäevadel 2013. Kuna eelnevalt pole ma minikatega nii väga seotud olnud, sain seekord tänu osalemisele rohkem piiluda just festivali telgitagustesse. Sain suurema ülevaate võistlustules olevatest etendustest ning nende tasemest.

Gert Lutter, 15. märts 2013

Hundist kui looduse tasakaalustajast joonistas pildi Silja-Ellen Vaga 7.c klassist. Töö pealkirjaks on "Hunt kui õine metsavalvur". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 8. märts 2013

2013. aasta loom on hunt. 7.b klassi õpilase Steelia Suusteri töö pealkirjaks on "Üksik hunt talveööl". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 2. märts 2013

7.a klassi õpilase Brigita Kuusiku kompositsioon pealkirjaga "Elu täis jõudu ja energiat". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 22. veebruar 2013

"Sünnipäeva õnnesoovid!" nimelise töö autoriks on 8.c klassi õpilane Anni Kokk. Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Eve Sepp, 21. veebruar 2013

2.a klassi lapsed meisterdasid lillepärja Eesti Vabariigile! Palju õnne!

Gert Lutter, 15. veebruar 2013

9.a klassi õpilase Johanna Maripuu töö "Värviliselt kodumaine". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 8. veebruar 2013

1.c klassi õpilase Karel-Julius Kausi töö "Kaks kala sõbralikult meresügavuses". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 29. jaanuar 2013

2.c klassi õpilase Käti Saare töö "Rõõmsad lumehelbekesed". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Arvamus / Kultuur4.a tegi ilutulestikku
Gert Lutter, 28. jaanuar 2013

Vahvate ilutulestikupiltide autoriteks on Victoria Rosing, Kätlin Hiiuväin ja Karl Oliver Sepp 4.a klassist. Nende juhendajaks on Ene Riis.

Gert Lutter, 23. jaanuar 2013

9.a klassi õpilase Cäroly Kirsi sürrealismi- ehk fantaasiatöö "Siis kui jää hakkab sulama...". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Arvamus / KlassiloodSuusatamine on terviseks!
3.a ja Inga Engso, klassiõpetaja, 22. jaanuar 2013

3.a klassi lapsed rõõmustavad, et suusalumi on maha sadanud.

Gert Lutter, 17. jaanuar 2013

Lotte-teemalise töö autor on Helena Paiste 2.c klassist. Tema juhendaja on õpetaja Ene Pidmann.

Arvamus / KlassiloodLumememm
Merle Tustit, 15. jaanuar 2013

Et külmakraadid ei lase õues lumememme teha, siis 1.b klassi lapsed tegid lumememme toas. Ja sellised lustakad nad välja tulidki.

Gert Lutter, 7. jaanuar 2013

Raamatu- ja filmiteemalise kunstitöö "Ruudi" autor on Sandra Teras 8.b klassist. Tema juhendaja on Ene Pidmann.

Merle Tustit, 21. detsember 2012

Värelev küünlaleek kuusel. Selles on soojust, kui tunned... Selles on valgust, kui vaatad... Selles on soovid, kui kuuled... Küünlaid, mida võib kuusele põlema jätta ka järelvalveta, tegid 1.b klassi õpilased.