Laupäev, 20. aprill 2024

27. aprill

Valdkond: Klassilood
Raina Rääp, 17. jaanuar 2024

Ongi käes lugemiku kord. Leelo Tungla luuletus sobib üleminekuks väga hästi.

Õpik on meil uhiuus!

Uued mõtted peas ja suus,

loevad lapsed, loevad vanad.

Lood on uued, tähed samad!

Kristel Paju, 19. detsember 2023

Detsembrikuu on sel aastal 8.b jaoks natukene erilisem.

Teade / KlassiloodHelkides kooli!
Helkides kooli! / Kristel PajuHelkides kooli! / Kristel PajuHelkides kooli! / Kristel Paju
8.a klass, 19. detsember 2023

Hommikud on veel väga pimedad. 8.a õpilased kogusid kokku helkureid, et meie koolipere helgiks pimeduses.

Teade / KlassiloodJõulukaardid heategevuseks
Merle Tustit, 18. detsember 2023

Eesti Punase Risti Saaremaa Selts kutsus üles koole ja peresid osa võtma heategevuslikust joonistuskonkursist või valmistama jõulukaarte.

Meie kooli 3.b klassi õpilased valmistasid heategevuseks toredaid volditud kuusepuuga jõulukaarte, et pakkuda rõõmu jõulude ajal haiglas viibivatele või hooldekodudes elavatele armsatele memmedele ja taatidele.

Artikkel / Klassilood2.a jõulupuud
Rosanna Tiitma, 2.a klass, 15. detsember 2023

2.a klassi lapsed kirjutasid jõuludest luuletusi ja meisterdasid juurde vahvad jõulupuud.

Anu Rand, 12. detsember 2023

... nii valmisid 3.c klassi lumemehed.

Ülle Jasmin, 8. detsember 2023

Šokolaad ja marmelaad, ahjus küpseb jõulupraad.

Varsti tuleb jõulumees, kingitused koti sees.

Artikkel / Klassilood2.b klassi õppekäik TalTechi
Raina Tiidovee, 6. detsember 2023

Käisime oma klassiga õppekäigul TalTechs.

Esmalt viidi meid suure basseini juurde, kus tehakse katseid laevadega. Kõige põnevam oligi see, et saime ise puldiga laeva suures basseinis juhtida ja seda kaamerast jälgida.

Seejärel panime tuulikutele labasid ja proovisime neid erineval kiiruseltööle panna. Oli väga põnev päev!

Artikkel / Klassilood9.c põnev õppepäev Tallinnas
9.c KUMUs / Katrin LiivPõnev õppepäev Tallinnas / Katrin LiivPõnev õppepäev Tallinnas / Katrin Liiv
Bianca Marie Rannama, 9.c klass, 5. detsember 2023

Teisipäeval, 28. novembril käis 9.c klass Eesti Kunstimuuseumi avastamas. Kumu kogudes on kokku üle 65 000 kunstiteose, millest näitustel korraga väljas vaid 5-10%.

Artikkel / Klassilood3.b klassi päkapikud piiluvad
Merle Tustit, 4. detsember 2023

„Ma piilun sind põõsast ja põrandapraost, ma piilun sind mistahes maailmajaost ...“

Nii laulavad päkapikud, kui on kätte jõudnud kauaoodatud päkapikuaeg! Ja käes see aeg ongi! Päkapikuaeg algab koos advendiajaga.

Kaari Maidle, 23. november 2023

17. novembril sättisid 1.a klassi õpilased ennast valmis, et minna klassiga koos esimest korda kinno.

Vaadatavaks filmiks oli „Tähtsad ninad“.

Artikkel / KlassiloodLindude talvine toitmine
Inna Vann, 17. november 2023

Ühel päeval koputas 1.c klassi aknale rasvatihane. Uurisime, miks ta meie aknale koputab.

Uudis / Klassilood2023. aasta lind – aul
Sirje Mehik, 6. november 2023

6.a klassi õpilased jäädvustasid 2023. aasta lindu – auli.

Uudis / KlassiloodHalloween
Õudselt lahedad 1.a klassi lapsed! / Kaari MaidleÕudselt lahedad koogid! / Kaari Maidle
Kaari Maidle, 1. november 2023

1.a klass tähistas halloween'i õudselt lahedate kostüümide ning jube vahvate söökidega!

Gert Lutter, 31. oktoober 2023

Suvi on möödunud kui linnutiivul ning seda jäävad meile meenutama mälestusekillukesed. Koolileht Nooruse Meridiaan korjab kokku kõigi klasside killukesed, et sellest saaks ühine suur mälestus.

Vahepeal on saabunud veel 7.b klassi suvepilt ning seekord ka töötajate meenutused suvest!

Artikkel / KlassiloodKuidas 6.a kammkeraamikat tegi
Kuidas 6.a kammkeraamikat tegi / Sirje MehikKuidas 6.a kammkeraamikat tegi / Sirje MehikKuidas 6.a kammkeraamikat tegi / Sirje Mehik
Sirje Mehik, 30. oktoober 2023

Reedel, 20. oktoobril toimus 6.a klassis lõiming ajaloo- ja kunstiõpetuse tundidega. Vooliti savist kausse, mida kaunistati kammi ja nööri abil vajutatud mustriga. Ajarännak esiaega õnnestus hästi. Kausid said kaunid ning tekkis ettekujutus kammkeraamikast ja nöörkeraamikast.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 1.c, 1.b ja 6.b klass
Gert Lutter, 13. oktoober 2023

Seekord siis kolme klassi suvepildid ning jäänud veel samapalju! Ootame teie viimast suvepingutust!

Artikkel / KlassiloodReis seenemetsa!
Reis seenemetsa! / 2.b klassReis seenemetsa! / 2.b klassReis seenemetsa! / 2.b klass
Raina Tiidovee, 13. oktoober 2023

2.b klass meisterdas terve riiulitäie seeni. Isegi kärbseseeni – ilusad, aga ohtlikud!