Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Arvamus
Gert Lutter, 19. juuni 2013

Õlipastelli "Kevad-vabadus" autor on Sander Tamm 9.a klassist. Juhendajaks on Ene Pidmann.

Arvamus / KultuurKG 35
Gert Lutter, 7. juuni 2013

Kuressaare Gümnaasium 35.

Gert Lutter, 5. juuni 2013

"Kevad", autor Johanna Maripuu 9.a klassist. Juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 4. juuni 2013

Õlipastell "Kevad-vabadus", autor Kristo Kask 9.a klassist. Juhendajaks on Ene Pidmann.

Arvamus / KlassiloodRõõmsad lillepärjad
Anu Rand, 3. juuni 2013

1.c klass õppis loodusõpetuse tunnis tundma paljusid kevadlilli. Õues on neid praegu tõesti rohkesti! Meisterdasime endile ka toredad lillepärjad.

Ilusat kooliaasta lõppu kõigile!

Gert Lutter, 31. mai 2013

"Kevad", autor Cäroly Kirs 9.a klassist. Juhendajaks on Ene Pidmann.

Anu Rand, 31. mai 2013

Kevad meeldib meile väga. Eriti tore on praegu õues sportida ja peale tunde ka niisama hullata. Aga meil on üks mure.

Gert Lutter, 24. mai 2013

9.a klassi õpilase Hanna-Liis Miti töö "Pilk suvesse". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Riina Haljas, 16. mai 2013

7. klassid tegid kunstiõpetuse tunnis paberskulptuure teemal "Kool". Juhendaja Ene Pidmann.

Ave Mägi, 8.a, 9. mai 2013

Kuressaare sünnipäevanädala teisipäeval, 7.mail avati Kuressaare Piiskopilinnuse keldikorruse näitusesaalis näitus „Kuressaare 450“. Näituse avamine toimus kell 16:00. Avamisele oli kutsutud ka meie kooli õpilasesindus.

Gert Lutter, 3. mai 2013

9.b klassi õpilase Marie Erlenbachi töö "Kuressaare linn 450 - Raekoja portaal". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 2. mai 2013

9.a klassi õpilase Hanna-Liis Mitti töö "Kuressaare linn 450 - Kuressaare Siioni kirik". Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 26. aprill 2013

Kuressaare linna 450. sünnipäevale pühendatud töö autoriks on Kristel Sepp 9.b klassist. Töö pealkirjaks on "Titeranna mänguväljak". Kristeli juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 22. aprill 2013

Kuressaare linna 450. sünnipäevale pühendatud töö autoriks on Cäroly Kirs 9.a klassist. Tööl on kujutatud Tauno Kangro skulptuuri Suur Tõll ja Piret. Cäroly juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 12. aprill 2013

Kuressaare linna 450. sünnipäevale pühendatud töö "Kuressaare vaekoda" autoriks on Siiri Sünd 9.b klassist. Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Gert Lutter, 5. aprill 2013

Kuressaare linnal on 450. sünnipäev! 9.a klassi õpilase Eliis Metsa tööl on Kuressaare raekoda. Tema juhendajaks on Ene Pidmann.

Arvamus / VariaPajutibud
Merle Tustit, 3. aprill 2013

Pisikesed urvanupsud, siledad kui siiditupsud!

1.b klassi lapsed imetlesid pehmeid pajutibusid ja sättisid need toredad kevadekuulutajad oma pildi peale.

Eliisa Täht, 5.b, 2. aprill 2013

Teisipäeval, 26. märtsil oli 5.b ja 5.c klassil Maaülikooli tudengite antud tund. Seal räägiti taimedest ja putukatest.