Otsi
Artiklite sarjad
- n päeva lõpetamiseni (40)
- Bookstagramid (62)
- Kümme küsimust (21)
- Vilistlase vaatepunkt (16)
- Eesti päev (18)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
20. aprill
- Karl-Johannes Paas 7.c
21. aprill
- Gustav Kesküla 1.a
22. aprill
- Annamai Laansoo 8.c
- Karl Mattias Kahju 9.a
- Mart-Sander Aru 5.b
- Ron Markus Kivi 2.c
23. aprill
- Heti Rannama 7.a
- Kerdo Sepp 9.c
24. aprill
- Kerden Tänav 8.d
- Sten Saar 4.a
- Stiina Saar 4.a
25. aprill
- Rasmus Ink 9.c
26. aprill
- Mattias Kõrge 6.a
27. aprill
- Oliver Reinart 2.a
- Ramon-Marten Sepp 8.c
Töötajate sünnipäevad
21. aprill
- Eha Põld
23. aprill
- Piret Tuzova
27. aprill
- Janno Tuulik*
- Leili Võrel
- Virge Lember
Tänasel õhtul hingas kogu KG pere pea 4 tundi ühes rütmis kaasa elamaks meie suurepärastele korvpallitiimidele. Kogu ettevõtmist kureerisid Siim Pildre, Endel Tustit ja KG fänniliikumise eestvedaja Henri Rump. Ja see juhtus - ajalooline võit nii tütarlastelt kui noormeestelt! Palju õnne KG kossuässad ja KG fännid, teid kõiki oli täna tribüünidelt ütlemata ülev vaadata! Lähemalt kommenteerivad Henri Rump, Silver Ringvee ja Richard Kesküla...

Neljapäeval, 16. jaanuaril olime viis tundi koolis ja pärast külastasime Vene Teatrit.

Kolmapäeval, 15. jaanuaril oli meil ainult kaks tundi: füüsika ja eesti keel, peale seda läksime aulasse, kus toimusid erinevad mängud.

Teisipäeval, 14. jaanuaril algasid tunnid kell 8:15. Esimene tund oli eesti keel. Eesti keele tund oli päris huvitav. Õpilased õppisid ma- ja da- tegevusnime.

Hiljutisel Saaremaa rallil tõsisema võidusõidu teinud Kenneth Sepp 11.c klassist sihib kõrgeid eesmärke, kuid selleks on vaja palju õnne ja raha.
7. ja 8. novembril kogunesid keemiahuvilised KG keemiaklassi, et osa võtta esimestest õpikodade programmi raames toimuvatest keemia praktikumidest. Huvilisi 10.-12. klassist kogunes esimesel korral kokku 10, meie koolist 8 (Kristel Sepp, Diana Turja, Meelika Seppel, Johanna Randmets, Karl-Martin Lember, Geivi Lember, Mirjam Tenno, Kati Vahter) ja SÜG-st 2 õpilast (Reedik Sõber, Krete Saak). Üheks praktikumi juhendajaks oli meie kooli vilistlane Sigrid Selberg, kes nüüdseks on jõudnud oma keemiaõpingutes TÜ magistriõppe tasemele.

Kes on plaaninud jääda edasi õppima Eestisse? Kes leiab, et on võimeline saama edukaks oma kodumaal? Kes arvab, et saab edukaks vaid välismaal? – selliste küsimustega proovis 5. novembril Kuressaare Kultuurikeskuses oma esimestel minutitel jääd murda Ameerika Ühendriikide suursaadik Eestis Jeffrey D. Levine.

Neljapäeval, 7. novembril toimus Kuressaare Kultuurikeskuses järjekordne Osaluskohvik.

"Mina kui projektigrupi juunior tõotan truult läbida need 2 aastat võttes osa kõigest kümne sõrme ja varbaga, käia igas tunnis kohal, isegi siis, kui...."
Just selliste sõnadega algas projektigrupi "rebaste vanne", mis sai tõotuse kujul oma vanematele grupiliikmetele antud. Aga olgu kõik lahti räägitud algusest!

16.-19. septembril toimus uhiuutel KG kümnendikel traditsiooniline Jukudenädal, mille raames oli abiturientidel võimalus oma järeltulijaid igal võimalusel proovile panna. Selle aastane teema oli kolhoos.

Kuressaare Gümnaasiumi 15. tervisespordipäeva raames toimusid 20. septembril kooli lauatennisemeistrivõistlused. Eelnevate ülesandmislehtede järgi peeti meistrivõistlusi kolmes grupis: poisid (4.-9. klass), noormehed (10.-12. klass) ja tüdrukud (4.-9. klass).
Üheksandike lõpuaktusel astusid üles ka lapsevanemad. Mis seal täpselt toimus seda vaata juba videost!

Kuressaare Gümnaasiumi 7. klassid osalesid üritusel "Toidukorv".

25. mail käisid 5.b klassi õpilased ekskursioonil Lennusadamas, õhtul vaadati muusikali "Shrek" ja 26. mail tegutseti Padise seikluspargis.

Selleks, et kõik ilusasti ära rääkida, peab alustama hoopis kaugemalt. Alguse sai ettevõtmine sellest, et Suure-Jaanis toimuvale mudilaskooride festivalile said kohad väga kiiresti täis ja Rakvere Reaalgümnaasiumi õpetaja Elo Üleoja otsustas läbi viia paralleelselt teise mudifesti, mis sai töö käigus nimeks 1meel. Sellele festivalile otsustasime ka meie KG mudilaskooriga Ave Sol-bemoll minna.

Euroscola projekti raames meie kooli 10.b klassi võidetud reis Strassbourgi Euroopa Parlamenti toimus eelmisel nädalal 15.05-18.05. Reisi saime preemiaks Euroscola projekti eest "Aktiivselt vanaks".

Eelmise veerandi viimasel neljapäeval, 14. märtsil (mis oli ka emakeele päev) korraldasid 12. klasside Teadusmaa projektigrupi neli tüdrukut 1.–3. klassidele teadusvahetunde, kus tegime katseid ja rääkisime kuidas ained omavahel reageerivad.

15. ja 16. märtsil toimus Tartus Chemicumis juubelinumbrilise - 60. keemiaolümpiaadi vabariiklik voor 9.-12. klasside parimatele keemiatundjatele (kokku 98 osalejat). Meie kooli esindas seal 10. klassist Paul Kolk, kes saavutas üldkokkuvõttes 4. koha (teooriavoorus III koht) ja 11. klassist Kati Vahter, kes saavutas 14. koha.
Kuulutused
