üles
Teisipäev, 26. oktoober 2021
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

27. oktoober

28. oktoober

29. oktoober

30. oktoober

31. oktoober

2. november

Töötajate sünnipäevad

27. oktoober

Rein Orn, akordionist, 11. oktoober 2021

Paljude teiste instrumentide seas on akordion üks omapärasemaid, sealjuures suurte võimaluste ning laia ampluaaga instrument. Lähtuvalt mängija individuaalsetest oskustest ning haridusest saab sellel pillil esitada nii süva-, klassikalist kui ka pop-, jazz-, pärimus- ning rahvalikku muusikat.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Minu õpetaja / Iti JõevereMinu õpetaja / Isabel TreiMinu õpetaja / Annabel Nuut
Ene Pidmann, 8. oktoober 2021

1.–2. klassi kunstiringi õpilased kujutasid oma õpetajat. Tööde autorid on Iti Jõevere, Isabel Trei ja Annabel Nuut.

Tiina Kaup, 8. oktoober 2021

Kristi Piiperi „Meie uues kodus kummitab“ on muhe lugu õest ja vennast, kellel fantaasiast just puudu ei tule.

Sädele ja Siimule võetakse lapsehoidja, kuid see mõte lastele väga ei meeldi ja nad üritavad erinevate kavalustega hoidjast lahti saada.

Margit Düüna, 8. oktoober 2021

Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammi Nordplus eesmärk on edendada ja tugevdada koostööd Põhja- ja Baltimaade vahel nii kooli-, kõrg- kui täiskasvanuhariduses. Programm toetab õpirännet, projekte ja võrgustikke ning on suunatud hariduse ja elukestva õppega seotud asutustele ja organisatsioonidele.

Anu Liik, 7. oktoober 2021

Õpetaja Liik viis meid ühel neljapäeval Kuressaare lossi tuurile, täpsemalt viikinginäitusele. Alguses arvasin, et seal on väga igav, aga pidin oma arvamust rängalt muutma, sest see oli hoopis hea ning mu elus uus kogemus.

Artikkel / KlassiloodSügis
Oravad / 3.b klassOravad / 3.b klassOravad / 3.b klass
Heleen Alas, 3.b klass, 6. oktoober 2021

Õues puhub vali tuul,

kirjud lehed on nüüd puul,

värviliseks teevad maa,

nendesse nüüd hüppan, hurraa!

Germo Maimann, 9.b klass, 5. oktoober 2021

Õpetajate päeva direktor ütles oma kõnes: „Tänase päeva muudab veelgi erilisemaks see, et tegu on Nooruse kooli esimese õpetajate päevaga. Esimest korda kooli ajaloos korraldab õpetajate päeva 12. klassi asemel 9. klass.“ Millised sõnad Germo Maimann kooli töötajatele pidupäevaaktusel edasi andis, saad lugeda tema kõnest.

Annely Oolup, 5. oktoober 2021

Maakonna koolinoorte teatejooksukrossil Kärlal saavutas meie kooli võistkond tubli II koha. 

Gert Lutter, 5. oktoober 2021

5. oktoober on õpetajate päev. Sel puhul astuvad täna klasside ette üheksandate klasside õpilased, kelle jaoks on see meie koolis esimene kord õpetajaametit proovida.

Võim koolimajas läks õpilaste kätte juba eile, kui kooli juhtkonna liikmed oma rollid asendajatele pidulikult üle andsid. Direktoriametis on täna Germo Maimann 9.b klassist.

Eve Tuisk, 4. oktoober 2021

Pilvi Karu autoriloomingu albumil „Padrikus“ kõlab eestikeelne muusika. Plaadil on 14 laulu, mis loodud eesti poeetide luuletustele. Kui 2020. aasta oktoobris alustati albumi salvestamisega stuudios, siis nüüd on aeg nii kaugel, et vajatakse hoogu juurde CD-plaadi kujundamiseks, albumi väljaandmiseks ja esitluskontserdi korraldamiseks, mis toimub 5. novembril Saare KEKis.

Uudis / SportUjula taas avatud!
Galerii!
Pidulik „lestalõikamistseremoonia“ / Gert LutterEsimene suplus! Mart Loik ehitajate esindajana ja ujula juhataja Juhan Kolk / Gert Lutter
Gert Lutter, 4. oktoober 2021

Reedel, 1. oktoobril avati piduliku „lestalõikamistseremooniaga“ Kuressaare Nooruse Kooli renoveeritud ujula. 1. aprillil alanud ja pea miljon eurot maksma läinud tööde käigus said täiesti uue näo ujula ja selle abiruumid ning suure tööna sai paika ka võimla ventilatsioonisüsteem.

Nüüdsest saavad lapsed tundides taas ujuma, lähevad tööle huviringid ning oodatud on ka teised ujumishuvilised. Täpsema info aegade ja hindade kohta leiab kooli kodulehelt.

Olle Arak, 4. oktoober 2021

Neljapäeval, 7. oktoobril on huvilistel 5.–9. klassi õpilastel võimalik tutvuda Inspira robotiklubi tegemistega. Tutvumistunnid toimuvad ruumis 001 algusega kell 14.00, 15.00 ja 16.00.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Joonegraafika töö / Marii-Katriin VammusJoonegraafika töö / Andri KarpuJoonegraafika töö / Angel Ellermaa.
Ene Pidmann, 1. oktoober 2021

9.a klassi joonegraafika tööd, mille autoriteks on Marii-Katriin Vammus, Andri Karpu ja Angel Ellermaa.

Artikkel / SportKoos õues
Galerii!
Elo Jõgi, 1. oktoober 2021

Nooruse kooli esimene tervisespordipäev on seljataga. Päev täis liikumist, rõõmu ja vahvaid välitegevusi. Kogu kool ühes rütmis toimetamas ja oma tervisesse panustamas.

Reet Lasn, 30. september 2021

Kersti kokkupuude meie majaga ei ole esmakordne. Kersti on Kuressaare Gümnaasiumis olnud varasemast ajast 1. klassi õpetaja. Õppetöö toimus siis Ida-Niidu lasteaia ruumides, kuna suures majas oli suur ruumipuudus.

Artikkel / KoolitusTuleviku töötoad Rumeenias
Külli Mänd, Maren Asumets, Marvi Mäeots, 30. september 2021

18. septembri varahommikul kell 6 algas Nooruse kooli 8 õpilase ja 3 õpetaja reis Rumeeniasse õpilasvahetuse projekti „Our future life in digital world“ raames. Sihtkohta – Oneștisse – jõudmine oli tõeline seiklus, selleks oli vaja bussi, praami, kahte lennukit ja kahte rongi ...

Kätriin Allik ja Helena Teär, 9.c klass, 29. september 2021

Iga lõpp on millegi uue algus. Umbes kaheksa kuu pärast olen mina, on minu klass ja kogu lend pidulikus riietuses ja valmis kätte saama põhikooli lõputunnistusi. Selja taha jäävad üheksa aastat, mil on läbitud koridore, kus lapsed karjuvad, naeravad ja lobisevad, ning rasked koolipäevad, millele järgnesid kodutööde tegemised kas või öö läbi. Kõik see jõuab peagi lõpule.

Artikkel / KlassiloodSügis aias
Sügis aias / 3.a klassSügis aias / 3.a klass
Inga Engso, 29. september 2021

3.a klassi õpilaste sügisesed meisterdused.

Reinud, Jaanid, Minnid, Mannid

joostes aeda tõttavad.

Aias rohked sügisannid

peenardel neid ootavad.

Heljo Mänd

Lehekülg: eelmine /296 järgmine

Kuulutused

Galerii

22. oktoober 2021
6. oktoober 2021
3. oktoober 2021