Neljapäev, 4. juuli 2024

Rubriik: Teade
Teade / ÕppetööKool algab 2. septembril
Kristin Lauri, 14. august 2019

Punavad pihlakad annavad märku, et peagi on käes september ja sammud tuleb jällegi Nooruse tänava poole seada, et koos õppeaasta vastu võtta.

Kooliaasta avaaktused toimuvad sellel aastal esmakordselt 2. septembril. 2.–11. klasside aktus toimub koolimaja ees kell 10.00 ja 1. ning 12. klasside aktus kell 12.00 aulas.

Teade / ÕppetööLõpuaktuste ajad
Raido Kahm, 4. juuni 2019

Põhikooli lõpetajad saavad tunnistused 19. ja gümnaasiumi lõpetajad 20. juunil.

Tiiu Smidt, 31. mai 2019

Koolimaja (eraldi ka ujula ja söökla) tööajad suvekuudel.

Tiiu Smidt, 29. mai 2019

Õppeaasta jooksul on KGsse unustatud või kaotatud mitmete kotitäite viisi esemeid, alustades trikoodest ja ujumispükstest, lõpetades spordijalatsite ja dressidega. Kui sinul või sinu lapsel on mõni asi kadunuks jäänud, ole hea ja tule sellele järele enne 20. juunit. Kauem neid esemeid alles ei hoita. Asjade kättesaamiseks pöördu tööpäevadel haldustuppa 116.

Merle Rekaya, 29. mai 2019

Kolmapäeval, 29. mail kell 18 on raadio Kadi eetris selle hooaja viimane noortesaade "Rendez-vous", kus abituriendid ja klassijuhatajad räägivad, milline on KG 41. lend! Mõnusat kuulamist!

Laine Lehto, 25. mai 2019

Esmaspäeval, 27. mail kell 11 esineb meie kooli aulas Nõmme muusikakooli sümfooniaorkester (dirigent Riivo Jõgi). Publikule tutvustatakse sümfooniaorkestri koosseisu, kollektiivi esituses kõlavad noortepärased seaded. Ühe laulu esitab koos orkestriga ka meie kooli 11.a klassi õpilane Sten-Erik Liiv. Olete oodatud kuulama!

Lelet Aavik-Part, 20. mai 2019

Juba kolmandat aastat osalevad meie kooli 5. klassid ühiselt Pärnumaal Jõulumäe keskuses toimuvas loov/duslaagris. Nädala jooksul saavad õpilased osa paljudest põnevatest tegevustest, alustades loovust arendavatest töötubadest, ühistest sportmängudest, keskkonnaprojektidest ja imelisest loodusest.

Gert Lutter, 16. mai 2019

Meie konkurss Solistica on kasvulava tulevastele noortele lauljatele. Mitmed Solistical tunnustuse pälvinud noored solistid astuvad homme üles ETV säraval lauluvõistlusel "Tähtede lava".

Telesaate finaalis osalevad Emma Sepp, Solistica 2018 III koht; Miia Margaret Untera, Solistica 2017 laureaat; Sireli Salum, Solistica 2017 II koht ja Solistica 2018 ning 2019 III koht; Hans-Martti Mägar, Solistica 2019 I koht.

Soovime kõikidele lauljatele nauditavat finaalsaadet, mida me kõik saame ETVst jälgida juba reedel kell 20.00!

Laine Lehto, 14. mai 2019

Kolmapäeval, 15. mail algusega kell 11 toimub meie kooli aulas Soome õpilasgrupi ja tütarlastekoori Vocaliisa ühiskontsert. Külalised on 15-16aastased muusikagrupi õpilased ning tulevad Linnainmaa koolist Tamperest.

Olete oodatud kuulama!

Ülle Räim, 7. mai 2019

Liikumisvõistluse eesmärk on tõestada, et liikuda on lihtne. Selleks on vaja eelkõige otsust liikuda ja seejärel tahtmist. Enne suurtel ja mainekatel spordiüritustel osalemist alustame lihtsamast. Kasutame kooli ja kodu, huviringide ja kodu vahel liikumiseks kondimootorit – kõnnime või sõidame (tõuke)rattaga. Paneme kirja treeningud ja perega sportides veedetud aja. Boonuspunktid on kirjas juba neil, kes osalesid Kuressaare Linnajooksul!

Inge Jalakas, 6. mai 2019

2018/19. õa kestnud klassidevahelised spordivõistlused lõpetab 13. mail toimuv KG pentatlon. Pentatlon on põnev klassidevaheline võistkondlik teatevõistlus, kus iga võistleja saab anda oma panuse meeskonna võidule viimiseks.

Juhan Kolk, 3. mai 2019

8. mail toimuvad Kuressaare Gümnaasiumi ujulas Saare maakonna 1.–4. klasside ujumise meistrivõistlused.

Laine Lehto, 2. mai 2019

Reedel, 3. mail ja laupäeval, 4. mail toimub meie kooli aulas linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2019, kus osaleb kokku 92 lauljat vanuses 3–19 aastat. Kuressaare Gümnaasiumi ja KG huvikooli Inspira esindab neist koguni 39, Kuressaare muusikakooli 7 õpilast.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 29. aprill 2019

1. mail on koolimaja suletud.

Häid pühi!

Lelet Aavik-Part, 17. aprill 2019

Hea koolipere! Klikkides järgnevale lingile avaneb 5.d klassi projekt, mille esitasime Swedbank programmi #meiereis.

Unistame kevadisest klassireisist Pärnusse! Viited on artikli sisus!

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 16. aprill 2019

Reedel, 19. aprillil ja pühapäeval, 21. aprillil on koolimaja suletud. Häid pühi!

Korraldajad Sten Prei, Kevin Sild ja Timmo Toll 11.c klassist, 3. aprill 2019

Toimumas on esimene Kuressaare Gümnaasiumi saalihoki turniir, millest ootame osa võtma 8.–12. klasside võistkondi. Võistkonnas võivad mängida nii poisid kui tüdrukud, eraldi arvestust ei peeta. Turniiri ajakava selgub hiljemalt järgmiseks reedeks, 12. aprilliks.

Viite registreerimiseks ja rohkem infot leiad artikli sisust!

Merle Rekaya, 29. märts 2019

Täna toimus Euroopa rahatarkuse viktoriin, millest võttis Eesti 131 võistkonna seas osa ka KG 7.a klass. Vastuseid vajutas Kahoodis Kregor Koppel, kaasa mõtles kogu klass.