Otsi
Artiklite sarjad
- Bookstagramid (45)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
5. juuli
- Hanna Pokk 4.a
- Iris Väli 4.b
- Steven Aus 3.a
6. juuli
- Kusti Koppel 7.c
- Oskar Laanet 5.c
- Siimeon Vahter 6.a
7. juuli
- Gristo Kolk 2.b
- Meribel Saat 7.b
8. juuli
- Anastasiia Kodinets 1.b
- Anette Tänav 5.a
- Otto Hendrik Kaunis 7.a
- Taago Arikas 7.d
9. juuli
- Isabel Juhanson 2.b
10. juuli
- Mariliis Säde Sepp 4.a
- Sofiia Yeromenko 6.c
11. juuli
- Gete Sepp 4.a
- Heleen Alas 5.b
- Kyrylo Tsapulin 1.b
- Otto Väli 6.c
12. juuli
- Karoli Teern 6.a
Töötajate sünnipäevad
5. juuli
- Liisi Laum
7. juuli
- Inna Vann
III veerandi lõpus toimus matemaatikavõistlus Känguru, mis on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat.
Võistlusel osalevad õpilased kuues vanuserühmas 1.–12. klassini, kui kool on avaldanud eelnevalt soovi oma õpilastega võistlusest osa võtta. Ülesannete lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 minutit. Tulemuste arvestust peetakse õpilaste kohta individuaalselt.
Meie koolist osales 96 õpilast: 16 pre-ekolieri (1.–2. klass), 19 ekolieri (3.–4. klass), 17 benjamini (5.–6. klass), 17 kadetti (7.–8. klass), 19 juuniori (9.–10. klass) ja 8 studenti (11.–12. klass).
Meie kooli parimad vanuseklasside lõikes olid järgmised õpilased:
Pre-ekolierid
I koht Indrek Reisko (1.d kl)
II kohta jagavad Theo Paaskivi (2.b kl) ja Ken-Martti Paju (2. kl)
III koht Kirke Nook (2.b kl)
Ekolierid
I koht Arre Markus Toplaan (4.a kl)
II kohta Uku Kirs (4.b kl)
III koht Remii Treirat (3.d kl)
Benjaminid
I kohta jagavad Indrek Mäeots (5.b kl) ja Robin Ajangu (6.b kl)
II koht Kent Kütt (6.b kl)
III koht Kristel Rand (6.c kl)
Kadetid
I koht Kaie Ennemuist (8.a kl)
II kohta jagavad Katarina Bortnikov (8.b kl) ja Rahel Kirs (8.c kl)
III koht Bret Nepper (7.b kl)
Juuniorid
I koht Karl Jõgi (9.a kl)
II koht Artur Alpstål (9.b kl)
III koht Kert Pruul (9.c kl)
Studentid
I koht Sander Tamm (12. kl)
II koht Kristel Sepp (12. kl)
III koht Arne Ingalt (11. kl)
matemaatikaõpetaja