Laupäev, 4. mai 2024

Rubriik: Teade
Teade / VariaMini-megaaju
Raina Tiidovee, 11. mai 2023

Kas sina tead, mis on pildil? See on küsimus 1. kooliastme Mini-megaajust, kus lisaks höövlile arvati ka, et see on viljapurustaja, puuviil, riiv, lihvija, noateritaja, vana triikmasin, vana auto, sokihoidja ja vile.

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 8. mai 2023

Aprillikuu parimad Tähekese tundjad on 1. klassidest Priit Loik, 2. klassidest Johannes Reinfeldt ja Theodor Vabar, 3. klassidest Eia Nõgu. Kiitus kõikidele osavõtjatele!

Inge Jalakas, 4. mai 2023

Neljapäeval, 11. mail toimub Nooruse koolis klassidevaheline võistlus Pentatlon II (KG järgi juba 10. korda).

Tiiu Smidt, 27. aprill 2023

1. mail on koolimaja suletud. Häid pühi!

Teade / VariaRattaga kooli!
Tiina Käen ja Juhan Kolk, KNK rattasaadikud, 19. aprill 2023

Reedel, 14.aprillil toimus kooli rattaparklates salajane aktsioon. Kokku said loetud kõik kooli territooriumile pargitud 64 jalgratast, 3 tõukeratast ja 7 elektritõukeratast – kokku 74 kaherattalist. Andmed said edastatud FB gruppi „Rattaga kooli“.

Tiiu Smidt, 3. aprill 2023

7.–9. aprillil on koolimaja suletud. Häid pühi!

Tiiu Smidt, 21. veebruar 2023

24. veebruaril on koolimaja suletud. Kaunist pidupäeva!

Andris Oja, 7.a klass, 10. veebruar 2023

Tulemas on taas loovtöö raames Nooruse kooli võistkondliku sulgpalli meistrivõistlused, mis toimuvad 15. veebruaril algusega 15.00 Nooruse kooli võimlas.

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 9. veebruar 2023

Jaanuari parimad Tähekese tundjad on 1. klassidest Priit Loik, 2. klassidest Theodor Vabar ja 3. klassidest Marie Aavik.

Oma lugemisoskust saab taas proovile panna märtsi alguses.

Madli-Maria Naulainen, 9. veebruar 2023

Veebruari alguses selgusid ühsikonnaõpetuse olümpiaadi tulemused. II kooliastmes oli meie kooli parim 6. koha saavutanud Noora Nook. Palju õnne ja tänud ka teistele osalejatele! III kooliastmes sedakorda osalejaid polnud.

Toimetus, 9. veebruar 2023

5. veebruaril toimus Tartus informaatikavõistluse Kobras finaal kolmes vanuseastmes. Benjaminid, juuniorid ja seeniorid võtsid üksteisega mõõtu lõppvõistlusel, kuhu olid kutsutud I vooru parimad. Ainukese saarlasena osales finaalis Liisa Naulainen, kes jäi oma vanuseastmes Eesti parimate hulgas jagama 20.–25. kohta. Palju õnne!

Raina Tiidovee, 19. jaanuar 2023

Seekordses Mini-Megaajus kogus enim punkte 2.b klassi võistkond, kuhu kuulusid Mairo Mäeorg, Aksel Tamm, Kevin Matt ja Kerton Tamm. Kõik võistkonnad olid väga tublid. Järgmine voor on Eesti-teemaline.

Rando Hallik, juhendaja, 17. jaanuar 2023

Saaremaa Saalihokiklubi Merikas ootab saalihoki trennidesse lapsi, noori ja täiskasvanuid.

Raina Tiidovee, 13. jaanuar 2023

Seekordses Tähekese viktoriinis teenisid maksimumpunktid Nora Org (3. kl) ja Theodor Vabar (2. kl). Väga tubli tulemuse said ka Marie Aavik (3.kl), Johannes Reinfeldt (2.kl) ja Tomi Sepp (1.kl). Kiitus kõikidele osalejatele!

Raina Tiidovee, 20. detsember 2022

Seekordses Tähekese viktoriinis edestasid teisi Mirell Voksepp 3. klassist, Theodor Vabar 2. klassist ja Tomi Sepp 1. klassist.

Tiiu Smidt, 6. detsember 2022

23. detsember – 1. jaanuar koolimaja suletud. Häid pühi!

Jaana Puksa, 1. detsember 2022

Märts 2023 on teatrikuu. III kooliastme teatriõhtu Kolmas Vaatus jõuab lavale 23. märtsil 2023 ning kannab pealkirja „Laul ja lugu“.

Virge Lember, 11. november 2022

Olla õnneliku välimusega on õnneasi, osata aga lugeda ja kirjutada on looduseand. Need targad sõnad on öelnud William Shakespeare. Head II kooliastme õpilased ja õpetajad, ootame teid kõiki 24. novembril kell 16.00 lugemisõhtule „ÖÖ loeb!“