Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Teade
Sirje Metsküll, 5. jaanuar 2016

Lõppenud aasta viimastel päevadel Kuressaare raekojas toimunud maakonna spordiaasta pidulikul lõpetamisel selgusid 2015. aasta parimad sportlased.

Piret Tenno, 23. detsember 2015

22. detsember oli Kuressaare Gümnaasium juba varakult tuledes, õhus oli tunda elevust juba kaugelt. Mitmed lapsed ja õpetajad võtsid oma projekti ettevalmistusi tõeliselt südamega, mis valmistas meile erilist rõõmu.

Teade / Klassilood1.c klassi jõulupidu
Anu Rand, 22. detsember 2015

16. detsembri õhtupoolikul kogunesid päkapikumütsides 1.c klassi lapsed kooli aulasse pidama jõulupidu.

Teade / KlassiloodMeisterdasime helkureid
Anu Rand, 22. detsember 2015

Käes on aasta kõige pimedam aeg ja helkuri kandmine on väga vajalik.

1.c klassi lapsed valmistasid tööõpetuse tunnis helkureid ise.

Riina Haljas, 21. detsember 2015

14. detsembril 2015 toimus 10.–12. klasside maakondlik olümpiaad inglise keeles. Kokku osales 65 õpilast Kuressaare Gümnaasiumist, Saaremaa Ühisgümnaasiumist ja Orissaare Gümnaasiumist. Kõige parema tulemuse saavutas Grete Kaal, kes tuli 11. klasside arvestuses esikohale ja kelle punktitulemus oli ka üldarvestuses kõige kõrgem.

Kaisa Nurm, 17. detsember 2015

Eile õhtul tuli Kristjan Kuressaare politseimajja, sest oli leidnud oma kodu lähedalt mobiiltelefoni ja tahtis selle politseile üle anda.

Tiiu Smidt, 17. detsember 2015

23. detsember – 3. jaanuar koolimaja suletud.

23. detsember – 10. jaanuar söökla suletud.

Teade / ÕppetööSissejuhatus filosoofiasse
Mati Puss, 17. detsember 2015

Käesoleva artikliga soovin anda lühikese ülevaate sellest, mis on filosoofia ja millega filosoofia tegeleb. Artikli lõpust leiate ka soovitusliku kirjanduse nimekiri, mis on abiks neile, kes tahaksid iseseisvalt filosoofia kohta rohkem teada saada.

Merle Rekaya, 15. detsember 2015

Saarte Hääl alustas koolinoorte vahelehtede väljaandmist KG õpilaste töödega. Tänases lehes võib lugeda põhikooli õpilaste koolitundides valminud tõid. Tänud õpetajatele, kes aitasid ja juhendasid: Reet Välisson, Caroliina Rand ja Maret Laurson.

Maidu Varik, 14. detsember 2015

Et gaudium et solatium in litteris! (Teadmistes on nii rõõm kui lohutus! Plinius)

Selle loosungi all jätkub ka Megaaju uus hooaeg: I voor kolmapäeval, 16. detsembril 11.45 aulas.

Megaaju on traditsiooniline mälumäng, osalema on oodatud nii õpilaste kui õpetajate kolmeliikmelised võistkonnad.

Teade / KultuurKes on süüdi?
Marit Tarkin, 10. detsember 2015

Just sellise küsimuse pidid endale esitama 12.a klassi õpilased, kes asusid Kafka "Protsessi" põhjal lavastama kohtuprotsessi. Süüaluseks teose peategelane Josef K. , kes ühel tavalisel päeval enda kodus vahistatakse. Neljapäeval, 17.12 kell 10 korraldab 12.a lahtise tunni aulas ja huvilistel gümnasistidel ja õpetajatel on võimalik kohtuistungit vaatama tulla. Kindlasti vajalik eelnev registreerimine Marit Tarkini juures.

Sandra Väli, 11.a klass, 10. detsember 2015

Minifilmide festival 2016 toimub 15.–17. aprillil Kuressaare linnateatris.

Merike Kivilo, 8. detsember 2015

12. klasside majandussuuna õpilased on kursuse lõputööna koostanud äriplaani ja teostavad selle kolmapäeval , 9. detsembril. Õpilaste firmad pakuvad kooliperele oma toodangut vahetundides talveaias. Kõik on oodatud uudistama ja ostma nende poolt pakutavat.

Laine Lehto, 2. detsember 2015

Alates tänasest, 2. detsembrist on võimalik osta pileteid KG huvikooli Inspira kollektiivide advendikontserdile "Hingedemaa kellad", mis toimub Kuressaare Laurentiuse kirikus laupäeval, 12. detsembril algusega kell 17:00. Eelmüügist maksab pääse kolm eurot, kontserdipäeval neli eurot. Huvilistel palume pöörduda muusika vaheruumi 102!

Piret Tenno, 1. detsember 2015

30. novembril, pisut enne keskpäeva kogunesid aulasse meie kooli pesamunad, 1.–2. klasside õpilased.

Caroliina Rand, klassiõpetaja, 1. detsember 2015

Mõned tähelepanelikud on juba märganud, et klassiruumis 309 on end seina peal ja lae all sisse seadnud terve Päikesesüsteem. See on otsast lõpuni 4.a klassi enda meisterdatud.

Teade / KultuurMoekino Kuressaares
Raili Kaubi, 1. detsember 2015

Film "Alexander McQeeni pärand"oli Tallinnas PÖFFi moefilmide eriprogrammis ülimenukas ja linastus lisaks planeeritud kahele korrale veel ühe lisaseansiga.

Teade / ÕEStiilipäev
Sandra Väli, 11.a klass, 25. november 2015

Sel kolmapäeval, 25. novembril toimus taas meie koolis stiilipäev!