Laupäev, 27. aprill 2024

29. aprill

Artiklite sari: Meie koolimaja 45
Kristin Lauri, 28. juuni 2023

Igal koolil on oma lugu. Koolimaja lugu. Nii ka meie koolil. “Peaasjalikult on see siin töötanud ja siin õppinud inimeste lugu. See lugu on nagu lopsakas põimunud palmik. See lugu on nagu suure sümfooniaorkestri poolt mängitav teos, milles põimuvad paljud helid, paljud erinevad viisid ja kõlad. Ja kõik osalejad on ühtlasi osalised selle orkestriteose kirjutamisel ja ettekandmisel. Kõigist osalistest sõltub, milline see lugu saab.” Nõnda on öelnud Toomas Takkis. Üks loo etapp on jälle möödas ja meie kooli 45. sünnipäev on mööda saadetud.

Gert Lutter, 21. juuni 2023

Meie kallis koolimaja saab sel suvel 45-aastaseks ning seda tähtsat sünnipäeva tähistame 22. juunil suure kokkutulekuga.

Enne seda aga kutsusime vilistlasi-töötajaid mõtisklema oma koolist, kus õpitud ja töötatud, kohtutud paljude kolleegide ja veel rohkemate õpilastega.

Mälestusi, mida meenutada, on palju! Mida meenutab oma kooliajast Maria Koppel, 29. lennu vilistlane ja praegune matemaatikaõpetaja?

Jaana Puksa, 20. juuni 2023

Meie kallis koolimaja saab sel suvel 45aastaseks ning seda tähtsat sünnipäeva tähistame 22. juunil suure kokkutulekuga.

Enne seda aga kutsusime oma vilistlasi-töötajaid mõtisklema oma koolist, kus õpitud ja töötatud, kohtutud paljude kolleegidega ja veel rohkemate õpilastega.

Mälestusi, mida meenutada, on palju! Tänases loos vaatab oma kooliajale tagasi Inge Jalakas, 1995. aastal 17. lennu lõpetanud praegune huvikooli Inspira juhataja.

Jaana Puksa, 19. juuni 2023

Mälestusi, mida meenutada, on palju! Seekord jagab oma mõtteid Liisi Laum, 21. lennu vilistlane, kes lõpetas aastal 1999.

Gert Lutter, 15. juuni 2023

Mälestusi, mida meenutada, on palju! Täna jagab meiega oma mõtteid Marvi Mäeots 14. lennust, mis lõpetas aastal 1992.

Gert Lutter, 14. juuni 2023

Mälestusi, mida meenutada, on palju! Esimeseks avaldame Marit Tarkini mõtted teemal „Mis oli? Mis on? Mis tuleb?“. Marit, toonase perenimega Kütt, lõpetas 8. lennu aastal 1986.