Laupäev, 24. veebruar 2024

Valdkond: Klassilood
Uudis / Klassilood2023. aasta lind – aul
Sirje Mehik, 6. november 2023

6.a klassi õpilased jäädvustasid 2023. aasta lindu – auli.

Uudis / KlassiloodHalloween
Õudselt lahedad 1.a klassi lapsed! / Kaari MaidleÕudselt lahedad koogid! / Kaari Maidle
Kaari Maidle, 1. november 2023

1.a klass tähistas halloween'i õudselt lahedate kostüümide ning jube vahvate söökidega!

Gert Lutter, 31. oktoober 2023

Suvi on möödunud kui linnutiivul ning seda jäävad meile meenutama mälestusekillukesed. Koolileht Nooruse Meridiaan korjab kokku kõigi klasside killukesed, et sellest saaks ühine suur mälestus.

Vahepeal on saabunud veel 7.b klassi suvepilt ning seekord ka töötajate meenutused suvest!

Artikkel / KlassiloodKuidas 6.a kammkeraamikat tegi
Kuidas 6.a kammkeraamikat tegi / Sirje MehikKuidas 6.a kammkeraamikat tegi / Sirje MehikKuidas 6.a kammkeraamikat tegi / Sirje Mehik
Sirje Mehik, 30. oktoober 2023

Reedel, 20. oktoobril toimus 6.a klassis lõiming ajaloo- ja kunstiõpetuse tundidega. Vooliti savist kausse, mida kaunistati kammi ja nööri abil vajutatud mustriga. Ajarännak esiaega õnnestus hästi. Kausid said kaunid ning tekkis ettekujutus kammkeraamikast ja nöörkeraamikast.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 1.c, 1.b ja 6.b klass
Gert Lutter, 13. oktoober 2023

Seekord siis kolme klassi suvepildid ning jäänud veel samapalju! Ootame teie viimast suvepingutust!

Artikkel / KlassiloodReis seenemetsa!
Reis seenemetsa! / 2.b klassReis seenemetsa! / 2.b klassReis seenemetsa! / 2.b klass
Raina Tiidovee, 13. oktoober 2023

2.b klass meisterdas terve riiulitäie seeni. Isegi kärbseseeni – ilusad, aga ohtlikud!

Gert Lutter, 9. oktoober 2023

Järgmiseks korraks ootame nende klasside suvemälestusi, kes pole veel saatnud! Kohtume!

Artikkel / Klassilood2.a vahtralehed
Inga Engso, 6. oktoober 2023

Sügise värvid on ilusad!

Gert Lutter, 6. oktoober 2023

Seekord saatsid oma suvehetked kuus klassi. Nüüd ootame järgmisi, et saaksime edasi avaldada!

Gert Lutter, 2. oktoober 2023

Seekordsed suveseigad saatsid meile pealkirjas mainitud klassid. Järgmisi näeme juba paar päeva pärast, nii et kohtume!

Artikkel / KlassiloodSuveseik tuleb taas!
Gert Lutter, 22. september 2023

Kiireimad reageerijad on olnud 1.a, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a, 5.b, 6.c, 9.b ja 9.c. Järgmised suvemeenutused on juba ootel, nii et kohtume peagi!

Merle Tustit, 22. september 2023

Suvi läks ja sügis tuli. Vahtra ladvas süttis tuli.

Sügise sünnipäevaks valmisid 3.b klassi lastel värvilised vahtrapuud. Värvikirevat algavat sügist kogu kooliperele!

Artikkel / KlassiloodSõnasööbikud tervitavad
Kaari Maidle, 20. september 2023

Sellel õppeaastal õpib 1.a klass aabitsast, mille üheks tegelaseks on müstiline Sõnasööbik.

Teade / KlassiloodLäki seenele!
Ülle Jasmin, 15. september 2023

3.a ettepanek on, et võiks seenele minna.

Eve Tuisk, 13. juuni 2023

Ainult mõned päevad veel ja käes see ongi – meie klass lõpetab põhikooli. Üks etapp, üheksa aastat õppimist, saab läbi. Aga mitte ainult. See üheksa aastat on olnud meeletu panustamine iseendasse.

Meenub silt Tallinna laevaterminalist, mis väidab, et reisimine on investeering iseendasse. Ei ole vahet, kas reisida sihtpunktist A punkti B või hoopis oma lapsepõlvemaale. Seega on 9.b viimastel nädalatel iseendasse märkimisväärselt investeerinud.

Grete Pihl, 8. juuni 2023

Nii oligi. Kui 6.c laupäeva hommikul koolimajja jõudis, polnud tunnid alanud. Kuid peagi kutsus kooliõpetaja nad klassituppa, käskis neil olla hoolsad ja korralikud ning seadis nad pinkidesse istuma. Tunnid algasid: lugemine, rehkendamine, piiblilood, kodumaa-teadus, laulmine. 6.c oli sattunud Arno, Teele, Tootsi, Kiire, Tõnissoni koolimajja.

Reet Lasn, 1. juuni 2023

Juba teist aastat istutavad 3.a ja 8.d klass koos lilli. Laste meelest oli see üks toredamaid tegevusi sel kevadel.

Kas teadsid, et peiulill ehk tageetes kasvab looduslikult nii Mehhikos kui ka mujal Kesk-Ameerikas. Peiulill on võimeline eemale peletama kahjurputukaid. Aga meie istutasime nad ikka ilu pärast.

Kristel Paju, 31. mai 2023

22. ja 23. mail käisid neljandad klassid õppereisil Läänemaal.

Lehekülg: eelmine /63 järgmine