Kolmapäev, 3. juuli 2024

Rubriik: Teade
Inge Jalakas, 3. mai 2021

Järgmisel õppeaastal muutub meie kool Kuressaare Nooruse põhikooliks, mille kõrvale jääb tegutsema ka huvikool Inspira. Huvikoolis saame õpilastele pakkuda nii tasuta kui tasulisi huviringe. Neist viimaseid saame pakkuda ka gümnaasiumi õpilastele.

Juhtkond, 30. aprill 2021

Alates 3. maist on koolis 1.–4. klassid ja 9. klass oma tunniplaani järgi. Ka ruumid on samad, mis tunniplaanis.

12. klassidel toimuvad konsultatsioonid kokkulepitud aegadel.

Distantsõppel jätkavad 5.–8. klassid ja 10.–11. klassid.

Toimetus, 16. aprill 2021

Kuressaare Nooruse Kool (endine Kuressaare Gümnaasium) võtab alates 16. augustist 2021. a konkursi korras tööle õppealajuhataja.

Avaldus, CV, motivatsioonikiri ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 05.05.2021. a aadressil Nooruse 1, 93815 Kuressaare või digiallkirjastatult e-aadressil Toomas.Takkis@oesel.edu.ee.

Tiiu Smidt, 29. märts 2021

Reedel, 2. aprillil on koolimaja suletud.

Tiiu Smidt, 9. märts 2021

Alates 11. märtsist on koolimaja avatud kell 7.00–15.00. Raamatukogu on avatud esmaspäeviti ja kolmapäeviti. Söökla ja ujula on suletud.

Tiiu Smidt, 20. veebruar 2021

22.–23. ja 25. veebruaril on koolimaja avatud kell 7.30–16.00.

20.–21., 24. ja 26.–28. veebruaril on koolimaja suletud.

Ujula on suletud 16. veebruarist kuni 7. märtsini.

Tiiu Smidt, 16. veebruar 2021

Vaheajaeelsel nädalavahetusel, 20.–21. veebruaril on koolimaja suletud.

Merle Rekaya, 12. veebruar 2021

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorud toimusid sel aastal uuenduslikult Tartu Ülikooli veebikeskkonnas Moodle. Kuressaare Gümnaasiumis osales 7.–12. klassini olümpiaadil üle 50 õpilase. Olümpiaad pani proovile nii õpilaste digi-, infootsimis- kui ka järeldamisoskused. Palju õnne olümpiaadil esikümnesse jõudnudtele!

Kristin Lauri, 5. veebruar 2021

Konkursi eesmärk on leida Nooruse koolile kooli kõige paremal viisil iseloomustav LOGO. Logo peaks saama kasutada nii kooli dokumentidel, erinevatel reklaamtrükistel, meenetel jms.

Kristin Lauri, 29. detsember 2020

Kolmapäeval, 30. detsembril kell 19 on raadio Kadi eetris „Rendez-vous“ (loe: randevuu ehk kohtumine). Saate panid kokku Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Paula Nõmme, Katariina Aulik ja Merily Saksakulm.

Tiiu Smidt, 14. detsember 2020

4.–8. jaanuaril on koolimaja avatud kokkulepitud tegevusteks 9.00–13.00. Laupäeval ja pühapäeval suletud.

Ujula on suletud kuni vaheaja lõpuni 10. jaanuaril.

Anu Saabas, 8. detsember 2020

Õppeaasta algusest oleme arendanud õpetajate ja õpilaste digipädevusi, võtnud koolis kasutusele ühise digikeskkonna Teams. Kas oleme nüüd vajadusel paremini digiõppeks valmis, kui olime seda kevadel? Kas õpilaste ja õpetajate koostöine õppetegevus toimib ka kaugjuhtimisel? Kooli juhtkond otsustas selleks läbi viia 21. ja 22. detsembril digiõppepäevad.

Kristin Lauri, 24. november 2020

Kolmapäeval, 25.11 kell 19 on raadio Kadi eetris „Rendez-vous“ (loe: randevuu ehk kohtumine). Saate panid kokku Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesinduse õpilased Paula Nõmme, Katariina Aulik ja õpetaja Merle Rekaya. Suure Teatriõhtu teemadel mõtisklevad Sandra Kuusk, grand prix’ vääriliseks tunnistatud 12.b klassi etenduse „Ei tea, tunne“ üks lavastajatest ja näitlejapreemia saanutest; Paula Nõmme,11.a klassi etenduse lavastaja; Katariina Aulik 11.c klassist ja 11.a klassi klassijuhataja Kristin Lauri. Thomas Hendrik Liivi ja Emeli Pikneriga tuleb juttu väitlemisest ja START-turniirist.

Lelet Aavik-Part, 13. november 2020

Juba nädala pärast näeme teatriõhtu laval gümnaasiumiklasside lavaküpseks saanud etendusi. Kes on esimene, kes teise poolaja viimane? Vaata esinemisjärjekorda siit!

Lelet Aavik-Part, 11. november 2020

Seoses keerulise olukorraga COVID-19 levikul toimub Suur Teatriõhtu 2020 vaid Kuressaare Gümnaasiumi 10.–12. klassi õpilastele ja töötajatele. Soovime ennetada võimalikke probleeme ja tühistame vilistlaste eelregistreerimise Suurele Teatriõhtule.

Kogu üritus on järelvaadatav YouTube´i keskkonnas, jagame teiega toimunut ka Meie KG vahendusel.

Soovime kõigile parimat!

Madli-Maria Naulainen, 9. november 2020

Järgmisest sügisest alustab tegevust uus põhikool – Nooruse Kool. Loodav kool kannab edasi Kuressaare Gümnaasiumi missiooni koolist, kus on hea õppida ja töötada ning kust saab tugeva aluse edasiseks eluks ja õpinguteks. Seda väljendab ka meie praegune tunnuslause „KG – ja tahadki koolis käia!“ Otsime uuele koolile uut tunnuslauset, mis iseloomustaks meie püüdlusi, tõekspidamisi ning nooruslikku värskust.

Madli-Maria Naulainen, 3. november 2020

Armas koolipere. Uuest aastast kanname uut nime – Nooruse Kool. Millised on need mõtted ja seosed, mis parimale koolile mõeldes pähe tulevad? Milline on parim õpetaja selles koolis? Ootame teie mõtteid ja vastuseid 8. novembrini.

Merle Rekaya, 28. oktoober 2020

Kolmapäeval, 28. oktoobril kell 19 on raadio Kadi eetris 16. hooaja teine KG noortesaade „Rendez-vous“. Saate panid kokku meediakursuse õpilased Kaie Saks, Karita Aunbaum, Emma Kuusik, Sigrid Kaevand, Liisabel Rang, Aiko Suuster, Käroli Murd ja Agur Pihlas. Saade on seekord igasuguse tervise teemaline, külas on dr Edward Laane, füsioterapeut Elo Jõgi, vaimse tervisega tegeleja Gloria Org ja noortekeskuse juht Anneli Meisterson. Mönusat kuulamist!